Kateri TV kupiti? Žlj-tič.

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
189
17
18
Hvala
WeWatchingYou

za tako hiter in dober odgovor. v tem območju bom nekaj izbral. Zanimivo, da je pri takšnem Tv toliko razlike v ceni. Spremljam tehnične podatke o podbnih TV.
 
22. jul 2007
12.860
1.333
113
123
Preberi še malo teste na netu za te tv-je, potem pa se odloči
wink-1.gif


p.s.philipsa pa ti ne priporočam, ker imajo eni z njim velike težave je pa spet odvisno vse od sreče
 
Nazadnje urejeno:

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik japke pravi:
@avtor teme: poglej še odlične Panasonice. Pri nas mogoče žal preveč prezrti v poplavi Scamsungov
smile-1.gif
Ko sem kupoval tv pred poletjem mi je trgovec v Italiji odsvetoval panasonic ker da se stranke veckrat pritozujejo da imajo tile tv probleme z kodeki in zgodi se da dolocenih videov z pasnikov ne predvaja medtem ko se za samsunga in lg se nobeden ni pritozeval glede tega...tako so meni svetovali ,ce je res pa ....?
 

brunobruno

Fizikalc
3. feb 2012
2.146
50
48
te formate podpira en njihov novejši tv: AVCHD 3D/Progressive, AVI/HEVC/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG/MPO
Vidim da nima recimo m2ts.
 

semnov

Pripravnik
19. feb 2009
189
17
18
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Preberi še malo teste na netu za te tv-je, potem pa se odloči
wink-1.gif


p.s.philipsa pa ti ne priporočam, ker imajo eni z njim velike težave je pa spet odvisno vse od sreče
Ja testi so dober napotek.
Meni so pred 15 leti odsvetovali samsunga (še katodna cev) , vendar še sedaj deluje, tako da sem že včasih malo jezen na njega, da ne odpove. Po drugi strani pa je dobro, da imam čas, da po pameti kupim. Mogoče še izkoristim božičkov popust.