kater 32" tv?

damo

Majstr
4. sep 2007
1.017
151
63
Torej crknila mi je tv v spalnici, pa bi raje kupil novo, kot pa to popravljal.

zahteve oz želje:

- 32 col
- dvb t in dvb c tuner
- hdmi
- usb ter možnost predvajanja iz usb
- možnost snemanja na usb (npr. ko me ni doma, si posnamem oddajo)
- ni nujno da ima dvojen tuner (da snemam en kanal, istočasno pa gledam drugega)
- da se ne sveti ko mesarska muha na dreku in ne zgleda kot čip kot večina teh lcdjev danes (torej nek mat dizajn)
- brskanje po internetu


Hvala za pomoč!
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.528
266
83
Bi se še jest priključil temule vprašanju, s tem da je moj budget nekje do cca 600€. Zdej če v tem ragu dobim Dvb-t in dvb-c(pogoj), full hd (pogoj), je pa še toliko boljše.
 

damo

Majstr
4. sep 2007
1.017
151
63
no, tudi jaz sem si omislil podoben budget, oz. še nižji, če se da :)
 

Likalnik

Pripravnik
10. nov 2007
544
11
18
40
Bled
Evo, da se še jaz pridružim debati, tudi sam nekaj podobnega iščem vendar 26", cena pa max 500€, tudi 32" bi šlo, pač vse je odvisno od cene....Nisem pa zahteven uporabnik...če bo za damotu vredu za v spalnico bo definitivno tudi meni za v sobo;)
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.540
3
38
Citat:
Uporabnik damo pravi:
Torej crknila mi je tv v spalnici, pa bi raje kupil novo, kot pa to popravljal.

zahteve oz želje:

- 32 col
- dvb t in dvb c tuner
- hdmi
- usb ter možnost predvajanja iz usb
- možnost snemanja na usb (npr. ko me ni doma, si posnamem oddajo)
- ni nujno da ima dvojen tuner (da snemam en kanal, istočasno pa gledam drugega)
- da se ne sveti ko mesarska muha na dreku in ne zgleda kot čip kot večina teh lcdjev danes (torej nek mat dizajn)
- brskanje po internetu


Hvala za pomoč!

Dvomim, da boš našel takega, ki bo ustrezal vsem tvojim kriterijem - predvsem kar se tiče snemanja na USB. Če najdeš, pa še nam povej (pri Sony/Philips/LG zastonj iščeš, ker ne ponujajo tega).
 

damo

Majstr
4. sep 2007
1.017
151
63
skoraj prepričan sem, da mi je prodajalec govoril, da ima menda Philips ali LG to možnost, caka pa je v tem, da to lahko predvajaš samo na tem tvju ko si posnel, ne pa na drugem. No, to zame ni ovira.

Gledal sem na www.geizhals.at, in je neka opcija "USB rekorder". Razlagam si da je to ta stvar. Se motim?
 
Nazadnje urejeno:

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.516
421
83
Preveri še iz kteih vhodov se da snemat! Morda je to le DVB-C(T) iz HDMI (STB-ji) pa ne gre. Nekaj podobnega sem videl v specifikacijah Sharpa.