Kreta - rentanje

Peca

Zelenc'
13. jul 2014
4
0
1
Pozdravljeni

Jaz sem bil pred leti na kreti, kjer sem si rental avto zato da sem si jo ogledoval, kar je bila prava odločitev. Letos bi pa rental tricikel skuter vsaj 300 kubični, pa me zanima ali jih sploh imajo za rentanje? To bi bila letos prav idilična preizkušnja. Nastaljen bom pa v Herisonissisu.

Lp, Peca
 

Peca

Zelenc'
13. jul 2014
4
0
1
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
raje avto, veter in vročina nista kul

Mislim da to ne bi bil problem sm preskutal rodos, krf pa ni blo panike sam tuki z 50imi kubi skutrjem nimas kej delat
 

borut62

Pripravnik
3. jan 2014
138
0
16
zakaj hočeš tricikel? nimaš A kategorije? ker drugače imajo mopedov kar nekaj, jaz jemljem nad 600 ccm, enduro varianta, samo so fejst bogi. Na Kreti pa zna res pihat zoprno, sploh če greš na prelaze čez 1000 m.
 

Peca

Zelenc'
13. jul 2014
4
0
1
Citat:
Uporabnik borut62 pravi:
zakaj hočeš tricikel? nimaš A kategorije? ker drugače imajo mopedov kar nekaj, jaz jemljem nad 600 ccm, enduro varianta, samo so fejst bogi. Na Kreti pa zna res pihat zoprno, sploh če greš na prelaze čez 1000 m.

Ma ja problem je ta izpit za A kategorijo
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

avto s klimo je moj nasvet...pa sem sicer motorist...
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Hm, na Kreti je res boljše vzeti rent-a-car ... been there, done that ...
wink-1.gif
Itak da avto, pa obvezno vzemi neki malo močnejšega kot osnovna jajčka tipa Panda, Matiz...
Jaz sem rental za 5 ali 6 dni Suzuki Swifta, ki je imel 90+ konjev in sem kar padel mimo vseh zgoraj naštetih.
Kreta je tolk velik otok, da ga je res najbolje prekruzat z avtom.