Kuhanje mule, jeza, ipd.

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Danes sem na pijači opazovala en malo mlajši parček - cca 19 - 20 let. No kaj je blo za vidit ... Tipček se trudi okrog bejbike, nekaj v stilu: "Moja bubi, cuci muci, cukr, ... ", ona naslonjena nazaj, užaljena, gleda okrog in se smili sama sebi. Vsake toliko pripomni naj neha. Zgodbe pred tem ne poznam, me pa resno zanima kaj se kuha v takih situacijah in kako lahko takrat večina tipov ostane mirna.

Jaz sem ženska pa vem, da na mestu moškega v taki situaciji znorim in jo popiham daleč stran. Česar ne razumem je to, kako lahko v neki situaciji, ki te bodisi užali, prizadane, razjezi ali pa ti zgolj dvigne pritisk, začneš igrati neko nebogljeno žrtev. Ali oseba v teh momentih ne zbere dovolj moči in poguma, da se zdere, pove kaj jo moti, ga pošlje v tri krasne ali pa na čisto miren način pove: "Glej to mi ni všeč .... "?
jezen.gif


Predvsem me zanima ali prisotne forumašice tudi regairate kdaj na ta način, forumaše pa vprašam kaj se vam v takih momentih plete po glavi - ste jezni, se zaveste napake, ki je punco razjezila, si mislite "kura zmešana", ali karkoli drugega.

Sicer sem precej pro-women, ampak v takih situacijah se pa vprašam, če je tega res treba.
17758-icon_confused.gif


ajde ... ln
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
logično da tipa razpizdi tako sranje. lepo rečeš, al boš ti nehala, al bova pa midva. vstaneš pa greš. poznam tak tip ženske, ki rabi nenehno filanje ega+ da začne trmo kuhat če ni skos po njeno
bonk.gif
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.589
85
48
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Danes sem na pijači opazovala en malo mlajši parček - cca 19 - 20 let. No kaj je blo za vidit ... Tipček se trudi okrog bejbike, nekaj v stilu: "Moja bubi, cuci muci, cukr, ... ", ona naslonjena nazaj, užaljena, gleda okrog in se smili sama sebi. Vsake toliko pripomni naj neha. Zgodbe pred tem ne poznam, me pa resno zanima kaj se kuha v takih situacijah in kako lahko takrat večina tipov ostane mirna.

Jaz sem ženska pa vem, da na mestu moškega v taki situaciji znorim in jo popiham daleč stran. Česar ne razumem je to, kako lahko v neki situaciji, ki te bodisi užali, prizadane, razjezi ali pa ti zgolj dvigne pritisk, začneš igrati neko nebogljeno žrtev. Ali oseba v teh momentih ne zbere dovolj moči in poguma, da se zdere, pove kaj jo moti, ga pošlje v tri krasne ali pa na čisto miren način pove: "Glej to mi ni všeč .... "?
jezen.gif


Predvsem me zanima ali prisotne forumašice tudi regairate kdaj na ta način, forumaše pa vprašam kaj se vam v takih momentih plete po glavi - ste jezni, se zaveste napake, ki je punco razjezila, si mislite "kura zmešana", ali karkoli drugega.

Sicer sem precej pro-women, ampak v takih situacijah se pa vprašam, če je tega res treba.
17758-icon_confused.gif


ajde ... ln

kot si ze rekla, zgodbe ne poznamo, in tako ni nujno tip kriv:p

sam pa lahko povem da pogovor pomaga vedno, če si na lep način poveš vse (lepa beseda mora lepo mesto najt, sicer čawčaw)

LP
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kak začne se nekaj kremžit pa pačit, mulo kuhat, je najboljši recept kot ga ima recimo
ameriška vlada: Ne pogajamo se s teroristi oz. nebom reagiral na tvojo mulo, kot da je ne začutim,
popolnoma jo ignoriram, pa naj traja kako dolgo pač bo. Ponavadi nobena ne zdrži več kot 2 dni.

