Klici iz Švice v Slovenijo

lightning

Zelenc'
3. avg 2015
19
0
1
Živjo. Za nekaj časa se selim v Švico in zaradi narave svojega dela (vsakodnevni klici strank v Sloveniji) iščem neko ugodno varianto, ki mi bo omogočala klice iz švice v Slovenijo, pri čemer se more prikazovati slovenska številka (bodisi fiksna, bodisi mobilna).

Našel sem neko storitev Telemacha (https://telemach.si/download/terms/navodilo-za-uporabo-storitve-unifon-naprave-android/2479), ki je zaenkrat najboljša. Vseeno pa moram plačati za vsak klic, ki ni v njihovem omrežju 0,17 EUR/minuto.

Imate kakšne boljše ideje?

Že vnaprej hvala :)
 

billie

Zelenc'
15. jun 2008
16
9
3
Telekom VoWifi sam morš bit skoz na Wifi, da si brez dodatnih roaming stroškov in je isto kokr da si v SLO
 
  • Všeč mi je
Reactions: irwin

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Predplačniška kartica Sunrise za 20 CHF, vsota všteta v dobroimetje, 24h neomejen internet za 2.5chf, klici v vse ch tel. številke free.
FRITZ!Box doma v Slo, android FRITZ! App Fon.Ob vklopu svojega domačega VPN-ja kličeš in sprejemaš klice iz/na domačo stacionarno številko.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Predplačniška kartica Sunrise za 20 CHF, vsota všteta v dobroimetje, 24h neomejen internet za 2.5chf, klici v vse ch tel. številke free.
uporabiš za hotspot in za lokalne klice
+ telekom VoWifi (obvezno rabiš naročnino)

FRITZ!Box doma v Slo, android FRITZ! App Fon.Ob vklopu svojega domačega VPN-ja kličeš in sprejemaš klice iz/na domačo stacionarno številko.
In ko se ti bo router zaciklal?