Ključavnica na prstni odtis in kodo

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Dej spremljaj na njihovi strani,,.. zadnjic sem videl da je bil bridge pa kljucavnica za 200€, enako na Amazonu
Ja včeraj so imeli. Zjutraj ob 7 sem videl, bil ves vesel, hočem kupit, out of stock:jok: Danes pa nova zaloga po redni ceni. Sem si sedaj naredil alarm, ko se kaj spremeni na spletni strani, da me opozori:)
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48

Tukaj imajo ta teden neke akcije,.. malo poglej.. meni je vsec komplet z RIng domofonom... iz prve roke da dela super..
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.205
679
113
Kupil secuENTRY easy 5602 FINGERPRINT. Inštalacija super preprosta, konfiguracija tudi. Uporabljam samo čitalec prstnih, ki deluje dobro. Ni nek vrhunski izdelek, dela pa in sedaj sem se poslovil od ključev. Dobiš zravn sicer dva rezervna ključa, s katerim lahko zasilno odpreš, če kaj zašteka. Na amazonu cca 320€.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Tole sem dobil na mail
1634819160100.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: smrkec

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Sem nabavil Nuki. Tako dolgo sem "cincal" oz je bil nedobavljiv, da sem dočakal nov model, že vgrajen wifi hub + battery pack. Ker so malo zamujal s pošiljko pa dobim še senzor za vrata za "đabe" v vrednosti 40€.:cheer:

Trajalo je par dni, da sem ga kolkertolk naštudiral in nastavil po svoje. Miljon funkcij...
Super, ker deluje preko google home. Tako pred spanjem z enim klikom na ikonco vgasnem/prižgem luči, zaklenem vrata.
Ko se pripeljem domov (radij 100m, gps, bluetooth) me vrata že čakajo odklenjena. Ko se odpeljem se sama zaklenejo (to še malo cvikam in raje na gumb zaklepam - 2x hitri klik in zapreš vrata).
Dobim obvestilo na telefon ko se vrata odklenejo/zaklenejo. Tudi če je moja doma in to dela (se da izklopit).
Tudi sam lahko vrata odklenem/zaklenem na remote.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas