Klima z montažo?

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.453
6.578
113
pri taščici
Ce imas takole zadelano (javni zavod) bo jp bilo najbrz pametno.
Pogleda skoozi okno, ne rabis drona da vidis
 

Priponke

  • Screenshot_2024-10-21-13-42-30-091_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2024-10-21-13-42-30-091_com.google.android.apps.photos.jpg
    1,1 MB · Ogledi: 54
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: igi in Rekreacija
MGK
Etis
Empor

Igi eno vprašanje, bi rabil tvoje mnenje. Zanimam se za nakup Panasonic Etherea klimatske naprave, predvsem zaradi generatorja, kateri s svojimi produkti čisti zrak. To mi je No.1, potem pride še vse ostalo. Klima se bo rabla pretežno za hlajenje, gretje tud v kakem prehodnem obdobju, tako da iz tega naslova ni nekih večjih dilem. Tvoje mnenje okrog teh klim? Maš kaj izkušenj z njimi?

Hvala in lep pozdrav

N
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.566
1.157
113
Celje
ej Igi, a se te zunanje enote kaj spira rebra/ čisti na vsake toliko let?
če na videz ni zasvinjano, potem se ne obremenjuj preveč. Ne bo bistvene razlike. V kolikor pa prideš enostavno zraven, lahko tudi opereš (ampak previdno, da ne zmočiš elektronike).

Spodaj en primer, ko je za čiščenje že malce pozno, saj je svinjarije za kak centimeter. Kot bi bil filter nameščen ;)
 

Priponke

  • IMG_1955.JPG
    IMG_1955.JPG
    993,3 KB · Ogledi: 17

igi

Guru
13. okt 2007
5.566
1.157
113
Celje
Igi eno vprašanje, bi rabil tvoje mnenje. Zanimam se za nakup Panasonic Etherea klimatske naprave, predvsem zaradi generatorja, kateri s svojimi produkti čisti zrak. To mi je No.1, potem pride še vse ostalo. Klima se bo rabla pretežno za hlajenje, gretje tud v kakem prehodnem obdobju, tako da iz tega naslova ni nekih večjih dilem. Tvoje mnenje okrog teh klim? Maš kaj izkušenj z njimi?

Hvala in lep pozdrav

N
ne poznam. To je kao nek "ionizator" če prav razumem.

Nekaj sigurno pomaga. Da bi pričakoval opazno razliko, pa jaz nebi stavil na to.