Pokazat je treba nadvlado in dat malo (čist čist malo) občutka da ti je vseeno oz. da vstrajaš pri svojem do konca.

Uspeh zagotovljen.

Ni fajn z nekom igrat igre, če ti ne vrača žoge recimo. Tukaj je isto, samo na čustveni bazi. Al pa trmasti bazi...
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
hysterical-1.gif

zakaj tako obnašanje....ker je tipa najbolj prizadelo, ker mi je pasal, da je potem tkole se trudu okol mene, pa lubica gor, lubica dol
grin1.gif


že nekaj časa pa se zavedam, da to ni tista prava reakcija, s katero se stvari rešujejo, enostavno je treba odpret usta in rečt, to pa to mi ne paše, to pa to bi jaz rada drgač, kako se bova zmenila ipd.

p.s. nekdo je napisal, da ne ve ozadja...se mi zdi da kdo je za kej tle kriv niti ni pomembno, izpostavljeno je obnašanje punce.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
take mi je zganjala prva ljubezen.
grin1.gif
in ker je pač bila prva ljubezen, sem prve parkrat skočil, skakal okol nje, pa čeprav mi ni bilo čisto jasno zakaj se gre. no, po parih podobnih scenah, sva skupaj ugotovila, da to nikamor ne pelje. in se mi to ni več dogajalo... nekako...

aja, bolj mi gre na živce ta situacija:

on: kaj je narobe?
ona: nič... (pa vseeno da vedeti, da ni vse tako kot mora bit...)
on: okej, če ni pa nič, potem pa okej...
grin1.gif


ta situacija, ko je nekaj narobe, pa vedno ta nič - ta me pa pogreje - če ni nič, pol se pa normalno obnašaj, če te pa nekaj tare, pa to izusti, se pogovoriva, pa je. ne pa da fooka v glavo, pa najeda s tistim nič, niiič...
bonk.gif


tole me pa res pogreje...
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ti še zdaj skaces, tako da tolk o tem..

k odpiralki teme pa ...starost 19-20...kaj teb ni jasno. Zenske ste pa skoz take..pa tiste buci muci, so pa tipi tud vedno lahk taki. Skoda tipkovncie za ta post.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Ta situacija je bla tut men do konca glupa. In ne glede na to al je tip kej zajebal, glede na slišano bi rekla, da je, ne bi bilo treba vlečt rilca: "pa dej nehi no"
bonk.gif

wtf....pa tega kar je Dizzy omenil, "kaj je narobe?", "nič" in surla dalje, se tut ne počne. Če ti kej ni všeč, mu je*i mater (zelo po domače) al pa se obnašaj normalno.

Glede na vse bi pa rekla, da je to predvsem problem smrkljic s premalo samozavesti.
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
aja, bolj mi gre na živce ta situacija:

on: kaj je narobe?
ona: nič... (pa vseeno da vedeti, da ni vse tako kot mora bit...)
on: okej, če ni pa nič, potem pa okej...
grin1.gif


ta situacija, ko je nekaj narobe, pa vedno ta nič - ta me pa pogreje - če ni nič, pol se pa normalno obnašaj, če te pa nekaj tare, pa to izusti, se pogovoriva, pa je. ne pa da fooka v glavo, pa najeda s tistim nič, niiič...
bonk.gif


tole me pa res pogreje...

Točno tako! Najbolj je bedno, ko nekdo ne zna(more) izustiti kaj ga matra
10.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
No, saj počasi se boš pa le naučil.
aplauz.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Pri nama ima bolj moj to foro "nič ni", čeprav se drži kot grenivka in je ves siten...sam sm se že navadla, da ne drezam. Enkrat ga vprašam, kaj je narobe, če se še naprej drži...ga pustim pri miru. Če sm jst kej nanj jezna, mu to povem na lep način, z malo bolj "resnim" tonom...sam ponavadi je pol on užaljen, ne jst
smile-1.gif


