Koledar prireditev 2013

I

Izbrisan uporabnik #488

Smo svetovni redkorderji v moto klubih v Slo?

Samo to okoli mene vem za ene 4-5 moto klubov
smile-1.gif


Drugače pa na take zadeve ne hodim, se raje kam zapeljem.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Hm...bo nekaj na tem, ja. Vsaka vas ima svoj klub. Sicer ni nič slabega, malo smešno pa le je. In potem za MK Veselji petelinčki, ki šteje štiri člane, ve vesoljna vas. Pa še ta ne vsa... Včasih so bili Satani, Bonsi, Bearsi in Warriorsi. MC, potem pa še nekaj MK, pa vseeno ne več kot prstov na roki. Devetdeseta pa so prinesla poplavo moto klubov in vse skupaj je postalo grozno skomercializirano. Kdaj sem nazadnje bil na kakšnem moto srečanju? Uh... štiri leta nazaj. Pa še prej sem vsa leta šel na srečanje in po uri-dveh nazaj domov. Pot sama je cilj.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Hm...bo nekaj na tem, ja. Vsaka vas ima svoj klub. Sicer ni nič slabega, malo smešno pa le je. In potem za MK Veselji petelinčki, ki šteje štiri člane, ve vesoljna vas. Pa še ta ne vsa... Včasih so bili Satani, Bonsi, Bearsi in Warriorsi. MC, potem pa še nekaj MK, pa vseeno ne več kot prstov na roki. Devetdeseta pa so prinesla poplavo moto klubov in vse skupaj je postalo grozno skomercializirano. Kdaj sem nazadnje bil na kakšnem moto srečanju? Uh... štiri leta nazaj. Pa še prej sem vsa leta šel na srečanje in po uri-dveh nazaj domov. Pot sama je cilj.

Važno je da imajo klubi v SLO angleška imena!
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zadnji cajt, da še na alterju naredimo MK Alter
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zadnji cajt, da še na alterju naredimo MK Alter
smile-1.gif

Sem bolj turističen motorist in mi Kačje Ride, pa Wiki burger in razni Moto klubi in moto zbori visijo med nogami!
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Meni osebno pa ni tak slabo it na kak motozbor...... vsaj čez dan na krožnjo, da se malo mopeke pogleda, če je kdo kaj novega nabavil pa, da malo s folkom skup prideš, ko se ne vidite pogosto pa se vrže kaka debata itd...... potem zvečer pa tudi meni ni tak zabavno več, kot v mladih letih..... na kak pir se še gre pa do striptiza počaka, če je dobra volja te pa spat domu
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po fotkah sodeč na take shodi hodijo bolj ali manj fotri.

Nekoč so me tu v bližini zvlekli v eno halo pozimi, vse je bilo usnjeno, bradato in jedva na nogah
smile-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Po fotkah sodeč na take shodi hodijo bolj ali manj fotri.

Nekoč so me tu v bližini zvlekli v eno halo pozimi, vse je bilo usnjeno, bradato in jedva na nogah
smile-1.gif

Da te niso v kakšno Modro Ostrigo zvlekli?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V tisti hali ima več klubof igre (Vileda hala, Šentiljska, MB)

MK Free Ridersi so bili, če se ne motim.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
sonick...na moto zbore sem tam nekje 1997-1999 hodil redno na vse. Mogoče sem spustil enega ali dva v celi sezoni. Veš, človek se naveliča... 10% takšnih, ki jih vidiš na skoraj vseh zborih, ostalo lokalni šminkeraj. Plus ogromno pešadije.... Pešadije, ki se ga nalije in dela oslarije. Na Gajševskem jezeru so se enega leta lokalni mulci ulili in ponoči skakali na šotore. Kot bi s pomola skakali v vodo. Je šlo tam do enega petega šotora, v katerem je spal ...ne bom ga imenoval, ki ni poznal šale. Je taprva dva tako prišvasal okoli ušes, da so vsi skupaj na turbo podurhnili....
Zdaj smo pa stari, pa hodimo raznih žegnanjih, he-he... Ne, resno, v Štifti pa res nikoli ne manjkam. Potem pa naprej po Jugi za prvomajske...
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik sonick pravi:

Kam vse bote šli ???
Lahko kdo to zrihta v večjem formatu in na papirju?

