Kateri dlančnik bi svetovali ?

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Najprej bi rad napisal, da ne dajat linkov od nekih hudih stvari, ki stanejo 700 do 1200€.
Zanima me, kaj bi svetovali ... nek normalen dlančnik.
Pogoj je le, da ima:
* BT
* TMC
* Integrirano GPS SirfIII anteno
* WLAN

Kakšnega svetujete ?
Sem brskal danes po netu, ampak sem že čisto fertik od vsega tega.

Hvala vnaprej.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
S TMC-jem boš težko kakega dobil. Jaz sem zadovoljen s HTC P3600 (Trinity) je še telefon zraven.

Je pa res, ja. Ko začneš enkrat brskati za takimi stvarmi, se ti hitro zmeša ... preveč robe ... k bi jo mel, kar vse... hehe.

www.expansys.com poglej kaj je tam gor - potem pa na ebay. Da najdeš kakšno ugodno varianto.

Jest sem mojga P3600 dobil za borih 330 EUR. Novega, s poštnino vred.



Popularn je zdej TYTN dvojka ... sam je cena kar tam okol 600 ojrov.
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
A tako je to glede TMCja ? TMC imajo predvsem PNA naprave , tako da sem malce pomešal zadevo.
Dlančnik + telefon ? Tako bom rekel .... telefon imam sorazmerno dober (N70) in je star cca. 3 mesece. Čeprav ima obilo funkcij uporabljam zgolj za telefoniranje in da prečekiram kakšen SMS, tako da (roko na srce), že to je bil vstranvržen denar, ker telefona ne izkoristim maksimalno. Dlančnik pa tako .... predvsem za navigacijo in kakšno beležko. No, ker strmim k temu, da bi imel WLAN bi ga uporabljal tudi za net in čekiranje pošte ko pač nisem doma.

Najbolj trenutno me privlači ta zadevca: KLIK ! Ima vse, no razen TMCja, pa tudi to funkcijo bom prebolel, ker je pri nas itaq ni, če se ne motim. Vem, da v Nemčiji preko ADACja to deluje.
Kaj menite o tej zadevi, katero sem dal link ?

Hvala vam za odgovore.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hvala za odgovore, čeprav nekih konkretnih na moja vprašanja ni bilo ... mah, grem malce po trgovinah, da si ogledam zadeve v živo.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
rx5940 čakam jaz sedaj, da ga dobim.

Če lahko počakaš, ti lahko potem napišem izkušnje, pa tudi posodim za kakšen dan, če bo treba.

Koliko vem pa vse testirano deluje gor: TT, MioMap, Garmin Mobile XT.
cheer.gif


Malce me bo morda motila le baterija (3 ure), ampak bo že.

Aja, pa bodi pazljiv pri cenah. Ker nekateri ponujajo kar nekaj ceneje, pa je brez etuia, stojala za steklo in avtonapajalnika.



Tukaj preveri, če ima vse to noter. Je potem dokaj solidna cena.

 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
@mtl:



A tega dobiš z linka ?



No, jaz sem pravkar prišel domov. Obdelal sem kar nekaj trgovin in od doma sem se odpravil prav z tem namenom, da si kupim prav tega, ampak na veliko žalost NIKJER ga nimajo na zalogi. Skoraj sem popiz**l .. halooo ponujajo v katalogih, na netu ko pa prideš tja pa nič.

Idealno delo za inšpektorja !



Tudi meni je ta takoj v oko padel ....

Potem sem si želel kupit Navigona PNA, ampak .... glede na to, da lahko izbiram kateri navi program me bo kje vodil mi je raje, da si nabavim PDA, kjer uporabnik ni omejen.



Bom še malce brskal .... je pa ta, katerega si ti dal link dosti cenejši (cca. 70€) kot pa ta isti, ki sem ga jaz želel kupit.



Lep pozdrav.

 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Nene, jaz ga dobim od drugje.

Sem pa gledal pri nas za temile in je bil najcenejši. Ne vem pa, če imajo na zalogi, itd... Jaz bi preveril, pa nabaviš, tudi če je treba počakat par dni za dobavo.

Sicer imaš pa tega kot listja in solate.
stupid-1.gif
Pa specsi so kar dobri.

Če boš počakal, ti lahko posodim, vendar ne vem točno, kdaj naj bi prišla zadeva.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Me zanima, a omogoča ta zadeva HCSD kartice recimo 4Gb ?

Tisti ki si lastite omenjene zadeve bi lahko kaj napisali, kako ste zadovoljni.

 
Nazadnje urejeno:

grega29

Pripravnik
7. okt 2007
62
0
6
Kar se tiče SDHC dobiš tudi kartice, ki niso SDHC pa so vseeno 4GB. Comshop. Tista, ki ima 155 kratno hitrost je ful hitra, pa odlično deluje.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
V enem od postov na forumu sem prilepil link do patcha za SDHC kartice do 4 GB. Meni pred pachanjem ni prepoznalo 4 GB kartice, potem pa jo je. Samo za 6 GB ni, ker je prikazovalo samo polovico kapacitete.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Za dlančnik, ki ga omenja mtl, sem slišal same dobre stvari in kar najbolj šteje je to, da sem slišal to dejansko od uporabnika, ki si zadevo lasti. Če pa pogledamo karakteristike pa se da videt, da je zadeva prva liga. In tako sem se odločil .... HP iPAQ rx5940 Travel Companion je že naročen ...
cheer.gif




EDIT: če koga zanima moj zdajšnji dlančnik pa naj pogleda med oglase.
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
No, dlančnik je doma !
cheer.gif

Cifra, bom napisal vsekakor, tako da bodo tisti, ki imajo namen kaj kupit dobili podatke iz prve roke. Takšni podatki najbolj štejejo.
Prvi vtis ? Eleganten, dober na dotik, super ohišje ... nosilec za v avto mi je posebej všeč ... itd.
Grem delat backum, potem pa na juriš z programi katere uporabljam.

Mater, žena bo danes sama spala, razen če me ne bo določla, da moram še domačo nalogo nardit ....
priden.gif


Ajde ....
pozdrav.gif