Koledar prireditev 2013

I

Izbrisan uporabnik #488

V bistvu gre samo za opozorilo, podobno kot je na cigaretnih škatlicah.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
V bistvu gre samo za opozorilo, podobno kot je na cigaretnih škatlicah.

prej sem samo sumil. zdaj sem 100% prepričan.
Snecer ti si mnogo bolestan
stupid-1.gif


po tvoje je udeležba na motozborih smrtno nevarna.
svaka čast
priden.gif


tvoji ebay nakupi kitajskega šita so bolj nevarni za zdravje
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Dejansko vsi tvoji odgovori kažejo na to, da si precej agresivna oseba, torej je moje "opozorilo" povsem upravičeno, saj si velik obiskovalec takšnih prireditev.

p.s.
Kitajski šit ne bo nobenega poškodoval, je le pomagalo, tudi če crkne, bo svet šel naprej.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Dejansko vsi tvoji odgovori kažejo na to, da si precej agresivna oseba, torej je moje "opozorilo" povsem upravičeno, saj si velik obiskovalec takšnih prireditev.

p.s.
Kitajski šit ne bo nobenega poškodoval, je le pomagalo, tudi če crkne, bo svet šel naprej.

jp

hysterical-1.gif

ualam se
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
....ksz

Kaj si lahko na privat napišeta kaj si mata za povedat....lepo prosim
Če ni treba vsake teme zabasat z nekim nepotrebnim balastom.....mislim, da je več kot jasno, da je tema namenjena srečanjom in druženju, za osmrtnice pa vso ostalo pizdarijo maš tam novičke al kaj je že.......

Kar se pa tiče motorističnih srečanj je pa tak, da so dokaj skulirana in boš prej fasal v kakem diskaču al pa kaki drugi veselici ..... če pa delajo pizdarje pa so to ponavadi kaki prišleki, ki še nikol niso sedeli na motorju.....
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
....ksz

Kaj si lahko na privat napišeta kaj si mata za povedat....lepo prosim
Če ni treba vsake teme zabasat z nekim nepotrebnim balastom.....mislim, da je več kot jasno, da je tema namenjena srečanjom in druženju, za osmrtnice pa vso ostalo pizdarijo maš tam novičke al kaj je že.......

Kar se pa tiče motorističnih srečanj je pa tak, da so dokaj skulirana in boš prej fasal v kakem diskaču al pa kaki drugi veselici ..... če pa delajo pizdarje pa so to ponavadi kaki prišleki, ki še nikol niso sedeli na motorju.....

467716-post_slo.gif