Katere slušalke?

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Živjo!
Ker bi rad nemoteno pogledal kak film ali nadaljevanko (komp v dnevni sobi
rolleyes-1.gif
) za računalnikom, se odločam za nakup slušalk. Ma kdo kakšen predlog. Tja do 25€ bi se stegnu. Vem da kakšne grozne kvalitete ni za pričakvat...
Po petih minutah ogledovanja mimovrste, so mi v oči padle tele Sony slušalke
Kaj pravte?

hvala!

lp
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
V bistvu je pri tem denarju vseeno kaj kupiš. Najbolje, da pogledaš kere ti najbolj sedejo na glavo... Sam sem imel pred časom Sennheiserjeve slušalke za tam nekje 25€, pa sem bil kar zadovoljen. Tud s Sony-em ne boš mim brcnu.
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Tele brezžične bi ble kr priročne ja... Kako pa je kaj z baterijo pri teh brezžičnih slušalkah? kok časa zdrži?
 

bushi

Pripravnik
12. avg 2007
381
0
16
Obišči stran
Baterije so AA ali pa AAA, seveda jih dobis zraven in to polnilne. Zdrzale bi naj okrog 8h. Moje so (stare so ze 4 leta), pa se zdrzijo vec do 12h, ziher. Ce pa grejo baterije proti koncu, pa itaq lahko nove not das.
 

saiko

Pripravnik
16. avg 2007
381
0
16
Kransterdam
Citat:
Uporabnik FuriousG pravi:
Tele brezžične bi ble kr priročne ja... Kako pa je kaj z baterijo pri teh brezžičnih slušalkah? kok časa zdrži?

ene brezžične vivanco sm imel tudi jaz. baterija zdrži kar nekaj časa (mislm da 2-3 dni bi ti lahko zdržale bp), itak pa dobiš zraven baterije, ki jih lahko napolniš.

sej slušalke so dost uporabne, ker se lahko šetaš po bajti, ampak ti priporočam, da za tak denar kupiš kakšne navadne, malo boljše izdelave. razlika bo sigurno tudi v kvaliteti zvoka. po žici se še vedno lepš prenaša
wink-1.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.370
270
83
34
Mam Sennheiser hd201 za 20€, sm še kr zadovoljen, izogibej se Vivanco in tazga shita.
smirk-1.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.730
419
83
Goriška
www.avtopro.si
>> Pravis da se naj izogibamo Vivanco slusalk, sam pa imas slusalke za 20€....

Pa sploh veš, kaj se primerja? Te Vivanco slušalke so brezžične, Sennheiserce pa so normalne, ožičene. Sploh pa je primerjava Vivanco : Sennheiser skoraj nesmiselna, ker se Sennheiser ukvarja z audio izdelki in ima neko kvaliteto in sloves, Vivanco pa je yet-another bolj ali manj cheap shit proizvajalec. No, ni ravno tako hudo, obstaja še vrsta slabših, ampak tako dober kot Sennheiser še zdaleč ni. Obstajajo tudi proizvajalci, ki so že veliko boljši od Sennheiserja.

Sploh pa gre pri tem modelu, ki ga je klemen navedel, za najcenejši rang Sennheiserjevih slušalk.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
in tukaj se pojavi dilema
smile-1.gif


Kao high range noname slusalke ali lo-range branded slusalke
smile-1.gif
 

Tito

Pripravnik
2. sep 2007
37
0
6
Za taki keš (25€) je pomoje Sennheiser HD201 najboljša izbira. Tak da je verjetno boljše low-range branded roba:)