Koliko ljubosumja...

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.308
63
48
Jaz tudi nisem bil ljubosumen, pa ji bivši ni pasalo, ker je mislila, da se mi gladko jebe zanjo.
confused-1.gif


Malo ljubosumja mora biti, v stilu kot ga ima @the red devil. Da jo malo podžigaš
evil.gif
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Jaz priznam, da sem ljubosumna k hudič
uf-1.gif


Včasih me t'nora daje in hvala bogu desc to ve. Jebat ga, njegove kolegice so me spravle ob živce, pa čeprav sem bila vedno zraven, ko se je dobil z njimi...
stupid-1.gif
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
Ja sej to je to. Včasih je šel sam, ko jst nism mela časa. Ampak jst vem da ni nič, pa me še kr daje...
stupid-1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Strinjala bi se s tabo. Malo ljubosumja mora biti. Zame to pomeni, da partnerju pokažem, da mi ni vseeno zanj, da ga imam rada in da bom polomila tace vsaki, ki se ga dotakne
hysterical-1.gif


Zaupat je treba. Ker če bo hotu it z drugo, bo šel tko al tko, če mu bom pa delala ljubosumne scene, pa še tolk prej. Zaupam in se počutim odlično.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
hja, kot je rekel logi se mi zdi-zelo tanka je meja med 'dovoljeno in nedovoljeno' ljubosumnostjo. jst sem po naravi recimo precej ljubosumna, ampak skušam to ne kazat navzven, tko da nikol nisem mela neki bolestnih izpadov, ker vem, da je to pač moj problem in da ne morem preprečit, da bi se moj tip pogovarjal z bejbami (ja, če bi blo po moje, se tip ne bi pogovarjal z drugimi bejbami
evil.gif
).
je bil pa bivši na tak, precej prikrit način ljubosumen oz. je svojo ljubosumnost dobesedno zakamufliral in ko je prišlo do česa, kar je vzbudilo njegovo ljubosumnost, je krivdo (včasih prav z butastimi izgovori) zvalil name. ker je bila to moja prva resna zveza, še sama nisem točno vedela, kako stvari potekajo oz. kje je meja, tako da sem dolgo časa mislila, da dejansko jaz delam kaj narobe. dokler mi ni sčasoma postalo jasno, da razlog dejansko ne tiči v meni, ampak v njemu.

se prav spomnim enega dogodka - smo bli na enem koncertu, kjer sta (mislim, da kot predskupina) nastopala tut slon in sadež. in po koncu koncerta grem do njiju, da jih povprašam, če bojo mel še kje koncerte, ker so mi bli res všeč. pa reče slon (al sadež...sej še zdej ne vem, ker je ker), nej mu dam cifro, pa me bosta poklicala, ko bo kej. jst se zahvalim in grem stran, nakar moj tip pride do mene in reče, da zdej takoj greva in takoj sm opazla, da neki ni čist štimal. sm mislla, da mu je kej slabo al pa kej, ker smo precej spil, nakar me v avtu vpraša, kako sem lahko kej tazga nardila, da grem tkole pecat tipa (verjetno ni treba omenit, da sta tako slon kot sadež skor eno glavo manjša od mene in niti v sanjah ne bi pomislila,da bi mela karkol s kerimkoli od njiju) in ne vem kaj. in bolj, kot sem mu razlagala, za kaj se je šlo, bolj je zavračal poslušat karkol o tem. meni je pa takrat prekipelo in sem mu samo rekla, da če pa mi ne more verjet in da kej tko debilnega in nedolžnega jemlje kot 'neprimerno obnašanje', nej se gre solit in pokliče, ko se pomiri. sem sam zaloputnila vrata od avta in šla domov.

kakšno leto po tem, ko sva nehala in sva se pogovarjala tut o ljubosumnosti, je pa priznal, da je bil res 'malce preveč ljubosumen'. no, name je to vplivalo tko, da če zdej samo začutim, da bi me tip rad omejeval bolj kot se mi zdi normalno, se začnem počutit ujeto in kaj kmalu me vse mine...
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
tole presega zdravo mejo:

-če imam obletnico mature pa tip ob enih ponoči sveti skozi žaluzije okna gostilne, kjer smo meli čago, samo da vidi kaj delam
-če srečam sošolca s srednje šole in greva na kafe na teraso kafiča, pa pride tip mimo in se začne pred množico dret: 'a tako zdaj se bomo pa že kar na ulici kurvali...prokleta [censored]...itd' (sošolec je komaj pobegnil)
- če stojim na dvorišču pa se mimo pelje kolesar, pa me pozdravi in seveda odzdravim, tip popizdi: 'keri je zdaj to, pi...zda ti matrna...zdaj se greš z njim porivat...ali????'

....no to sem opisovala bivšega
 
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
tole presega zdravo mejo:

-če imam obletnico mature pa tip ob enih ponoči sveti skozi žaluzije okna gostilne, kjer smo meli čago, samo da vidi kaj delam
-če srečam sošolca s srednje šole in greva na kafe na teraso kafiča, pa pride tip mimo in se začne pred množico dret: 'a tako zdaj se bomo pa že kar na ulici kurvali...prokleta [censored]...itd' (sošolec je komaj pobegnil)
- če stojim na dvorišču pa se mimo pelje kolesar, pa me pozdravi in seveda odzdravim, tip popizdi: 'keri je zdaj to, pi...zda ti matrna...zdaj se greš z njim porivat...ali????'

....no to sem opisovala bivšega

Dobro vezo sta imela to
aplauz.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
tko k bereš... pa daš to čez... je po nekem času smešno... takrat je blo pa po mojm kr živce parajoče,a?? ... recimo, da poznam nek tazga... podobnega...

... iiin... mister ljubosumja je ....
cheer.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik NeGrA pravi:
tko k bereš... pa daš to čez... je po nekem času smešno... takrat je blo pa po mojm kr živce parajoče,a?? ... recimo, da poznam nek tazga... podobnega...

... iiin... mister ljubosumja je ....
cheer.gif


ja res je bilo hudo, sploh pa zato, ker sva živela pri njegovih...
uf-1.gif


ampak veš kaj pravijo: kar te ne ubije te naredi močnejšega....in čeprav se bo čudno slišalo me je ta res huda življenska preizkušnja naredila močnejšo in bolj samozavestno...in danes sem taka kot sem: človek na mestu!
cool-1.gif