Klasika: Katere filme ste gledali? III

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Men se je pa dopadel.... na začetku, ko sem gledal reklamo so me odbijal tile skoraj črnobeli kadri in nicole kidman, samo na koncu se je uredu pošlo.

Res, da sem pa nizke standarde imel še od Valhalla Rising in Hammer of Gods, kar je bilo pa res nizkopračunsko vikinško sranje.
100 ljudi, 100 čudi. Me veseli, da se ti je dopadlo, jaz pa sem bil res globoko razočaran nad filmom v bolj kot ne vseh pogledih :\
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
aja zdanjič gledala French Depeche (neki takega)..rahlo mind fuck ampak odlična vizualizacija
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
Serija Vikings je klasa oz. saga zase. 1A od začetka do konca (za razliko od npr serije GOT), čeprav se mi je celotna zgodba nekako delila na dva dela (po Ragnarjevi smrti nekako ni bilo več to to) a mi je bila še vedno hudodobra kot celotna serija.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.135
113
In pa kaj za vraga je bilo pri Northmanu tole? So pozabili računalniško zakrit zobni aparat za ravnanje čekanov ali gre za neko meni nepoznano vikinško okrasje? :oops1:

NorthmanWTF.jpg
 
  • Haha
Reactions: hermann

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.324
113
angelina jolie maraton :D

Girl Interrupted - najboljši od vseh na seznamu

Hackers - Time capsule 90ih, lušten vseeno.

Original sin - Dobra zgodba, pa najbolj erotičen od teh na seznamu.

The Tourist - Bitch je bila stara 35 in brez jošk, mjeh. Nisem niti gledal do konca.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
Top gun me po dolgem času vleče nazaj v kino... Se je kultura kaj spremenila? Ali je še vedno za nekatere to gostilna s hrano, pijačo in debato?
Mi pokvarijo cel film....
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.950
113
Top gun me po dolgem času vleče nazaj v kino... Se je kultura kaj spremenila? Ali je še vedno za nekatere to gostilna s hrano, pijačo in debato?
Mi pokvarijo cel film....
ja so kokice in ostala šara, ampak je tako drago, da si folk ne kupuje več.... bolane cene so, sploh če greš 1x na leto v kino... pa kino tudi ne bo poln, tako da brez pretirane skrbi.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Top gun me po dolgem času vleče nazaj v kino... Se je kultura kaj spremenila? Ali je še vedno za nekatere to gostilna s hrano, pijačo in debato?
Mi pokvarijo cel film....
Jaz sem ga gledal v celju v tušu. Dvorana nabito polna, ni pa bilo neke galame se je dalo v miru gledat.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Sem pričakoval boljšo zgodbo, tako pa je blo vse skupaj precej medlo. Brez kakega pravega vzdušja, vse nekaj preveč na hitro.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Top gun me po dolgem času vleče nazaj v kino... Se je kultura kaj spremenila? Ali je še vedno za nekatere to gostilna s hrano, pijačo in debato?
Mi pokvarijo cel film....
Ravno prišel iz kina. Film je bil super. Za mano sedela ženska, kašljala, se davila, smrkala, kihala, vmes še hripave pripombe kolegici dajala…v glavem očitno precej bolana. po možnosti še korono fašemo od nje. Tako da ja, kultura na nivoju.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: ynos in sandra

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
Ravno prišel iz kina. Film je bil super. Za mano sedela ženska, kašljala, se davila, smrkala, kihala, vmes še hripave pripombe kolegici dajala…v glavem očitno precej bolana. po možnosti še korono fašemo od nje. Tako da ja, kultura na nivoju.
A si bil v Kranju v cineplexu, ker sem imel v dvorani isto eno tako modeko? Gledal dons film, super, vrne v mladost. Glasba vrhunska, efekti tudi, rajši gledam f14 v zraku kot nek Fight z droni
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jeri

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Ja v Kranju ja, potem gre pa gotovo za isto žensko :)
Se strinjam, glasba super, posnetki odlični, f14 pa itak zmaga, zame eden najlepših letal
Film sem šel gledati povsem brez pričakovanj, niti nisem bral ocen, pa sem bil prijetno presenečen.
Mi je pa ta ženska odžrla 1/3 filma, ker se niti nisem mogel osredotočiti. :mad: