Kapaciteta baterije - akku

guardy

Guru
3. avg 2007
8.394
963
113
Obišči stran
Brat ima Noco, tisto je topšit powerbank, ampak je tudi topšit cena.. Jaz sem se odločal med imarsom, blitzwolfom in audewom.. vsi trije imajo podobne karakteristike, cena je tamtam - itak pri kitajcu itak nikoli neveš kaj dobiš...

tole je uporaben video, škoda samo ker 90% teh ni dobavljivih pri nas. Oz. so ampak je carina& poštnina na koncu dražja od powerpacka..


Sam sem nabavil Blizzwolfa, do sedaj sem z njihovimi zadevami zadovoljen. Mi je parkat rešil rit pri spačku, ko alternator ni filal...

BlitzWolf® BW-JS1 https://banggood.app.link/7DX66FQyAkb
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.302
5.831
113
pri taščici
Mislis pri original spacku, al njegovem pravnuku C3?
original spacek rabi koliko za obrniti motor?
Probaj obrnit V6 dizla pozimi. To je spodnji.limit za alter vozilo
Po moje bo pocepnil preden bos grelne svecke segrel.
Jaz sem iz enih cipshit kablov ponucal krokodile in jih pripel na konkreten kabel. Zaenkrat sem se vse vzgal iz sosednjega akuja
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.394
963
113
Obišči stran
Mislis pri original spacku, al njegovem pravnuku C3?
original spacek rabi koliko za obrniti motor?
Probaj obrnit V6 dizla pozimi. To je spodnji.limit za alter vozilo
Po moje bo pocepnil preden bos grelne svecke segrel.
Jaz sem iz enih cipshit kablov ponucal krokodile in jih pripel na konkreten kabel. Zaenkrat sem se vse vzgal iz sosednjega akuja

Pripelji pa probamo ;) Mam sam navadnga dizla
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Sam sem nabavil Blizzwolfa, do sedaj sem z njihovimi zadevami zadovoljen. Mi je parkat rešil rit pri spačku, ko alternator ni filal...

BlitzWolf® BW-JS1 https://banggood.app.link/7DX66FQyAkb


sem se odločal med blitzwolfom in imarsom pa sem potem vzel slednjega.. bo dobil ultimate test jutr... v grandu 5.2 imam čisto mrtev akumulator, me prav zanima kaj se bo zgodilo


Mislis pri original spacku, al njegovem pravnuku C3?
original spacek rabi koliko za obrniti motor?
Probaj obrnit V6 dizla pozimi. To je spodnji.limit za alter vozilo
Po moje bo pocepnil preden bos grelne svecke segrel.
Jaz sem iz enih cipshit kablov ponucal krokodile in jih pripel na konkreten kabel. Zaenkrat sem se vse vzgal iz sosednjega akuja

Evo kabli za taprave dece.. 50mm2 :D sem tudi jaz mislil, da so tele "kao heavy duty" kleme dobre.. pa je fora v tem, da so dobre samo na polovici, ker nimajo povezave med levo in desno klemo.. če pogledaš klemo od varilnega aparata ti bo jasno v čem je fora - tisti bakreni valjanec kateri skrbi prenos toka med obema klemama..

42305395nw.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
granda še nisem mel časa vžgat, sem pa včere sosedu vžgal čist mrtvo škodo, ker je možakar pozabil grelno blazino priklopljeno.. avto je vžgal za šalo..

pa motor z mrtvim akujem je tudi brez problema rešil..

zaenkrat zadovoljen..
 
22. jul 2007
12.785
1.308
113
123
Enem sodelavcu je na Kugi po oživitvi akumulatorja z boosterjem crknil touchscreen na displeju, tako da previdnost ni odveč.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Verjetno je pozabil izklopit vse porabnike, ko je vžigal avto.. Eden izmed precej pomembnih faktorjev..
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Verjetno tiščiš knof za ugasnit radio in multimedio? Samo ugibam, v kugi sem se peljal samo enkrat, me ni lih najbolj zanimalo..
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Jaz bi dal najprej samo kontakt, da lahko potem ugasneš morebitne prižgane porabnike.. ? Nekak najbolj logično v tem primeru..