Kateri program za kloniranje telefona?

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.605
6.340
113
Kot že sam naslov pove, me zanima kateri program uporabljate za kloniranje telefona? Pred kratkim sem za kloniranje Huawei telefona na nov Huawei uporabil kar njihovo aplikacijo Phone Clone in se je zadeva obnesla odlično.
Ker pa bom v kratkem kloniral svoj stari Huawei P20 Lite na nov Xiaomi POCO X3 nisem prepričan da bo Huawei program deloval. Zato me zanima kakšen preverjen program, ki deluje BP.

Lp
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Zakaj bi pa kloniral? A ti ne naredi že vse sinhronizacije prek google računa?
 
  • Všeč mi je
Reactions: nemenabijat

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.605
6.340
113
Se ne spoznam popolnoma nič zato sprašujem.
Ali lahko preko google računa sinhroniziram tudi aplikacije?
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Preko Google računa bolj bogo sinhronizira. Med Xiaomiji sem jaz uporabil kar Mi Mover.
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
če imaš različne firme, bi še najbolj priporočal kloniranje prek računalnika (zgoraj omenjeni dr fone ipd). enkrat sem iz samsunga na huaweja hotel prenesti podatke in sem izgubil tri ure cajta. na koncu sem prek pcja v pol ure spacal
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Fadil glih včeraj sem zgubil cel večer in malo noči, da sem jedini prekopiral iz Honor/Huawei na Poco X3.

Najprej sem ob zagonu Pocota ko me je vprašal, kar izvedel prenos s starega računa - gladko in sladko, vendar brez veliko stvari. Potem sem izvedel sinhronizacijo preko gugl računa - najprej sem moral seveda sinhronizitar v oblak starega, potem še novega (ne sprašujte zakaj sicer ne uporabljam sinhro v oblak!). In na koncu ko sem že skoraj obupal s prenosom 11.000 fotk :bonk: na novi telefon, sem enostavno kopiral preko računalnika.

Pa sem moral vseeno še danes zjutraj nastavit en mail račun, pa nekaj drobnarij.

Glavno, da so Gospa zaenkrat zadovoljeni. :evil:
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Uporabljal sem do sedaj samo phone clone in je šlo vse b.p.

Fadil, me pa zanima malce tvoje mnenje o Pocotu ko ga dobiš :) Tudi sam razmišljam, da bi šel od huaweia na pocota, sam malce me skrbi, ker je nekoliko večji (poco), pa na splošno, prvi vtisi ob menjavi. Predvidevam, da si ga naroču preko banggooda?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.605
6.340
113
Uporabljal sem do sedaj samo phone clone in je šlo vse b.p.

Fadil, me pa zanima malce tvoje mnenje o Pocotu ko ga dobiš :) Tudi sam razmišljam, da bi šel od huaweia na pocota, sam malce me skrbi, ker je nekoliko večji (poco), pa na splošno, prvi vtisi ob menjavi. Predvidevam, da si ga naroču preko banggooda?

Naročil sem ga 25.03. tako da po prebranem naj bi ga dobil v cca. 14 dneh. Naročil sem ga pri Baggood-u, preko tistega linka, ki ga je prilepil Primož, za 184€.
Računam da bo zame kot povprečnega uporabnika top telefon. Ker sedaj malo spremljam YouTube o tem telefonu, sem videl, da vsi priporočajo, da najprej izklopiš vse reklame in ostalo nepotrebno navlako.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.605
6.340
113
Glas za dr. Phone

Najprej bom poizkusil s Phone Clone.
Žena je pred kratkim kupila Huawei P30 lite. Iz starega Huawei P20 lite je s Phone Clone prenos potekal hitro in brez problemov. Ker je Phone Clone program od podjetja Huawei, me je zanimalo, če bi deloval prenos tudi na drugo znamko telefona.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Načeloma naj bi že Googlova sinhronizacija opravila stvari dokaj spodobno. Takšne so izkušnje. Prenese kontakte, namesti programe, ki si jih imel in še kakšno stvari. Seveda bi si kdaj želel tudi več (recimo prenos nastavitev, datotek ...), ampak po drugi strani je tako nov telefon "bolj čist".
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.816
202
63
Slovenija
imam Samsunga, pa lahko potrdim, da tako gladko kot gre to pri Iphonu, na Androidih še zdaleč nismo. :(
Je pa vsako generacijo bolje.