Kazen po 7-ih letih, kaznovana oseba pa pokojna

jello

Guru
22. sep 2008
9.691
3.575
113
Ker imaš na drugi strani gnoje, ki služijo na ta račun, da terjatev še vedno obstaja, verjetno jo je nekdo odkupil in izterjava gre po vnaprej določenem postopku ne glede na to kaj jim ti nazaj jamraš. Zato zero fucks v katerem jeziku pišeš. Poziv o plačilu, opomin ena, opomin dva, opomin pred tožbo. Sam se odloči ali boš plačal, v katerem koraku boš plačal ali boš dal enostavno na ignore. V zgornje primeru, kjer je dolžnik pokojni izbira menda ni težka. Oziroma, za nekatere vidim da je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Znanka me je danes prosila, če lahko pogledam kaj je to dobila iz Italije. Starejša gospa, v življenju nikoli ni bila v Italiji, tudi avta ne posoja, živi diagonalno na čisto drugem koncu Slovenije. Torej predvidevam, da gre za nekakšne poskuse goljufije? Kje bi pa lahko dobili njene podatke? V naslovu je sicer ulica napačna, ime, priimek, hišna številka, pošta in reg.št. vozila pa je točni
Scan1556.jpg
?
Zaenkrat ignorira vse skupaj ...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.464
113
Poglej odebeljeni odstavek. Njihov dokaz je priložen.

Druga stvar je pa, od kje so ga potegnili
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Poglej odebeljeni odstavek. Njihov dokaz je priložen.

Druga stvar je pa, od kje so ga potegnili
Edino povezavo z Italijo je našla, da se njen mehanik pohvali, da rezervne dele naroča iz Italije. Možno, da je kdaj poslal kopijo prometne zaradi naročila kakšnih delov.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
''Vi ste vozili. Svoje ali tuje vozilo''!

To ni registracija mojega vozila!

p.s. podatki iz tel. imenika?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Žalostno je, da naš IP ne zaščiti tega odtekanja osebnih podatkov v tujino, lokalno pa nas j...e, kjer se le spomni. Neplačana cestnina ni razlog, da bi država posredovala osebne podatke lastnika vozila po EU direktivi.

Države EU so vzpostavile sistem izmenjave podatkov o lastnikih vozil, a je "podatke o lastniku vozila mogoče pridobiti zgolj v primeru hujših prekrškov (prehitra vožnja, vožnja v rdečo luč, neuporaba varnostnega pasu, vožnja pod vplivom alkohola in mamil), kot to določa Direktiva (EU) 2015/413 Evropskega parlamenta in Sveta z dne 11. marca 2015 o lažji čezmejni izmenjavi informacij o prometnih prekrških, povezanih z varnostjo v cestnem prometu

Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/neplacano-parkiranje-hrvati-nas-terjajo-mi-pa-njih-ne-smemo-414703 - www.zurnal24.si
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.346
3.439
113

Proti Monaku ga je pičla.

Poglej, če imajo na web vmessniku kakšno sliko kot dokazilo.

Mogoče je sistem pobral napačno registrsko, kar ne bi bilo prvič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor

Proti Monaku ga je pičla.

Poglej, če imajo na web vmessniku kakšno sliko kot dokazilo.

Mogoče je sistem pobral napačno registrsko, kar ne bi bilo prvič.
Pa sem se res odločil, da preverim iz firbca. MBMU ima tudi gospa, zadnje 3 številke so pa čisto druge.
Brez naslova.png