Te smrkljaste fore so pa itak krneki....to sploh ni za primerjat s kakšno "odraslo" vezo. Sam sej smo bli vsi enkrat mulci pa smo imel take bedne fore...začetniška ljubezen, sej ne veš kaj je prov in kaj ne. Delanje kompromisov, ipd. pride na vrsto šele kasneje, na začetku se itak sam lazi en po drugem pa mulo kuha, če ni tko kot baba hoče...simptom princesk in žabcev
grin1.gif


Se mi zdi, da smo v mladosti punce bolj užaljene, če ni po naše...s starostjo pa se to pojavi pogosteje pri moških...
evil.gif
(napodlagimoškeokolicesklepam.press)
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.319
3.747
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
k odpiralki teme pa ...starost 19-20...kaj teb ni jasno. Zenske ste pa skoz take..pa tiste buci muci, so pa tipi tud vedno lahk taki. Skoda tipkovncie za ta post.

Tako je. V temi se sedaj vse zgražajo nad tem..., jaz osebno pa še nisem bil z žensko, ki teh zadev ne bi počela...enako pri kolegih.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
To pa ni res
grin1.gif
Kot je Tamara napisala je tukaj najbrž problem prenizke samozavesti. V podobni situaciji je pač treba reagirat tako, kot reagiraš, če se skregaš s kolegico/kolegom, kjer poveš kaj te moti, ne pa da kuhaš mulo.

Res pa jr, da to počne ogromno žensk, zato tudi sprašujem, zakaj tak odnos v tovrstnih situacijah.

LP
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.319
3.747
113
davorinm.wordpress.com
Se pravi, če te nekaj muči in te tip to vpraša...mu takoj poveš kaj je in ga ne ignoriraš, dokler 5-ič ne vpraša in popizdi.
grin1.gif



Mene nekaj še bolj razpizdi. Recimo, če dejansko kaj "zajebem". Ona popizdi...jaz se opravičim lepo in ok. 5 minut...potem spet omeni...spet se opravičim....ok 5 minut. Spet omeni, spet naprej vrže...., mi že kuha v glavi... In potem spet..., potem pa popizdim, pošljem vse v pm in grem ven.
jezen.gif



To je tudi pri prijateljicah. Zarad obveznosti na šihtu se NIKAKOR nisem mogel udeležit podelitve diplome najboljše prijateljice. Seveda je zamerila, sem ji pojasnil vse... da imam za 30 ur dela v dveh dneh...ipd...ni teoretičn omožno... in spet naprej vrže...se opravičim..., mi začne pametovati, da nimam razčiščenih prioritet..., se spet opravičim, spet zateži, da sem tak in tak.... popizdim, pošljem vse nekam...zdaj se nisva dobila že kak mesec. Jaz sem naredil svoje...na njej je sedaj. Včeraj je že taktično "no ko pa le najdeš kaj časa, pokliči za pijačo"...
wink-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Se pravi, če te nekaj muči in te tip to vpraša...mu takoj poveš kaj je in ga ne ignoriraš, dokler 5-ič ne vpraša in popizdi.
grin1.gif

Tole gre v arhiv
hysterical-1.gif

ko bo potrebno koga citirat hahaha

dejansko je pa res tako, hočeš ali nočeš....ti se v napačnih krogih giblješ jnos
grin1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Se pravi, če te nekaj muči in te tip to vpraša...mu takoj poveš kaj je in ga ne ignoriraš, dokler 5-ič ne vpraša in popizdi.
grin1.gif

A je to kaj čudnega al kako? Valda da poveš, razen, če ti bolj leži opravljanje folka in živciranje samega sebe zaradi nekoga drugega. Če kaj sovražim je to, da folk v sebi drži vse misli in se pretvarja, da jih nič ne moti, ko pa poči ti pa začne metat naprej nekaj kar si naredil pred pol leta. Probleme se rešuje sproti pa čeprou si pol neka nagging biatch, ampak jebiga ... nobody's perfect .... meni se to zdi edino fer do drugega in do samega sebe.