Kje dobit "stopničke" omaro?

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
velikost cca 160cm, barva nocce, oblika nekaj podobnega kot
_
I_I_
I_I_I_
I_I_I_I_
I_I_I_I_I

Če bo kdo kje zasledil naj mi prosim javi.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.406
1.023
113
Celje
Obišči stran
hm.... jst imam 3 stopničke! vse so široke mislim da 110cm, razlikujejo pa se v globini. Začne se z 35 cm (omara za čevlje), srednja je 50 cm in so v njej izvlečne police, spodaj pa predalnik, zadnja pa je globoko 65 cm in ima dve prečki za obešanje (zgornja je na mehanizmu, ki se spusti za lažji dostop). Omara je visoka 240cm!

Je nisem nikjer našel pa sem kar nekaj štacun obrnil, ko sem se selil. Mizarji so se pa vsi nekaj izgovarjali, kako bi oni drugače, pa da je to brezveze... Če pa že bi moral čakati 3 in več mesecev (to je bilo pred dvema letoma).

Pa sem jo sam izrisal, dal kosovnico v firmo kjer so mi razrezali željeni iveral in ga zarobili z ABS trakom (jim računalniško opremo vzdržujemo, pa sem imel malo prednosti
wink-1.gif
Pa vse skupaj sem imel narejeno prej kot v enem tednu! Cena pa glede na ponudbo mizarja točno 5x nižja!

Lahko popoldan poslikam!

p.s. drugače ti pa lahko uporabnik "sevlje" priskoči na pomoč
wink-1.gif
, ker sem mu jst tudi takrat "težil" z vprašanji, ker sem najprej hotel lakirana vrata...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ja, to je opcija. Če sem naredil komplet opremo za "avto" iz profila, to ne bi bil problem. Samo so te zadeve po trgovinah tako poceni, da sem mislil, da se ne bo treba zafrkavat.

Drug problem je pa dobit material nocce barve ...

Se pa priporočam za kakšno sliko!