Kolesarstvo 2021

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
Par dni nazaj pa obratno. Ampak takrat si bil tiho.

Da se razumemo, oba sta carja, najboljša kolesarja na svetu. In to je vse, kar je meni pomembno. Pa tudi ostali naši so občudovanja vredni.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.353
212
63
Saj je lepo napisal: drugo mu ni poznano, o kolesarstvu pa itak nič ne ve! That's it. Case closed!
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Samo novico sem prebral, kako je vse spral v Lombardiji.

Drugo mi ni poznano o teh tekmah.

Glavno da je Rogliča spral, za luziranje na oi mu bo vrnil na turu naslednje leto.
Očitno si narobe prebral. Na prejšni enodnevni dirki Tadej ni mogel slediti Primožu. Takrat je Primož močno deklasiral vse. Včeraj se je na zadnjem večjem klancu Tadej fenomenalno odlepil od glavnine, kjer je bil tudi Primož. Pri spustu ga je ujel domačin s katerim sta kolesarila do konca. Glavnina pa je zopet nekaj "bluzila" prišla že do samo 30s razlike nato pa konec. Šele na koncu so se ruknili med seboj kjer je Primož zopet dal plin, vendar ga ja Adam za malenkost prehitel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Očitno si narobe prebral. Na prejšni enodnevni dirki Tadej ni mogel slediti Primožu. Takrat je Primož močno deklasiral vse. Včeraj se je na zadnjem večjem klancu Tadej fenomenalno odlepil od glavnine, kjer je bil tudi Primož. Pri spustu ga je ujel domačin s katerim sta kolesarila do konca. Glavnina pa je zopet nekaj "bluzila" prišla že do samo 30s razlike nato pa konec. Šele na koncu so se ruknili med seboj kjer je Primož zopet dal plin, vendar ga ja Adam za malenkost prehitel.
različne prioritete, nič drugega

da pogačar rogliča ne bi mogel slediti je najbrž hec
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
Zanimivo, da se najbolje plačan kolesar med dirko heca ko se mu Roglič odlepi.
Ko Verstapen Hamiltona prehiti se tudi Hamilton samo heca ne? Tak malo za hec ostane zadaj.

Edini hec tu je ko so tebe delali. Samo pol pa so vidli, da je konec heca ko si vun prišo.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.502
113
vrtenje pedal je kvantna fizika... tu pa res rabiš znanje ja

je več medicine not kot športa

saj glavno, da si ti trolasto odgovoril in da si sedaj pomirjen

jaz pa čakam tour 2022, ko bo roglič spet šolan

tretjeligaške tekme so zgolj opravljeno delo po pogodbi in novec
Kot vedno se samo čudim kako brezvezno življenje imaš, da greš trolat na forum o temah o katerih nimaš pojma in te zanimajo manj od lanskega snega.

Dejansko prizadet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
PA NEHAJTE GA QUOTATI!!!

Je že dovolj, da se sam in potem tudi tisto vidim. :jok:

Drugače pa vsaka čast obema.
Se je pa včeraj še enkrat več pokazalo kako hitro se “tamaul” regenerira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Kot vedno se samo čudim kako brezvezno življenje imaš, da greš trolat na forum o temah o katerih nimaš pojma in te zanimajo manj od lanskega snega.

Dejansko prizadet.
Koliko tourov si osvojil v karieri, da lahko zvišeno modruješ v tej temi?

Ali si navadni klobasa, golaž kolesar...

Pa tisti tu gor, ki v pajkicah kolesarite, ne se več oglašat...
 
Nazadnje urejeno: