KATERE IGRE STE IGRALI

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
No, lahko naredimo tudi kakšno temo, kot je v GLASBA IN FILM, da napišemo katere igrice smo igrali in kakšna je, se jo splača downloadati...

Evo nazadnje sem obrnil brothers in arms. hells highway. Ni slaba, verjetno ena bolj krvoločnih igric. Je pa preveč filmčkov vmes, še več kot pa pri mafiji pomoje, pa dosti kratka je ker se vedno sproti shranjuje jo hitro končaš
smirk-1.gif


No pred to sem pa obrnil THE SABOTEUR, to sem igral 14 dni, res dobra igrica, nekakšna mešanica mafia, GTA in podobne.

Lahko damo tudi ocene :

BROTHERS IN ARMS - 6/10 in THE SABOTEUR 7/10
 

Joshua

Fizikalc
8. mar 2008
1.071
0
36
Ob stezi
Odlična tema

Trenutno igram (še vedno) že malo starejši ampak še vedno 'hud' špil in to je Dirt 2. Moja ocena 8/10. Malo preveč arkadna ampak za mene top šit špil. Drgač pa:

Mafia 7/10 - prekratka, enki ne seže do kolen

Forza 3 9/10 - adijo grafika ampak po določenemu času se začnejo proge ponavljati in vse avte 'osvojiš' dokaj hitro se mi zdi da že nekje v polovici špila

Red Dead Redemption 10/10 - kot GTA samo da si na divjem zahodu

Assassin's Creed 2 8/10

F1 2010 6/10

Battlefield bad company 2 9/10

Tole zaenkrat
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Na PS3 v zadnjem casu:
God Of War Collection(GOW I & II)-nooora zadeva ce je se niste preigrali na PS2. Oba dela sta fenomenalna, grafika za tisti cas, igralnost, dolzina, ZGODBA.. 10/10

GOW III- super grafika, igralnost, vse, samo prekratka : 9,5/10

FIFA 11- do sedaj dalec najboljsa FIFA, realni nadzor, fore, lahko igras kot pro, golman itd... 10/10

NBA 11- nic posebnega in drugacnega od prej, ne sede mi ta nadzor/igralnost 7/10

Mafia II - huda grafika, zgodba, ampak je prekratka, ni tistega cara kot pri 1ki 7,5/10

Metal Gear Solid 4 - sicer ze malo stara, ampak FENOMENALNA igra, zgodba... 9,5/10

Assassins Creed II-veliko boljse kot 1, ampak se mi je vseeno vlekla na momente 8/10

Gran Tourismo 5 Prologue -ni niti dober osnutek 5ke ki bo izsla zdaj kmalu, ni avtov, prog... 4/10

Resident Evil 5 - se eno nadaljevanje pobijanja zombijev, vendar s super grafiko, zanimivimi misijami..multiplayer(split screen) je tudi zelo zavaven. 9/10

LP
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Ja samo moras vedeti da je to dejansko bilo narejeno kot "demo" za 5ko ki izide letos, Prologue pa je izsel leta 2007
wink-1.gif

Ni tako bedna, avti se kar realno obnasajo, samo igra ni dodelana, avtov je 20, prog pa 5...
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Citat:
Uporabnik mare92 pravi:

Gran Tourismo 5 Prologue -ni niti dober osnutek 5ke ki bo izsla zdaj kmalu, ni avtov, prog... 4/10

Meni je ta igra tako bedna, da kar res ni. Totalno nezanimiva arkada.

Če furaš na gamepad pol druga kod arkada nemore bit.
tongue-1.gif
 

marko1

Pripravnik
1. jul 2008
274
0
16
se par za obujanje spominov:
Test Drive
Lakers vs Celtics and the NBA Playoffs
Dangerous Dave
Ski or die
Winter Challenge
Chessmaster 3000 (Battle chess mi ni bil nikoli toliko vsec kot Chessmaster)
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
No še moj seznam...

Monkey island 1
Monkey island 2
Adventure of willie beamish
Sam & Max hit the road
samandmax3.jpg

Day of tentacle 2
images



Lost vikings 1
images

Lost vikings 2
Goblins
Goblins 2
Goblins 3
goblins_01.png


Dune 2
dune-2.jpg

Reunion
Horde
the-horde-pc-game-screenshot.jpg

Warcraft
Syndicate


In najboljša pustolovščina ever

Star control 2 , noben ni nikol slišal za njo samo je dobro.
star-control-2-cover.jpg


Grim fandago sem pa preskočil, ker sem bil v lj, brez kompa se mi zdi.
star-control-2-cover.jpg


Zakaj pa slike ne delajo pa nimam pojma....
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.856
5.618
113
A mi zna kdo povedat ime špila k si vozu taxsi pa si pimpu avto pa dodaju orožje......pa strelu tolpe...

Una začetna scena k taxsi povoz enga pa z brisalci obriše kri dol
evil.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik marko1 pravi:
potem se sigurno spomnis te igre
https://www.youtube.com/watch?v=oNA-zx2tO8g

my favourite

To sem njega dni imel in (potem ko sem pokapiral koncept) gladko obrnil vsakic brez tezav. Imam pa eno vprasanje: kaksno leto za to (1992 ?) hje prisla ven dvojka, kjer je bilo precej dodatnih stvari. Tiste drag race se je dalo zmagati brez problema, dirke po akveduktu tudi, ampak tisto, kar je bil ekvivalent cestne dirke v prvem delu (tukaj so bili dodatni nekansni prelazi, mostovi in nevemkaj) pa nisem mogel nikoli zvoziti do konca, niti ce sem cisto upocasnil na polzje premikanje, ker so se vsake toliko pojavile ene skale ali razpoke na cesti in tam se je avto vsakic razbil sam od sebe, ne glede na to kako si poskusal iti naokoli teh skal ali karkoli je ze bilo to. Ob normalni voznji se je seveda razbil enako, samo malo hitreje
hysterical-1.gif


Je kdo v dvojki pripeljal do cilja na tistem tipu dirke ? Ce ja, kako - imam se racunalnik, kjer to dela, najbrz je tudi igra se nekje (upam da ne na kaksnem CDju, kjer je izginila v binarna nebesa) in enkrat bi rad pripeljal do cilja v dvojki in nekoga olupil za avto, cetudi je od takrat ze 15-20 let
evil.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Aha, zdaj mi je jasno, upocasniti moras zelo mocno/ Jaz sem sicer preprican, da sem tudi to poskusil, pa ni delovalo. Je pa od takrat minilo ze ohoho casa, lahko da se motim.

Ce bi danes narediti tako igro z moderno grafiko, bi bila fenomenalna - da malce "posraufas" in pobarvas svoj avto v hotrod, menjas motor, menjalnik itd (ravno nekaj za fanatike iz avtomobilskega dela foruma
cool-1.gif
), potem pa tekmujes.z drugimi in zasluzis vedno vec in dobis boljse dele (lahko bi naredili, da v kaksnem avtu dobis tak del, ki se ga ne da kupiti v oglasih) da sestavis stroj svojih sanj.