Klima

MieleFan

Fizikalc
7. sep 2014
1.029
74
48
Nikakor ne obžalujem nakupa, za ta model klime,k sem jo lani Junija kupil, k vam bom dal link.Res se splača mal več odštet in stvar deluje kot mora.Sem se celo zimo grel z klimo.Mesečno porabil max 25-30 eur.Laufala je skoz 24 ur na dan.Ponoč in podnev...tudi takrat ko sem bil od doma.Če bi še enkrat kupoval.Bi samo to znamko uzel.Ker je res Top :zmaga::zmaga::zmaga:
Komaj že čakam,da me bo poleti prijetno hladila,kot me je lani.Od Junija do konc poletja :zmaga::zmaga::zmaga:

 
Uporablja kdo tole klimo ali je za ta denar (do 600eur), boljše pogledati za kakšno drugo znamko?

LG STANDARD PLUS (PC12SQ.NSJ/PC12SQ.UA3) 3,5 KW + WIFI


klima zgleda okej, jaz bi na tvojem mestu mestu pogledal še kak gree, morda samsung, panasonic.Verjetno nekih večjih odstopanj znotraj njih ne bo. Micke za 600 € ne verjamem da boš našel.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.089
3.033
113
Nikakor ne obžalujem nakupa, za ta model klime,k sem jo lani Junija kupil, k vam bom dal link.Res se splača mal več odštet in stvar deluje kot mora.Sem se celo zimo grel z klimo.Mesečno porabil max 25-30 eur.Laufala je skoz 24 ur na dan.Ponoč in podnev...tudi takrat ko sem bil od doma.Če bi še enkrat kupoval.Bi samo to znamko uzel.Ker je res Top :zmaga::zmaga::zmaga:
Komaj že čakam,da me bo poleti prijetno hladila,kot me je lani.Od Junija do konc poletja :zmaga::zmaga::zmaga:

Misliš, da z neko ceneno bi ob enakih pogojih prišel s denimo 50€ skozi?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Neka cenena te ne bo grela pri -15°C. Jaz se grejem že leta izključno z Micko, ki se ne ustraši niti -20°. Je bila pa še malo dražja od tiste, ki jo priporoča MieleFan. Za celotno ogrevanje, ki vključuje tudi električno lojtrco v kopalnici, pa plačujem ~35-40€ mesečno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20 in MieleFan

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Zdravo. Katero klimo bi priporocali za vikend, kjer bi bila klima vir hlajenja in ogrevanja. Na vikendu smo bolj kot ne spomladi, poleti in jeseni, bi pa bilo fajn da lahko ogreva pri minusu vsaj nekaj. Rabil bi za spodnji stuk bajte, cca 60m2 bi bila dnevna, kuhinja, kopalnica, predsoba.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ce jo bos montiral spodaj, bos za en drek hladil zgoraj.
Ce jo bos montiral zgoraj, bos za en drek grel spodaj.
Ni vazno al s tisto za 500 al s tisto za 2 jurja.
Da ne bos razocaran..
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: igi

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Letos bom urejal spodaj klimo. Gor se niti sten nimam, pa sob pa štroma. To bo enkrat v dveh letih. Spodaj pa imamo zaenkrat dost placa za bit pa spat. Ko bo treba bom montiral klimo se gor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi
Zdravo. Katero klimo bi priporocali za vikend, kjer bi bila klima vir hlajenja in ogrevanja. Na vikendu smo bolj kot ne spomladi, poleti in jeseni, bi pa bilo fajn da lahko ogreva pri minusu vsaj nekaj. Rabil bi za spodnji stuk bajte, cca 60m2 bi bila dnevna, kuhinja, kopalnica, predsoba.

vzemi nekaj kar greje tudi pri -25 z ogrevano zunanjo enoto. Boš lahk tud čez zimo malce temp korigiral. Fajn je da maš elektrofilter+plazmo za čiščenje zraka ..

glej kak gree, aermec tiste z vrha ponudbe. mam aermeca z vrha ponudbe, že kakih 5 let, takrat bil 1200 €..vredn vsakega centa
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ena s fuserov in sportasev
 

Priponke

  • FB_IMG_1651028152081.jpg
    FB_IMG_1651028152081.jpg
    65,1 KB · Ogledi: 111