Umag MK STAAARI ROKERI
Novigrad MK PIRATES
Brčko MK SILVER WINGS
Pančevo MC COYOTE
Livno MC VUKOVI
Apatin MK PANTER
Pula MC TWIN HORN
Vrsar MK TEMPLARS

Mal motozborov letos...jbg recesija je treba je šparat

Za penziæe u duši kot so "snecer" & Co pa ZZZZS organizirajo obisk krajinskega parka nekje v bližini bivanja... noro bo
cheer.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Hm...bo nekaj na tem, ja. Vsaka vas ima svoj klub. Sicer ni nič slabega, malo smešno pa le je. In potem za MK Veselji petelinčki, ki šteje štiri člane, ve vesoljna vas. Pa še ta ne vsa... Včasih so bili Satani, Bonsi, Bearsi in Warriorsi. MC, potem pa še nekaj MK, pa vseeno ne več kot prstov na roki. Devetdeseta pa so prinesla poplavo moto klubov in vse skupaj je postalo grozno skomercializirano. Kdaj sem nazadnje bil na kakšnem moto srečanju? Uh... štiri leta nazaj. Pa še prej sem vsa leta šel na srečanje in po uri-dveh nazaj domov. Pot sama je cilj.

Važno je da imajo klubi v SLO angleška imena!
rolleyes-1.gif

Jp... vsi MC v Sloveniji imajo angleška imena. Zato kakšni MK imajo taka imena, da te zrola
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lej, vsakomur svoje. Nekaterim pač paše drenjanje, pijančevanje, štihanje, žagajoča muzika ipd. ter komaj čakajo moto zbore in živijo za to ter se tudi včlanijo.

Meni pa te zadeve v zvezi z motorizmom ne sedejo, kar pa ne pomeni, da ne hodim na kakšno avtomobilska srečanja, klub veteranov, Citroen srečanja ipd.

Po moje penzič rataš, ko začneš hoditi na takšna moto srečanje, kjer se ga celi vikend nalivaš.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Lej, vsakomur svoje. Nekaterim pač paše drenjanje, pijančevanje, štihanje, žagajoča muzika ipd. ter komaj čakajo moto zbore in živijo za to ter se tudi včlanijo.

Meni pa te zadeve v zvezi z motorizmom ne sedejo, kar pa ne pomeni, da ne hodim na kakšno avtomobilska srečanja, klub veteranov, Citroen srečanja ipd.

Po moje penzič rataš, ko začneš hoditi na takšna avto srečanja , kjer se ga celi vikend sprehajaš.

Noro ejjjj...sj vem sj vem pa tut zdravnik ti je rekel da brez alkohola in prehude buke..
Te kar vidim na teh penziæ avto srečanjih
hysterical-1.gif

Klobuček ali predrzna kapca s šiltom in napis Zavarovalnica Triglav...
Pa sončna očala RejBan Made in Pitajboga.

Sicer te za 1x ne razumem ampak saj sem še premlad
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje si starejši od mene
smile-1.gif

Avto srečanj pa ne razumeš, vsaj tistih na katere hodim, ker so srečanja vsebinska, krog ljudi majhen, doživetja nepozabna.

No, to so že druge zgodbe.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Po moje si starejši od mene
smile-1.gif

Avto srečanj pa ne razumeš, vsaj tistih na katere hodim, ker so srečanja vsebinska, krog ljudi majhen, doživetja nepozabna.

No, to so že druge zgodbe.

Po duši sem precej mlajši ;-)
To šteje... mladenič
wink-1.gif


Za zagrižene esperantiste so njihova vsebinska, krog ljudi majhen, doživetja nepozabna.
Pa spet ni teorije da bi jih šel poslušat ali gledat. Kapiš?
Uživi v teh penzič srečanjih in pusti nas da uživamo v naših skomercijaliziranih srečanjih. Ni ti treba vsakič sproti podr.ekat tak način življenja zato ker ti umsko ne pašeš not. Objava je "koledar moto prireditev 2013" in ne "koledar gerijatrijskih srečanj 2013"
wink-1.gif


Btw ta vaša penziæ srečanja so narejena isključno zaradi dobrodelnega-humanitarnega namena, pomoči lačnim otrokom v Afriki(ker je to moderno)...
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Citat:
Lej, vsakomur svoje. Nekaterim pač paše drenjanje, pijančevanje, štihanje, žagajoča muzika ipd. ter komaj čakajo moto zbore in živijo za to ter se tudi včlanijo.

Meni pa te zadeve v zvezi z motorizmom ne sedejo, kar pa ne pomeni, da ne hodim na kakšno avtomobilska srečanja, klub veteranov, Citroen srečanja ipd.

Po moje penzič rataš, ko začneš hoditi na takšna moto srečanje, kjer se ga celi vikend nalivaš.

Dej povej kje se skrivaš, da te ne ukradejo...
To da rad pluvaš, je jasno.

Na moto zbor, greš pogledat folk, majo ponavadi dobre rock bende, kej poješ. Pogledaš pa lahko kr nekej motorjev tudi custom made.

Verjamem pa da je zate pokanje grimas, postavljanje v prvo vrsto in ustvarjanje kolon primarna naloga na cesti.....

Bom zaključil, kot ti.