Kamp Bohinj

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.574
17
38
Kateri je boljsi,zlatorog ali danica?
prikolica,dva mala otroka,lasten kajak,vsi smo biciklisti...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
V nobenem nisem bil.
Sem šel pa cca 1mesec nazaj na sprehod čez zlatorog
crazy1.gif

Sma se s punco prov čudla kako je to kamp na taki top lokaciji. Ko prideš not pa te vse neki moti, kr neki ti manjka, ni nekega reda. Nobene travce.
Sem sedaj še pogledal slike obeh kampov, pa se takoj vidi, da zlatorog muti, ker ni nobene prave slike iz kampa;)
 

ojanez

Fizikalc
2. sep 2007
260
30
28
Avtokampi.si

Tu imaš predstavljen in opisan skoraj vsak kamp v Sloveniji in na Hrvaškem, zraven so tudi komentarji obiskovalcev. Zlatorog ima precej slabe komentarje, Danica pa ravno nasprotno...
Tudi na njihovem forumu lahko najdeš kakšen zapis o kampih, ki te zanimajo.

 
Nazadnje urejeno:

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Dolga leta sem bi reden gost Zlatoroga. Zame je bil idealen kamp, tak malo kavbojski, brez pretiranega udobja. Dokler je tudi cena temu sledila, je bila to odlična kombinacija. Seveda so potem začeli dvigovati ceno v nebo (Evropo), ponudba in odnos je ostal pa tam nekje. Takrat sem potegnil črto. Če je kopanje in veslanje prioriteta, potem je mogoče za razmislit. Ali pa raje ne.

Lani sem bi prvič v Danici in kar navdušen. Ponudba primerna kampu in na nivoju. Priporočam. Če je izhodišče družinsko kolesarjenje, je Danica gotovo bolj primerna, saj je kolesarska pot po Bohinju speljana tudi v kamp preko novega mosta. Tako praktično ni treba na glavno cesto za otroke, kar je sredi sezone še kako pomembno. Se pravi prideš s kolesom do jezera, ne da bi šel na cesto.
Mimo kampa teče tudi Sava in je povsem primerna, da se malo ohladiš v raznih tolmunih. Otrokoma je bila skoraj bolj všeč, ko t jezero, ki preveč spominja na morje, hkrati pa je premrzlo, da bi noter užival.

Tako da Danica je po mojem logična izbira.

Glede hrane ne priporočam Zoisovega grada v B. Bistrici, ker je zanič. Zelo nam je bil všeč Don Andro v Ukancu.
 

UniqUser

Pripravnik
26. sep 2013
212
5
18
Univerza
Da ne boš pretirano iskal kje je kaj dobrega za pod zob dati....tako, kot jaz...Gostilna Danica, ki je pri vhodu v kamp se je na koncu izkazala kot zadetek v polno.....
Kamp pa je bil tudi OK!