Katerega operaterja in kateri paket ?

bio_hazard

Pripravnik
2. nov 2008
43
0
6
zdravo!

Imam Iphone 3g, ter mobitelovo kartico na polnjenje in ko vklopim gps to kuri dnar da res ni, zato iščem nek naročniški paket ki bo imel prenos podatkov brezplačen vsaj 512mb ali več . Ker bi potreboval za GPS ter brskanje po internetu.

Gledal sem že pri simobilu paket iZAME:

mesečna naročnina bi bial 24€

* 0 EUR/min za prav vse klice znotraj Si.mobilovega omrežja,
* 0 EUR za vsa sporočila SMS in
* 0 EUR/min za klice v vsa stacionarna omrežja. Vse to dobite ob izredno nizki mesečni naročnini.
* 0 EUR/kB do 2 GB prenosa

S tem da bi imel 10 mesecov 10€ manjšo naročnino se pravi do konca tega leta 14€

Poznate še kateri drug paket? Napište malo kateri bi se najbolje isplačal, za naročnino dam največ do 20€ -25€
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
42
lj
če več kličeš na mobitel, definitivno đabest (pod pogojem da si mlajši od 30)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.923
113
Te pa Ðabest ,če si še dovolj mlad. Tale iZame ti za vsako minutko pogovora vzeme 0,10€ . Pa mislim da pri Simubilu ne boš deležen popusta ,če ne podpišeš Aneksa za 2 leti. ( kar se pa ne izplača če že imaš novi telefon) .
 

bio_hazard

Pripravnik
2. nov 2008
43
0
6
mlad zadost
smile-1.gif
. verjtno se bom odločil kar za đabest,

Hvala za nasvete!
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Pa mislim da pri Simubilu ne boš deležen popusta ,če ne podpišeš Aneksa za 2 leti. ( kar se pa ne izplača če že imaš novi telefon) .

Sklenitev naročniškega razmerja ni pogoj za popust 10 × 10 €. Dobi vsak nov naročnik, tudi če se ne veže.
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.057
135
63
okolica mesta
Tudi, če ne vzameš aparata in s tem vezave za 2leti, ti pripada popust 10x10eur.

bio_hazard: mislim, da bo paket iZAME pravi za tebe in tvoje potrebe.
 
Nazadnje urejeno:

Mirror

Pripravnik
29. okt 2007
273
0
16
Ja, seveda bo iZame pravi za njega, si spregledal, da večina kliče na Mobitel.
wink-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Kar se tiče GPS-a in kurjenja denarja, ti priporočam, da izklopiš funkcijo "Assisted GPS". Mičkeno dlje bo trajalo, ampak če maš dober čip, razlike skorajda ne boš opazil. Pa sej to že vrabci na strehah čivkajo...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Kar se tiče GPS-a in kurjenja denarja, ti priporočam, da izklopiš funkcijo "Assisted GPS". Mičkeno dlje bo trajalo, ampak če maš dober čip, razlike skorajda ne boš opazil. Pa sej to že vrabci na strehah čivkajo...

Napisal je, da ima iPhone 3G... ta nima A-GPS... oz. ne pokuri NIC podatkov za GPS lociranje... pokuri pa podatke za "dolpoteg" kartografije preko Google Maps ...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Mirror pravi:
Ja, seveda bo iZame pravi za njega, si spregledal, da večina kliče na Mobitel.
wink-1.gif

Jaz bi tudi v tem primeru raje vzel Itak Dzabest... predvsem zaradi tega, ker je GPRS/EDGE/UMTS delovanje precej boljse (boljsa pokritost z UMTS, hitrejsi prenosi podatkov, bolj zanesljivo delovanje)... Sploh glede na to, da ima sedaj MOBI... in verjetno ne govori veliko... Ce bi veliko govoril, bi namrec ze veliko prej zacel razmisljati o kaksnem narocniskem razmerju...ker MOBI je eden izmed najdrazjih predplacniskih paketov
smile-1.gif
...
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
ker MOBI je eden izmed najdrazjih predplacniskih paketov
smile-1.gif
...
Če ga povežeš v Družinsko vez, imaš z mobijem brezplačne klice na 5 drugih številk znotraj Družinske vezi
grin1.gif
Pa enega izmed + paketov si izbereš (SMS ali pogovori)
 

bio_hazard

Pripravnik
2. nov 2008
43
0
6
ena stvar me še zanima ko prenašam preko EDGE ali PA preko 3G a se upošteva tle da ma 1GB prenosa zastonj ali se mi računa prenos preko EDGE in 3G?
 

Chipmunk

Pripravnik
30. jun 2008
366
0
16
Citat:
Uporabnik bio_hazard pravi:
ena stvar me še zanima ko prenašam preko EDGE ali PA preko 3G a se upošteva tle da ma 1GB prenosa zastonj ali se mi računa prenos preko EDGE in 3G?
Imaš 1GB zastonj. Pa je čisto vseeno s katero hitrostjo prenašaš.
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Ravno to je point zakupljene KOLIČINE podatkov - pomembna je količina, ne hitrost ali čas. Če neko stvar prenaša 10-krat dlje, ker si na EDGE, ne na UMTS, plačaš isto.