Kompas potovalna agencija - Pozor

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.372
879
113
Pozdravljeni,


svetujem vam, da ne potujete oz. ne delate rezervacij pri potovalni agenciji Kompas. Ljubljansko podjetje je nelikvidno med tem pa njihov CFO na vse kriplje in aroganco pošilja emaile na predstavništva po tujini, da morajo izplačati devidende ”mami” v Ljubljano. Za vsako ceno, tudi za ceno nelikvidnosti poslovalnic Kompas po svetu. Gre za navodila, ki so v mnogih državah, kjer Kompas posluje, nezakonite. Na Češkem se je direktor uprl takemu izčpavanju podjetja in je takoj dobil odpoved.

Da ne govorim o odnosu s kakšno aroganco to v Ljubljani počnejo. CEO je Hrvat, CFO pa Slovenec. Ne vem sicer, kje bo ta mojster še dobil kdaj službo v Sloveniji po vsem tem, kar počne.

Skratka, vsak je svoje sreče sam kovač. Vas pa res opozarjam, bodite previdni, ker tole se ne bo dobro končalo. In na komcu se ve, kdo bo oškodovan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.982
1.262
113
Saj to se že nekaj časa kaže. Potem so pa še mutili z vračilom denarja.


 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.372
879
113
Ja, full svinjsko. Iz vseh poslovalni po svetu, ki delajo dober denar vlečejo devidende v Slovenijo, da bodo pobrali še kar je vrednega in zaprli. Ne morem verjeti, kako lahko nek CFO zahteva od lokalnih direktorjev, da delajo v škodo družbe. Neposlušni bodo zamenjani in karavana gre dalje.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.291
3.321
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
No, v nobenem cajtngu o novem "podvigu" Kompasa...
Prijatla (mož in žena) sta iz Samosa (vemo, kaj je bilo) presedlala na Karpatos, ki je bil 200% OK.
Letet bi morala v petek, 09.08.2024.
Ob 07.00 sta bila poklicana, naj ne hodita na Brnik, ker je "letalo pokvarjeno". Ostale informacije bi naj sledile...
V petek nič.
V soboto, danes, ja, pridite na letališče. odlet 11.00.
Še zdaj sta na letališču, čakata na čudež ali... :bonk::bonk::bonk:
 
Nazadnje urejeno:
  • Wow
Reactions: aljoman

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.284
330
83
No, v nobenem cajtngu o novem "podvigu" Kompasa...
Prijatla (mož in žena) sta iz Samosa (vemo, kaj je bilo) presedlala na Karpatos, ki je bil 200% OK.
Letet bi morala v petek, 09.08.2024.
Ob 07.00 sta bila poklicana, naj ne hodita na Brnik, ker je "letalo pokvarjeno". Ostale informacije bi naj sledile...
V petek nič.
V soboto, danes, ja, pridite na letališče. odlet 11.00.
Še zdaj sta na letališču, čakata na čudež ali... :bonk::bonk::bonk:
Ol, vem da folku manjka neki zadev. Kompas kot tak je crkovina ze od let odkar je Pergar spustil roke. Razni derivati pod istim ali podobnim imenom( tudi to je bilo) je bilo samo nabiranje denarja od folka. Res wtf da vplacuje aranzmaje na " staro ime"? Ce se mi dozdeva itak " Palma" ima v zakupu avioprevoznike in ona tala drobtine ostalim ponudnikom oz ta.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.982
1.262
113
Že to je čudež, da so jih v petek poklicali naj ne hodijo. Navadno zveš šele na letališču :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.982
1.262
113
Kaj pa če zaradi višje sile ne bi plačali enega dneva? :D Kaj to je sedaj že višja sila, če niso sposobni zrihtati kvalitetnega letala?
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.982
1.262
113
Evo, pa so dobili 1 dan več :bonk:

 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: Vojnik in sousis

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.372
879
113
Evo, pa so dobili 1 dan več :bonk:

POP TV ima vse informacije, kaj se dela v Kompasu. Pa nima interesa pisat, ker je CFO na Kompasu, ki je avtor vsega sran*a brat od Aleksandre Balzamovic, igralke v seriji Skrito v raju.
 

Mirc4u2c

Pripravnik
19. okt 2019
116
22
18
Najboljše je iti preko bookinga z svojim prevozom, moje mnenje. Je pa res, da če greš na kake bolj oddaljene kraje pa verjetno marsikdo rabi pomoč agencije :) Dobro, da delite. Mi smo včasih hodli preko Relax-a pa ni blo težav, tudi Sonček je bil ok, če se ne motim. Zdaj še samo booking, ker je preprosto in pregledno iskanje nastanitev.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.159
810
113
Najboljše je iti preko bookinga z svojim prevozom, moje mnenje. Je pa res, da če greš na kake bolj oddaljene kraje pa verjetno marsikdo rabi pomoč agencije :) Dobro, da delite. Mi smo včasih hodli preko Relax-a pa ni blo težav, tudi Sonček je bil ok, če se ne motim. Zdaj še samo booking, ker je preprosto in pregledno iskanje nastanitev.
razen če ne naletiš na lažni oglas. kolega je ravno prejšnji mesec en dan pred odhodom dobil obvestilo od bookinga, da so zaradi suma goljufije preklicali rezervacijo, tako da je moral v zadnjem trenutku iskati nov hotel, plus založiti denar za novega, dokler mu niso vrnili denar od prve rezervacije
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.511
255
83
Zato pa bookiras samo oglase, ki imajo precej mnenj, ne pa samo 5 ali 10, ter sumljivo ceno...