kateri router

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
kateri brezžični router priporočate?? naj bo čim cenejši. tud "vlečt" ne rabi super duper dobro k bo uporabljen v 1 sobnem stanovanju.
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Jaz imam tega: LINKSYS

Od nakupa do danes (27 dni) ni blo nobenga problema, nikol počepnil,... Pa še drug firmware lahko daš gor - jst mamm tomato.
aplauz.gif
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Zdaj ne vem, jst kogarkoli vprasam za nasvet mi svetuje LINKSYS WRT54GL, ker se da lepo nadgraditi. Sem vzel enga od kolega, ga priklopil v stanovanju in sel k sosedu, ki je eno nadstropje nizje in ima stanovanje diagonalno od mene, pa moram reci da je lovilo odlicno - very good signal (router je bil nadgrajen, da je mocneje oddajal signal). Je pa res, da teb to ni tok pomemben faktor. Jst si ga bom do konca meseca sigurno omislil.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Se jaz bi se pristulil...



Imel sem WRT54G ... kaksno leto je delal kul. Ceprav net imam obcutek, ko ni bil vezan preko routerja je delal hitreje. Potem po 1 letu je zacel bluzit, net delal izjemno pocas, torrenti sploh niso nic vlekli, nastavitve, take kot prej, ko je solidno delal.



Sem ga fleshal z WRT-DD softwarom, je bilo se 50x slabse. Sem hotel dati nazaj original firmware, se je zafleshal in je postal opeka.



Sedaj imam Netgear WPN824V2, pa ima svoje momente, nekje 1x na mesec, ko nic ne dela vec. Se noce povezat in ni nic od njega. S cajtom se premisli in spet deluje. Torrent porte od utorrenta pa pridno skriva in ni nobenemu jasno kaj je fora.





S cim bi ga lahko ustrezno zamenjal, da mi ni treba bit nonstop serviser, da ga postavim v kot in imam mir. Priklopljena sta 2 PCja, linija je 4 MBite in torrenti pridno laufajo vsak dan..?
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Presenetljivo poceni je.. ?
grin1.gif


Ziher ni to kaksna cheap roba, ki jo bom lahko po par mesecih stran vrgel, nabavil drugo, na servisu mi bodo pa rekli: "kolikor denarja, toliko muzike" ?
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
ja no lahko povprašaš še drugje, a ga vsepovsod vsi hvalijo....... tu imaš ocene in komentarje ........ res je poceni, a je tudi zelo cenjen
wink-1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
No jaz sem imel tega od TP-Link in je za en qrc.
grin1.gif


Po cca 14 dneh me ni pustil več na net s prenosnikom ozr me je spustil za kakih 5 min, potem pa me je odj... in in to je bilo to.
Na netu sem zasledil da naj bi bil en bug v firmware ampak tudi updejtanje na najnovejšo verzijo ni pomagalo.
Medtem ko drug pc je bil ves čas brez problema konektan na net preko routerja.
bonk.gif


Potem sem pa potegnil kabel od routerja do notebooka in je deloval super vse dokler ga ni strela skurila.
grin1.gif
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
da ni to kje iste kvalitete kot canyon. je zdaj v uporabi pa se sploh noče povezat. mislim da bo kr linksys pado