Ključavnice in Alarmi za motorje

I

Izbrisan uporabnik #488

Po 70 urah sem prekinil test baterije, še vedno je na 66%
priden.gif


gps.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ja, gps + gsm sledilna in alarm ima senzor vibracije, shake 1-10 pa movement alert itd

poceni zadeva

priporočam bob 4c, najcenejši, tudi v tujini
 
I

Izbrisan uporabnik #488



10dni zdrži s to baterijo naprava v pripravljenosti zunaj na hladnem, v zaščitni vrečki, kar lepo.

Jaz imam TK102B, novejšo verzijo, ki ima tudi varčevanje z energijo.
 

blackberry

Pripravnik
29. jul 2008
409
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
ja, gps + gsm sledilna in alarm ima senzor vibracije, shake 1-10 pa movement alert itd

poceni zadeva

priporočam bob 4c, najcenejši, tudi v tujini

Lp, je zadeva uporabna?

Koliko časa zdrži baterija?

Deluje tudi kot alarm; ki te pokliče na gsm?

Kako si zadovoljen, priporočas nakup?

Black
 

blackberry

Pripravnik
29. jul 2008
409
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Zame je uporabno

hysterical-1.gif


Lahko napišeš kaj več?

Zadeva me zanima, rabim nekaj takega, da mi javi na telefon, če se kaj čudnega dogaja z motorjem...

Če pa kdo pozna kakšno podobno zadevo, ki javi alarm na telefon pa naj napiše svoje izkušnje.

Hvala

Black
 
I

Izbrisan uporabnik #488

ja kaj naj napišem

če motor kdo premakne, pošlje sms
če ga zamiga, pošlje sms...

itd.
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
948
24
28
stvar je taka lahko ti poslje sms, lahko te poklice, imas moznost nastavitve radiusa ko motor zapusti te poklice ali poslje sms lahko poklices napravo pa ti vzpostavi glasovni nazdor. sSkratka zelo uporabno vendar ne brez kombinacije z pravim alarmom. je kr lustno ko motor zatuli in opozori ne glede. gprs oz lbs pozicioniranje ni najbolj natancno vcasih da tudi pozicijo 0,0 kar tako sama od sebe se ne poveze z netom ali kakorkoli pac. nevem ce ta model podpira gps testiral sem en drug z gps je pa tako ce ti maznejo motor in se odpeljejo ga bos lahko sledil ce pa ti ga maznejo in butnejo v kombi pa lahko pozabis na vse skupaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

niti ne, ker če je mobi signal, tudi oddaja in vklopiš prisluškovanje in poslušaš zlikovce
smile-1.gif
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
948
24
28
Sej pravim ČE v tej vukojebini si cez 1h izven dosega vseh omrezij in enkrat ko zgubi povezavo in to kar pogosto lahko samo poslusas.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Men se ni obneslo. Prevec laznih alarmov, takoj prazna baterija, ker je zadeva v garazi kjer ni gps-a in isce ocitno skoz signal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz mam zadevo, ko kam grem, v kufru, da me lahko registrirani pokličejo in vidijo, kje sem.
Ter da čez noč varuje motor.