Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Pomoje sedaj res ni čas za nakup BTC. Mogoče kakšnega alta, sam to je gembling.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Hočeš rečt, da če zdaj vstopim, da še vedno lahko naredim vsaj 50% ?

Za ETH sem se upal dejansko svetovat nakup, zgleda da sem bil skromen, ko sem kolegu rekel 600$ decembra :). Kupil je pri 260 al 280, jaz pa pri 240.

Te večje valute lahko kupiš z vzvodom recimo x3 in se potem konkretno pozna npr. XRP in ADA omenjena prej je to 300% +. Ko jih kupiš lahko tudi nastaviš kdaj jih avtomatsko proda (stop loss). Če gredo takoj gor, prestaviš ta stop loss višje in ne moreš več izgubit niti centa, ker ti avtomatsko proda. To daš okoli 5% nižje ponavadi oz. pod support.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Moje skromno menje, kake vlke korekcije do 30k ni na vidiku. Tud sam sem razmišljal, da bi prodal pri 19.500, ampak sem se pri prejšnjem bull runu tud 100x opekel, dasem prodal in čakal na nek popravek in ga vedno zgrešil.
Jaz imam nastavljeno prodajo pri 19,5K$ za cca 50% BTCjev. Ostalo počakam pa vidim kaj se bo dogajalo. Nazadnje pa sem kupoval 2018 po 8,2K$.
Škoda da raje nisem kupil Teslinih delnic.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Če bi delnice bilo tako poreprosto kupit kot kripto, bi jih tudi jaz imel nekaj :) Sem pa bolj fan ETH. Škoda, da nisem še več kupil.
 

tejc007

Pripravnik
6. jun 2008
451
2
18
Sam sem stavil na ADA - sem jih kar nekaj nabavil, malo upanja kaže sedaj.
SXP sem spušil, pa upam da se še kdaj pobere
OCEAN PROTOCOL sem na 0

Še vedno pa nisem uspel najti kovančka ki bi jih danes lahko kupil 10.000 po 1 cent pa bi zrastel na vsaj 5 evrov :).

Imate kake trenutno poceni v mislih, da bi znali poskočiti?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Pomoje sedaj res ni čas za nakup BTC. Mogoče kakšnega alta, sam to je gembling.

Trenutno če vstopaš z kešom, je alt najbolj ziher varianta, saj so rekordno nizki. Sploh stellar in ada. Ripple eni že špekulativno kupujejo, čeprav bo praktično sledil trenutni suspenz ali delist iz glavnih borz.

ETH je še vedno pravi čas za vstop, moje mnenje. Predvsem pa NEO.
Verge je pred halvingom, se pravi short profit do 25 tega.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Benti... kaj nisi včeraj napisal to za XLM. Pa ravno mi nekaj keša stoji na Bistampu.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ima bitstamp sedaj že kaj več altov listanih?
binance (kjer sem jaz z večino) je imel včasih največ.
XRP sem pa tudi sam nekaj kupil, just in case.
NEO pa je tudi zanimiv zdajle ja


link če bi se še kdo registriral
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
ima bitstamp sedaj že kaj več altov listanih?
binance (kjer sem jaz z večino) je imel včasih največ.
XRP sem pa tudi sam nekaj kupil, just in case.
NEO pa je tudi zanimiv zdajle ja


link če bi se še kdo registriral

Bitstamp ima alte, ki so njim (in mnogim ostalim) "pametni"...
Kaj pa delat, pa je stvar tebe ali pa, da se prepustiš njim...
Po želji...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Trenutno če vstopaš z kešom, je alt najbolj ziher varianta, saj so rekordno nizki. Sploh stellar in ada. Ripple eni že špekulativno kupujejo, čeprav bo praktično sledil trenutni suspenz ali delist iz glavnih borz.

Mislis? Kaj pa ce je vse nateg? Zdaj kupujejo, pol se zdilajo s Sec-om, cena gre v momentu na 3+ i eto ti para, haha :)
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Mislis? Kaj pa ce je vse nateg? Zdaj kupujejo, pol se zdilajo s Sec-om, cena gre v momentu na 3+ i eto ti para, haha :)

Za vse to je simpl rešitev, ki jih večina ne dela, imenuje se stop loss.
Če se držiš načela, fibernachi poberi in ****** in skačeš v theter. Potem je to to.

Naštudiraš rsi, vstopaš ko je nizek in skačeš vn na 3/4 pred vrhom. Če si požrešen hitr kasiraš, still stop loss rešuje to.
Vse se da. Botom pa še kar ne verjamem, čeprav nekateri delajo velik profit.

Edin pomakjivost tega načela je, da če kovanec res znori ne pobereš profita 40-50-60% ampak 15-20.
Ne smeš se pol sekirat.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
In pe moje skromno mnenje.
BTC - definitivno predrag za vstop.
ETH - dokler ne doseže ATH je za vstop še ok. ( meni je osebno trenutno "predrag", ker sem ga kupoval dosti nižje)
NEO - Ga imam kar nekaj in ga bom še držal, ampak dolgoročno sploh ne vidim dobene predosti pred drugimi kovanci.
EOS - (ga rid držim nekaj malega, čakam da boljš ceno, da ga menjam za ETH)

Če bi imel denar ki bi ga želel vložit, tega ziher nebi naredil zdaj, ampak bi počakal na kakšno večjo korekcijo -vsaj 30%.