Kateri laserski barvni tiskalnik za domačo uporabo

elc

Pripravnik
12. okt 2007
144
0
16
Kras
Ker sem tik pred nakupom barvnega laserskega tiskalnika, me zanimajo vaša mnenja o napravah, tiskalnik bi potreboval za domačo uporabo, predvsem me zanimajo vaše izkušnje. Ogledanega imam SAMSUNGA CLP-315, kateri je trenutno najcenejši.
Hvala za mnenja in priporočila.

LP
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Če lahko, se stegni do takšnega z mrežnim vmesnikom. Priklopiš ga na router in pozabiš nanj. Printajo lahko vsi, preko etherneta ali preko WiFI-ja...

Jaz imam že dober mesec HP-jev CP1515n. Zaenkrat brez pripomb... za 199 evrov po mojem best buy.


Edit: ravno gledam, da je dvakrat dražji kot tale Samsung. Če tiskaš samo z enega računalnika, pozabi, kar sem zgoraj napisal. To je že počasi smešno... zakaj bi sploh še kdo kupoval ink-jete?
confused-1.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
HP OFFICEJET 6500 ima kartuše izredno poceni......cenejše tiskanje kakor lasersko.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tega Samsunga za dobrih 100 euričev sem tudi sam že gledal. Bom najbrž nabavil.
To je cena glede katere najbrž ne more biti pripomb...
 

elc

Pripravnik
12. okt 2007
144
0
16
Kras
Ja tiskalnik uporabljam le na enem računalniku, tako da kar se tiče mreže odpade, če je kdo lastnik tega Samsunovega tiskalnika pa se priporočam za kako mnenje, drugač pa 100 EUR res ni kaj velik za razmišljat.

LP
 

sbor

Pripravnik
22. avg 2007
562
0
16
Problem je samo, ker so kartuše majhne (malo strani). Pri domači rabi seveda ni problem (no, odvisno od količine tiskanja), se pa seveda za več tiskanja splača iti v višji razred (pri samsungu 600), kjer so večje kartuše. Kartuše pa seveda niso ravno poceni kot pri inkjetih.