Kje kupiti tak kabel?

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Ja no - saj dobiš iz radija del štroma, del pa iz čikvtičnice. Načeloma bi moral biti A iz radija dovolj, da vzdržuje nivo, ko je na AA. Dodatni vtič ti bo pa polnil …
USB A iz radia in istočasna uporaba AA mi je fon napolnila samo za 1% v pol ure. Prvenstveno je pač namenjena za uporabo ključka z mp3-ji, ne pa za neko resno polnjenje.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Za hitro polnenje v večini primerov rabiš podporo ustreznemu standardu in potem se telefon in polnilec zmenita za višjo napetost (9/12/15/20/..). Ne morš kar skupaj povezat s tistim 5V izhodom od AA vtičnice in se bo hitreje polnilo. Kvečemo vzameš napajanje iz enega izhoda in data iz drugega. Je pa vrjetno problem, če gre za standard, kjer se handshake dela preko data pinov, kjer sigurno ne bo dovolj zgolj kabel. Največ kar s kablov v tem primeru dosežeš je maksimalen tok, ki ga lahko telefon sprejme pri 5V brez dodatnih handshakeov.

Odvisno sicer kater stanard za hitro polnenje ti podpira telefon, ampak nečeloma bi rabil nekaj takšnega
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Za hitro polnenje v večini primerov rabiš podporo ustreznemu standardu in potem se telefon in polnilec zmenita za višjo napetost (9/12/15/20/..). Ne morš kar skupaj povezat s tistim 5V izhodom od AA vtičnice in se bo hitreje polnilo. Kvečemo vzameš napajanje iz enega izhoda in data iz drugega. Je pa vrjetno problem, če gre za standard, kjer se handshake dela preko data pinov, kjer sigurno ne bo dovolj zgolj kabel. Največ kar s kablov v tem primeru dosežeš je maksimalen tok, ki ga lahko telefon sprejme pri 5V brez dodatnih handshakeov.

Odvisno sicer kater stanard za hitro polnenje ti podpira telefon, ampak nečeloma bi rabil nekaj takšnega
Telefon mi podpira PD 3.0
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Potem bi znal adapter, ki sem ga linkal, delat v kombinaciji s kvalitetnimi kabli in USB-PD polnilcem. Je pa vseeno fajn preletet komentarje in revieweje, ker je zelo odvisno od telefona do telefona pa tudi do kombinacije s headunitom. Drugače alternativa so tudi tisti wirless AA adapterji, pa potem telefon polniš kot želiš.