Mogoče Magna v Hočah zalaufa z xpengom....Komu prihaja ob teh slikah, se je za vprašat po mentalnem zdravju. En otodjar v MBju ki dela za nemce je že odpustil del delavcev. Vzrok, ni naročil. Tako da kar lepo vlečite kožice gor in dol ob teh slikah....
A nisi ti all in electric?Mogoče Magna v Hočah zalaufa z xpengom....
Evo sem kupil eno Nemško vozilo da bo Mr. Daco srečen.
Poglej priponko 106785