Klan Janković

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.044
5.249
113
Koliko kruljenja je bilo, ko je JJ prepovedal zbiranje zaradi epidemije.

Saj Šerif ima bajto izven centra ljubljane, tam bi se lahko vozili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: guardy in BuDi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Lopov, kriminalec....samo skoda, ker ne bo v življenju videl zaporov od znotraj.
Kazen pa ni tako visoka, da se je da plačati.
Najbolj žalostno pa je, da s kaznimi grozi nekdo, ki je izigral upnike in zakonodajo ter tako ukradel milijone.
Res je. Tak lopov bi moral dati 100 evrov vsakemu, ki ga sreča. :jok:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.680
14.390
113
[bizi mode on]
Ooo ne, to pa ne. Če se ti nisi osamosvojil od svojih staršev to še ne pomeni, da je tudi v primeru družine Janković tako. Jure in Damijan sta povsem samostojna in neodvisna/nepovezana s svojim očetom tako poslovno kot privat.
[biti mode off]
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.680
14.390
113
V svoji državi Vatikan bodo vedno v prvi vrsti.
Ampak verjetno bi bili v prvi vrsti tudi morebitni predstavniki drugih ver ali pač ne?
Drugace pa ja, ali vsi v prvi ali vsi v tretji, še najbolje pa da jih ni.
Točno tako, vsi na istem torej v isti vrsti ali pa da sploh ni nobenega, v končni fazi sta pri nas cerkev in država (oz. v tem primeru občina) ločeni že po ustavi. Ampak tu so bili verjetno povabljeni na to slavnostno sejo zaradi sodelovanja z njimi pri raznih projektih, kot "podton" pa še iz splošnih političnih razlogov.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.680
14.390
113
Nepomembno, je na nivoju cigotov.

In ker imamo lopove leve in desne že iz časov osamosvojitve okrog korita, tudi Janković ni kriv in ga po nepotrebnem obsojate.
Ne da ni kriv in se ga po nepotrebnem obsoja, ravno nasprotno - je kriv in si zasluži biti (s)kritiziran (ter tudi dejansko obsojen), enako pa velja tudi za ostale lopove.
Ali vsi ali noben se pogovarjate pri sedežnem redu cerkvenikov, naj bo tudi tu tako.
:zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Če se je tip iz RKC počutil diskriminiranega, bi lahko vstal in protestno zapustil prireditev. Pa se očitno za to ni sekiral in se namesto njega sekirate vsi drugi. :evil: Pa še tipsonu, ki me je spraševal, če imam doma molilno preprogo, sporočam, da verjamem samo v škrate, vile in drevesne duhove. Ti pa ne zahtevajo posebnih molitev.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.782
2.352
113
Pomurje
Ne da ni kriv in se ga po nepotrebnem obsoja, ravno nasprotno - je kriv in si zasluži biti (s)kritiziran (ter tudi dejansko obsojen), enako pa velja tudi za ostale lopove.

:zmaga:
Vsi to več ali manj dobro vemo, realnost je pa žal drugačna.

In ko vidim zapise janeza bom volil čeprav je lopov, si mislim da tudi pri lopovščinah mora bit zgodba uravnovešena, pa naj vlada tudi janković, če smo že idioti.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.680
14.390
113
Vsi to več ali manj dobro vemo, realnost je pa žal drugačna.
Ja no, vsi to kao vemo ampak v bistvu se tega dejansko ne zavedajo vsi saj bi potemtakem realnost enostavno morala biti drugačna, boljša. Kar bizija poglej kot primer, tip je 110% prepričan, da je Janković nedolžen v vseh zadevah kar mu jih očitajo enostavno zato, ker še ni bil pravnomočno obsojen. In enako oprane glave se najdejo tudi na drugem polu (njihov izbranec je "oh in ah" oz. definitivno boljši kot gnoj na drugi strani )vseh skupaj je pa toliko da se gremo lahko oz. zaradi česar se dejansko gremo ta politični "ping-pong" v nedogled.
In ko vidim zapise janeza bom volil čeprav je lopov, si mislim da tudi pri lopovščinah mora bit zgodba uravnovešena, pa naj vlada tudi janković, če smo že idioti.
Se strinjam, to res ni higienično oz. si potem enak kot tisti, ki volijo antijanšo samo zato, da ne pride Janša na oblast. Ta debilizem se mora ekrat že nehat ali pa se lahko kar poslovimo od svoje države.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

sad

Guru
24. avg 2007
20.557
9.235
113
Ozri se okrog sebe in poglej volilce in povej koliko možnosti je, da se ta debilizem konča?
Morda se bo končal, če nas na kant spravijo in bo trojka prišla, ampk potem se lahko poslovimo od vsega, kar je še slovensko.
Sam sem žal obupal in otroke spodbujam, da pogledajo čez mejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.782
2.352
113
Pomurje
Žal je tako, kot si napisal.
Nikoli ne bom volil desnice, najprej zato ker naprej tiščijo rkc, spreminjajo zgodovino izpred 80 let in namensko netejo prepir med domačimi ljudmi. Ekonomije pa sploh ne razumejo. ( no tudi levi je ne).
Dokler janezek in spreobrnjeni rdečkarji ne "umrejo", tako dolgo smo v riti.

Levi se vsaj menjujejo iščejo kandidate, poizkušajo najt pravega, kaj pa desni?

Nula, janezeka se čaka kak bo prdnil in tak bo.
Sami sebe ubijajo ze 30 let.
 
  • Všeč mi je
Reactions: laser in bizi