KATERE IGRE STE IGRALI

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Zaenkrat je post, sicer imam NFS WORLD za preganjanje časa. Drugi teden bo boljše, prihaja CoD, James Bond in konec leta še HL2 - episode 3.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Včeraj sem probal NFS WORLD, Ni mi všeč, preveč otročja, potem pa imaš še mularijo ki kupuje dodatke in tako te celo tekmo promet "ganja", nemoreš zmagat da se ubiješ. Pa še ena pomankljivost je, to da tistih s slabo povezavo ne vrže ven, tako da si lahko celo tekmo prvi, na koncu si pa drugi ali tretji, ker je zmagovalec imel tak lag.
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Kaj pa tega se kdo spomni ?
grin1.gif

The-New-Road-Rash-That-Might-Never-Be-2.jpg
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
O, The Lost Vikings ... Meni niso bile take igre (platformerji) nikoli vsec, mlajsi brat pa jo je preigral do konca in je bilo kar zanimivo gledati
smile-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ne bom našteval vseh, ker jih bo preveč, samo tiste, ki sem jih največ in najraje preigraval.

začenši z PlayStation1:

- v-rally 1 in 2, 3 mislim, da je že bila na PS2
- Alien

potem je prišla PS2 era:

- Midnight Club II - to mi je bla 10/10, kolk sem tega preigral, se spomnem, par let nazaj za novo leto, sva s sestro imela Midnight Club II maraton
smile-1.gif


- Road to France '98, nogometna ...

Midnight_Club_Series.png


do ostalih Midnight Clubov še pridemo
smile-1.gif



- Medal of Honor, tista čist prva, isti čas kot MCII zgoraj, mi je bila tudi 10/10 takrat

- Call of Duty, enka, mislim, da je prišla malce za tem, super špil bil takrat

potem sem končno dobil svoj prvi PC, nekje okoli novega leta daljnega leta 2004, po moje ... in prva igra, ki je kraljevala gor, je bila NFS Underground II. meni je bil to takrat zakon špil

sledilo je obdobje Colin McRae ... prešpilal vse po dolgem in počez, se ne spomin točno, katere vse

potem je prišel zame en best špilov ever - NFS Most Wanted. tega sem res preigral na polno, verjetno en redkih špilov, kjer sem imel Career in GamePlay 100%.
grin1.gif


Max Payne, samo se zdej ne spomnim točno, katera je bila, niti ne vem, koliko jih je, če sploh so še nadaljevanja ...

in seveda, en in edini Gran Turismo. tega sem nažigal že na PS1, če se prav spomnim, pa potem na PS2, uf, tega sem preigral še pa još.
smile-1.gif


Midnight Club, to je tudi ena special igra, ja ... taka, posebna arkada, vedno zanimiva, vedno nekaj dogaja, včasih se lahko presmejiš vmes na polno, vem, da je bil enkrat en del igre, samo se ne spomnim, v kateri seriji to, skratka, ko si dirkal po enem delu mesta, kjer si se gonil po strehah in si bil več časa v zraku, kot na cesti ... pa včasih ni zneslo cel skok speljat pa tko ... noro, skratka, tko, za zabavo odličen špila tale Midnight Club ...

potem sem le nabavil Xbox 360 ... spoznal čisto nove dimenzije iger ...
redface-1.gif


serija Halo (vse čista 10ka), pa nadaljevanja Midnight Clubov, NFS Undercover, ki sem jo špilal na PS2 je na Xboxu bila popolnoma drugačna, boljša, NBA 2010, NHL 2010, a me je dokaj navdušila le NBA 2010, čeprav se mi zdi enaka kot je bila NBA 2008, ki sem jo nažigal na PC-u ... samo novi roosterji, that's it ...

Forza Motosport 2 in 3 - wow, zakon špila, FM2 zaenkrat še nisem obrnil, ker sem jo takrat trejdal za FM3, ampak pride tudi FM2 še na vrsto ...
grin1.gif


in zdaj F1 2010, včeraj ravno prvo sezono odvozil, postal prvakl z Lotusom ... sej določene stvari so malo zgrešene in to, ampak meni je fajn špilček, bom igral dokler se ne bom naveličal, potem bo ostala na polici za tiste dni, ko se ti zalušta.
smile-1.gif


WRC serija na PS2, saj res ... to sem pozabil ... nepozabni WRC, ja, samo zaradi tega špila sem sploh nabavil PS2.
grin1.gif


verjetno sem polno špilov spustil, ampak glede na to, da si jih nisem zapomnil ... verjetno niso bili nekaj posebnega ...

a Game Boy tudi pride v poštev?
grin1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
uf, warcraft 2 , tole smo nabijali v mreži preveč, a quake, pa diablo 2, starcraft, vseh klasih... pa f1gp2, ...

en kolega še zdaj tolče prvo civilizacijo in master of orion,
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Kaj je pa u Mohi dobr????

Delala jo je cisto druga ekipa, kot prejsnje.. Zatikas se v vse mozne pizdarije, AI je butast, ko omara, ciljanje je tudi krneki, model je okoren in neroden (ne clovesko "okoren", ampak povrsno narejeno), polno bugov (nekajkrat sem moral ponoviti misijo, ker se je kar nekaj ustavilo in ni slo naprej), zgodba je krneki... Clovek bi mislil, da so jo delali pri City Interactive..
crazy1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi jaz zdaj malo igram novo MOHA.
Čisto ok je za sprostitev malo talibančke postreljat
smile-1.gif


Drugače je pa res kot pravi MViper, da se zatikaš v okolico.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Pricakoval sem vec, vsaj priblizno podobno MW in MW2.

Ce bi imel pa pricakocanja na nivoju City Interactive spilov, bi pa rekel, da ni slab spil, ja
smile-1.gif


Pa se grafika je zastarela..
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Call of dury black ops - 10/10

Res super igra, pomoje najboljša streljačina.

MOH Afghanistan - 9/10, sicer odlična, ampak single player totalno prekratek.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Fantje jaz ne vem kaksne kriterije za dober spil imate vi.. Ampak COD Black Ops je spet en fail.. Napram prejsnjima je srot. Ze serijsko ima ogromno folka probleme z netekoco igro, spil je mal psiharija, AI je glup ko qurac (1m stran od njega stoji enemy pa ga kar gleda), ce teces, pa te kaj med tekom zadane sam presalta na hojo in te zradirajo ko keks, pri mapah je motece, da moras nujno in obvezno it po zacrtani poti, ce gres kaksen korak okoli se bos ze nekam zataknil ali bo nepremostljiva ovira..

MW1 in MW2 sta bila muchos boljsa spila.. Tole je pa po Mohi spet en lep Fail.