Kateri wifi range extender priporočate

klemenmegla

Zelenc'
10. jan 2013
12
0
1
Js imam pa ar drone.. in sicer quadcopter ki ima vgrajeno hd kamerco in sega upravlja preko wifi signala in android aplikacije... (telefon se poveze na helikopter) me pa zanima ker trenutno je domet cca 50m... ce je mozno in kako bi blo tuki mozno povecat signal.. ciljam na 1.5km ;D upam da nimam previsoke zelje in da bi bla zadeva prenosna da nebi bil odvisen od 220v vticnice ampak da bi to lahko poganjal na baterije...
 

Norc9

Zelenc'
26. jan 2013
13
0
1
Pozdravljeni
Pred kratkim sem kupil range extender od TP LINK-a (TL-WA730RE). Ko sem ga namestil je deloval v redu. Potem je čez nekaj dni začel "štrajkati" ko sem se povezal na extender je deloval nekje 3-4min nato je izgubil povezavo z glavnim ruterjem. Nato sem resetiral range extender in spet je deloval le nekje 3-4min. Zakaj izgubi povezavo. Glavni ruter je Linksys WRT54GL .
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.509
9.211
113
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Zdaj sem nabavil tega asus wl-330n3g in ima zadeva močnejši signal, kot za primerjavo tisti hoferjev na isti lokaciji ,poleg tega pa podpira še druge stvari 6/1 npr.- 3g tušmobil kjuček E-180 zagnalo iz prve-plug and pray.
cheer.gif
Kako si zadovoljen z njim? Dela še vedno ok? Na kaj se zadeva napaja?
 
22. jul 2007
12.811
1.316
113
123
Dela v redu, ko ga - sicer občasno uporabljam drugače raje vidi da ni kakšnih sten vmes, ker se mu potem pozna na signalu, napajam ga pa kar preko vtičnice.
 

Norc9

Zelenc'
26. jan 2013
13
0
1
Pozdravljeni
Pred kratkim sem kupil range extender od TP LINK-a (TL-WA830RE) da bi si podaljšal omrežje do moje sobe ker router ne seže do sem. Imam ruter Linksys WRT54GL ima Potato fw gor. Sedaj mi pa range extender ne deluje. Pač omrežje podaljša vendar mi internet ne deluje v orodni vrstici rač. mi kaže tisti rumeni trikotnik. Če pa se povežem preko wi-fija od ruterja mi pa deluje. Kaj sem narobe naredil, da mi preko range extenderja ne deluje wi-fi preko routerja pa deluje. Prosim za pomoč
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.986
113
EU
Klikni na ta trikotnik v orodni vrstici in ti bo pokazalo domače omrežje in extenderja. Klikni na ekstenderja in potem gumb <poveži>.
 

Norc9

Zelenc'
26. jan 2013
13
0
1
Range extender se poveže z glavnim ruterjem vpisal sem SSID in geslo vendar ne deluje. Po navodilih sem pa že vsaj 10x šel pa ni nič bolje.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Nabavit morem en ta "podaljšek".
Ponudbe je kot dračja.
Osnovni podatki so pri vseh isti...
Kako kupit dobrega za max 35€, pa po možnosti, da lahko vrnem, če ne bo delal, ker je osnovni signal rahlo šibek (vsaj na telefonu).
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Nabavit morem en ta "podaljšek".
Ponudbe je kot dračja.
Osnovni podatki so pri vseh isti...
Kako kupit dobrega za max 35€, pa po možnosti, da lahko vrnem, če ne bo delal, ker je osnovni signal rahlo šibek (vsaj na telefonu).

Jaz imam super izkušnje s tem: TP-LINK
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.865
394
83
Ali je tole ok. Se dobi kaj boljšega za ta denar?
Nekako max 100€.
Pri tem mi je všeč dizajn, da ni toliko vpadljiv.
Ter zraven se dobi POE adapter, tako gre samo en kabel ven do antene.

 

serviser!

Fizikalc
21. jun 2021
237
36
28

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.865
394
83
Sem nabavil, priklopil preko kabla na ruter. Lovi/nese odlično...
Bi pa potreboval malo pomoči. Kako narediti, da bo isti wifi kot je na ruterju?