Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Dobro, pac, vsak zase....recimo mi je to v Satoshijih primerjalno isto, kot bi sel jaz (Verge) 100km/h, drug mimo mene (BTC) pa 110km/h, pa bi te policaj ustavil in dal kazen na podlago 50km/h (Dolar), ti bi pa se izgovarjal, da si imel samo za 10km/h vecjo hitrost glede na BTC, ki te je prehiteval...ni mi realno. Saj materialne dobrine kupujemo z Dolarji (Evri)....ja, tudi z BTC-ji, ampak, se cena skozi preracunava v Dolarje-Evre....drugace ne ves, kje si. 1 mesec nazaj je bil dober laptop recimo 0.1 BTC, danes je 0.03 BTC...ampak v Dolarjih je bil 1 mesec nazaj in danes isto.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.652
3.909
113
Dobro, pac, vsak zase....recimo mi je to v Satoshijih primerjalno isto, kot bi sel jaz (Verge) 100km/h, drug mimo mene (BTC) pa 110km/h, pa bi te policaj ustavil in dal kazen na podlago 50km/h (Dolar), ti bi pa se izgovarjal, da si imel samo za 10km/h vecjo hitrost glede na BTC, ki te je prehiteval...ni mi realno. Saj materialne dobrine kupujemo z Dolarji (Evri)....ja, tudi z BTC-ji, ampak, se cena skozi preracunava v Dolarje-Evre....drugace ne ves, kje si. 1 mesec nazaj je bil dober laptop recimo 0.1 BTC, danes je 0.03 BTC...ampak v Dolarjih je bil 1 mesec nazaj in danes isto.

Vem kaj hočeš povedat. Still orentacija je na ultimate coin to je BTC, večinoma delajo to primerjavo. Nemogoče je spremljat žnj coinov pa za vsakega ceno vedet. Nepraktično. Kot bi ti čokolade kupoval v jenih, dolarjih, bosanskih markah, švicarjih itd...

zlomil bi se... Če si oreintiran na en coin ok... še gre
 

B81

22. jul 2007
34.588
9.028
113
To je nekdo napisal v Telegramu:

1609954684389.png


Bolj BS al kaj?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Cakaj...ce si orientiran na en coin, torej BTC, si lahko orientiran namesto na BTC v Dolar...? Res ne razumem. Meni bi se zmesalo, ce bi se orientiral na BTC, ker bi vmes moral vedno znova in znova preracunavat v Dolarje. Sedaj sem pa orientiran na Dolarje in takoj vem, na cem sem? Cisto nic se mi ne mesa. Pac, razlicni pogledi....
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Denis, tele napovedi so, kot nasa vlada...drug teden bo pouk, razen, ce ga ne bo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A je Tether zanesljiv za izstop iz "skoraj" vseh valut...da drzis vrednost v Tethru?
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Tether je vezan na dolar??????

Če dolar rukne pade jebiga?

evo verge informacija če prebije 41 sat gre precej verjetno na tarčko 77.
Naštimajte limit order. Recimo limit 42 sat stop 43-44 sat.
boste deležni lepih procentov.

najbrž se ne razumeva najbolš... ti pravš, da je USD dejansko zgubil 6-7% vs EUR in je šlo to lepo mim, kao da ni nič.
ok... mal dvomim, da je tko, ampak ok, ti že veš.
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.351
458
83
In pe moje skromno mnenje.
BTC - definitivno predrag za vstop.
ETH - dokler ne doseže ATH je za vstop še ok. ( meni je osebno trenutno "predrag", ker sem ga kupoval dosti nižje)
NEO - Ga imam kar nekaj in ga bom še držal, ampak dolgoročno sploh ne vidim dobene predosti pred drugimi kovanci.
EOS - (ga rid držim nekaj malega, čakam da boljš ceno, da ga menjam za ETH)

Če bi imel denar ki bi ga želel vložit, tega ziher nebi naredil zdaj, ampak bi počakal na kakšno večjo korekcijo -vsaj 30%.

Jaz sem pa bolj oči vrgel na icon ICX, se mi zdi bolj zanimiv od NEO-ta. Drugače sta pa trenutno moja paradna konja cardano in etherium :cool:
Sem bil pa bedak, ker sem pred časom kupoval BCH, namest da bi uzel ETH ali BTC :rolleyes::(
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.652
3.909
113
Jaz sem pa bolj oči vrgel na icon ICX, se mi zdi bolj zanimiv od NEO-ta. Drugače sta pa trenutno moja paradna konja cardano in etherium :cool:
Sem bil pa bedak, ker sem pred časom kupoval BCH, namest da bi uzel ETH ali BTC :rolleyes::(

Da ETH je že prebil in gre gor.... ICX tudi gledam.
ADA če prebijo 1000 sat ima izredno visoke tarče