Kuba?

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Zanzibar je dovolj majhen, da ga "obvladas" v enem tednu, in zelo rajski. Meni je problem velikih drzav in omejenega bivanja v tem, da imam vseskozi obcutek, da bom vse zamudil, na majhnih otokih pa tega ni, zato je primeren. Srilanka je za tvoj cas trajanja dopusta tudi prevelika, ce zelis kaj videt.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Odvisno kaj isces od dopusta....relax,torej sonce,morje in sprostitev ali gres na dopust z namenom kaj videt?
Eno zdrugim v enem tednu je tezko,se posej na relaciji ki vzame dva dni transferja (kuba,dominikanska).
Ce pa isces samo relax,plazo itd....kot je nekdo omenil Sharm ali Marsa alam...po mojem med top 5 morjj na svetu...in pol bolj poceni kot karibi npr
Drugace vse ostale destinacije 14 noci minimum....pol seveda odlocitev je tvoja
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
za teden dni bi jaz razmislil kaj drugega,ker od tega preživeti 2 dni samo na transportu je malce prehuda.ali pa pojdi ko boš imel več časa,morda skombiniraj z kakimi prazniki
 

decva

Pripravnik
5. sep 2007
462
0
16
Vinales je pa res obvezen... Tud v 1 tednu se da kej vidt, samo potem ni za zgubljat časa na plažah... Odvisno pa, kaj sploh hočeš...
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Kaksna pa je normalna cena letalske karte npr. novembra za Kubo? Iz katerih bliznjih letalisc se leti najceneje ter na katero letalisce na Kubi?