Klasika: Katere filme ste gledali? III

ideolog

Fizikalc
16. feb 2012
206
25
28
17.325776N, 23.254786E
Sredin film tedna na SLO1. Neka argentinska krimi (skoraj) komedija. Dobra luštna preprosta zgodba. AMPAK!!!
Gledal sem ga za nazaj preko A1 in na koncu so ga odrezali -kakih 15 minut (ali pa je bila napaka pri A1?) in program se je nadaljeval z odmevi ob 22h.
Sedaj pa me zanima, kje je bil keč. Naj kdo pogleda, če se mu je zgodilo isto, pa pri katerem ponudniku.
Do konca sem pravkar pogledal na mmc-arhivu.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne vem, jaz sem na Telemachu v živo gledal do konca kot ga kaže MMC, tam nekje ko oni odvetnik pride gumo popravit, še špica je laufala enih 5 minut.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
O, qrba, kolk sem se nategnil ...
djinn.PNG


Sem z Mblinka snel tole. IMDB na tej sliki kaže. kot da je 7.9. Sem pogledal film, pa bolj je šel proti koncu, bolj sem se spraševal, od kje taka ocena. Pol sem šel pa direkt na IMDb.... in vidim, da je ocena 4.8. WTF???

Faaaak no, zdaj bom oceno vsakega filma z Mblinka prej preveril "in live", ker tole, kar sem gledal, si ne zasluži niti 3, kaj šele 4.8.
Tale šola me je stala 65 min mojega lajfa (ker sem na koncu gledal z 8x hitrostjo, drugače bi zapravil še več minut).

Moja ocena: 2/10
:bonk:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.453
113
Ja to sem tud sam opazil....imdb ocena na partisu je stimala... Na blinku je pa za en moški spolni organ (prosto po Šarcu)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Sredin film tedna na SLO1. Neka argentinska krimi (skoraj) komedija. Dobra luštna preprosta zgodba. AMPAK!!!
Gledal sem ga za nazaj preko A1 in na koncu so ga odrezali -kakih 15 minut (ali pa je bila napaka pri A1?) in program se je nadaljeval z odmevi ob 22h.
Sedaj pa me zanima, kje je bil keč. Naj kdo pogleda, če se mu je zgodilo isto, pa pri katerem ponudniku.
Do konca sem pravkar pogledal na mmc-arhivu.
Sem ga šel tudi sam gledat... vse OK, do konca ... po odjavni špici je še kaka minuta - za osvežitev :evil:
Drugače pa film za pogledat. 7/10
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.368
9.105
113
Wrath of man - Jason in Guy Ritchi... manj klasična ričijeva scena a dobra akcija. za ljubitelje akcije priporocam, tudi dobri kadri, dobro posneto..
 
  • Všeč mi je
Reactions: janez123

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kljub dobri igri Stathama sm malo razočaran. Ni slab, ni pa eden boljših od Guya

ps. Vprašanj. Obstaja film ki ima nadaljevanje. Prvi del je bil ogabno zanič in overrated. A gledat drugega ali raje preskočim :D
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
...itak so ta boljše "stare" klasike...
*
-------------------------------------------------------
Soc.Med™.Un-Lock = zalmos.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OT-info za tiste s kraškega roba, ki razumete zahodne sosede in imate "TV na anteno" ali ...
@-ITA : social.byoblu.com/about ; Byoblu-TV_ch.55_Uhf-746MHz DVB-T Monte Belvedere (TS)
http://alturl.com/7bfr2 -Classic-OL oz.https://www.genyt.net/search.php?q=Byoblu.com


Jest tudi kar "avtomatsko škartiram" skoraj vse filme iz tega tisočletja, posebej še one mlajše od 10 let ... :zavijazocmi: ... začnejo lahko dobro in potem razvodeni, pol pa samo SGI efekti šopajo ...
*
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
A quiet place. Naj bi ga bingal z dvojko.
Po šestih minutah sem hotel prekiniti, potem je uletela deveta, pa dvanajsta ... nisem več zdržal.