Kateri dlančnik?

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Živjo!
Trenutni telefon je v zadnjih izdihljajih, zato kupujem nekaj novega. Razmišljal sem, da bi bi omislil dlančnik, ki pa bi lahko bil tudi telefon. Bi pa moral obvezno imet par stvari... umts, wireless, modri zob. Zaenkrat nisem še prišel do nekih konkretnih predlogov, me pa zanima, kaj je trenutno best-buy?

lp
Peter
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Wau... looks perfect
shocked-1.gif


Mogoče veš, kdo bi bil pri nas zastopnik za do firmo, kje bi se dalo to kupit?

Si ga že mel v rokah slučajno, kako se kaj obnese? (btw, je sploh pametno imeti all-in-one? Sicer sem navajen prenašanja cegla že sedaj - imam Z1010
stupid-1.gif
)


lp
Peter
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Zastopnik je CHS, sam nimam izkušenj z njimi, moj sodelavc pa je moral plačati 250€ za nov touchscreen za njegovega qtek-a, ker mu niso hoteli priznati garancije.
tongue-1.gif


Pri nas ga dobiš pri
Mobitelu:
http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMnarocniki/Akcijeinnovosti/UMTSmobiteli.asp

Hestia Pro
http://www.hestia-pro.si/qtek/a/htc-p3600.html

Mikroing
http://www.mikroing.si/HTC%20P3600.php

Jaz ga bom pa vzel pri expansys.com:
http://www.expansys.com/p.aspx?i=139981

Testiral ga še nisem, sem pa prebral vse online rewieve.
grin1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Zdi se mi, da je HTC P3600 najboljša izbira pri nas ta hip. Imam ga skoraj dva meseca in sem z njim izredno zadovoljen, sploh zdaj, ko mi je uspela nadgradnja na WM6. Navigacije delajo, karkoli naložiš, telefonski del ima zelo dober sprejem, ohišje iz kvalitetne plastike, dober zaslon (razen na soncu), lep dizajn. Vsekakor priporočam.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Mene pa zanima kvaliteta zvoka pri pogovoru. Je čisti zvok, kaj odmeva?
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Ja po specifikacijah sta si zelo podobna, s tem da P3600 ima HSDPA, P535 pa boljši GPS.
Mi je pa osebno P3600 veliko lepši.
wink-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
No, res da je asus cenejši, samo nima pa umts-a...
Tale htc je res lušten...fino bi bilo, če bi ga lahko kje srečal, v kakem mobitelovem centru. Ker me zanima kak je za v roko prijet - zdaj imam en dlančnik, ki pa ima "tavelik" zaslon in si ful ne predstavljam.

lp
Peter
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Pokliči v mobitelove centre, ki jih imaš blizu. Sigurno ga imajo kje tudi za prijet.
smile-1.gif

Pa tudi na kak CHS lahko pokličeš, ker nazadnje ko sem bil tam, sem videl da imajo dosti razstavnih modelov.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Hm, kako pa izgleda pisanje sms-ov recimo? Koliko časa pa drži baterija, ob igračkanju in na standby?

Lp
Peter

SMS pišeš tako, da s stylusom tipkaš po virtualni tipkovnici. Gre precej hitreje kot na navadnem GSM aparatu. Z vzdržljivostjo baterije nisem obremenjen. Zdrži mi točno toliko kot rabim. Energije lahko zmanjka v enem dnevu ali pa v treh. Precej požre navigacija in ekran. Potrebno se je navaditi in aplikacije zapirati in ne samo minimizirati. Ker moram zaradi sinhrinizacije aparat priklapljati vsak dan, obenem tudi napolnim baterijo, v avtu je pa itak na nosilcu, kjer se prav tako polne.
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Da malo hijackam temo... Ali uporabljate obstoječ ROM na svojih dlančnikih ali imate kakega 3rd party?
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Imaš par tem nižje debato o upgradih
wink-1.gif


Ok, ampak recimo ocena... bi dejansko zdržal vsaj pol tistega kot je napisano, torej 5dni, če ga ne bi pretirano sral (kak sms, klic na dan)?

lp
Peter
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.349
243
63
Še jaz bi si sposodil temo. Oče si na vsak način želi iGO slo verzijo. Tako, da bo kupil dlančnik. Vprašanje pa je: katerega naj kupi, da pride najceneje skozi glede na ceno/performance?
Thx.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Hm... kar ne morem se ga nagledat, ceni navkljub
rolleyes-1.gif


Kako pa je sicer s programi, igricami, navigacijskim softwarom,...? Tu nimam pojma, ker edini dlančnik ki sem ga kadarkoli imel je PalmV
hysterical-1.gif

Obstaja kaj free, ali je vse treba "na travniku" poiskat? Obstajajo navigacijske karte za cel svet, oziroma, zaenkrat bi rabil EU, pa amerika (new york) bi mi prav prišla, če bomo speljali "izlet" enkrat v bližnji prihodnosti
smile-1.gif


Btw, poznaš koga, ki je že naročal (od tam ko si dal link), je "zihr", oziroma kako je potem z garancijo, velja tudi pri nas?


lp
Peter
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Kar se programov tiče imaš tako free kot tudi plačljive programe in igre.
Ena boljših navigacij je TomTom. Imaš mape za celo Evropo in USA.

Glede Expansys-a po moje ne rabiš skrbeti. Je verjetno najbolj uveljavljena spletna štacuna za PDAje na svetu.
Že to da so na netu 9 let pove dosti. Pa googlov PageRank ima 7, kar pomeni da večtisoč strani linka na njihov site.

Kar se garancije tiče, pa je itak evropska garancija, tako da tu nebi smelo biti problemov.