Kamera za snemanje voznje (avto)

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Torej isce se kamera, da se montira v avto za snemanje voznje. Zelje: kvaliteta, enostavna uporaba, mogoce cim manjsa, da ni prevec moteca, cena ne igra vloge. Kaj je trenutno best buy, ker na to se pa res cisto nic ne spoznam?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.376
5.892
113
pri taščici
Boei pozoren na kot snemanja, pa na nocno kvaliteto, ce se veliko vozis ponoci. Podnevi bo vsaka "dobra".
Imam lidlovo za 40, ponoci neuporabna, pa majhen kot se mi zdi.
Iz sosoednje teme sem sedaj ja AE narocil se neko "sportno kamero" za 20 evrov ki naj bi bila sposobna tudi dash camere.

Nekatere kamere belezijo na posnetek tudi tvojo hitrost, gps koordinate, radar opozorila...ampak tisto bo najbrz z vse preko 100 evrov. (na "ebayu")
 
Nazadnje urejeno:

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Kot receno, iscem nekaj da bo kvalitetno in da bo delovalo bp, enostavno za uporabo,... Ne iscem najcenejse ampak da bo zadeva funkcionirala kot se sika. Nisem nikoli spremljal teh zadev, tako da hvala vsem za predloge.
 

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
drago se ne pomeni dobro kot pravim vzami si cas youtube in preglej reviewe in se odlocis za tisto ki ti ustreza neka full huda zadeva potegne za sabindodatne stroske vkljucno delo z snemanjem in pospravljanjem.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Kot receno, iscem nekaj da bo kvalitetno in da bo delovalo bp, enostavno za uporabo,... Ne iscem najcenejse ampak da bo zadeva funkcionirala kot se sika. Nisem nikoli spremljal teh zadev, tako da hvala vsem za predloge.

Imam en kvaliteten tip kamere, dislkretna, odlicna kvaliteta, cena dobrih 100€.
Poslji mi na zs nek mail ce te zanima.