Kameleon in njegovo moderiranje

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Mogoče bi razmislili in malo pošolali tega kvazi moderatorja, kaj moderiranje sploh je. Tip briše selektivno, na podlagi osebnih subjektivnih prepričanj, da o trigger happy banu uporabnikov, ki jih ne mara ne govorimo.
Mal umirte deca, ker je zglajzu.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
S5 drama....na dramo....z dramo! In to po 5ih minutah dihanja na forumu :D
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Mogoče je pa razlog, da ti pustijo "moderirat" samo čvek. Diham pa že od sobote in še vedno čakam tvojo obrazložitev brisanja v Čveku. Za ban sem ti dal povod, in obrazložitve niti ne rabim, si bil predvidljiv.
Nisem pa edini uporabnik, s katerim si v svojem svetu in drugega kot zafrkancija itak od tebe ni na tem forumu. Mi ni jasno, kdo te sploh še gleda kot moderatorja.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Čvek sem si sam izbral btw!

Kar se pa tiče ZSja.....dej se raj manj z mano ukvarjaj....pa kaj več s čim drugim!

A hint: žena....sodelavka....ljubica....karkol ženskega spola.....one se rade menijo tko mal za bv...."samo da prođe vreme" (ku....) :D
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Ne briši mojih komentarjev brez pametnega razloga in tipko ban malo manj upirabljaj in se raje ukvarjaj z moderiranjem, ker to, kar ti počneš ni m od moderiranja. Pa bo mir pred mano.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Ostalemu osebju foruma pa predlagam, da mal vseen pogledate kaj dela tale šerif, če se trudite bit nek resen forum, ker kameleon je ko najjači šef peskovnika.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
Meni pa ni jasno kako da največja driska na tem forumu nima permanentnega bana.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ga moderiram že kak teden......sprotno.....dokler mi s5 ne bo potegnil živca ;)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Jest se mal poštosiram s kolegom cappyem, je blo jasno, da ni bil noben prestrašen in ogrožen že z vesolja, in fašem ban, to drisko pa že cel teden sprot moderiraš in čakaš, da ti živec potegne. O tem govorim....

Mater si ratu na kratk, včas se je dal mal prijet s kom vsaj v čveku, zdej pa....Ups naleteli smo na težave....plesk plesk ne gre to tko....! Se mi je skor čevap zataknu od smeha.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Je 123ka hitro dojel pravila obnašanja v mojem peskovniku......ti imaš očitno težave!
Material za dodatnega učitelja v šoli :D Al kaj so te novodobne fore za malo bolj "hiperaktivne" že!!?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Mater si ratu na kratk, včas se je dal mal prijet s kom vsaj v čveku, zdej pa....Ups naleteli smo na težave....plesk plesk ne gre to tko....! Se mi je skor čevap zataknu od smeha.

Ja moj "fiting" postaja vse krajši......nevem kaj je to.....zob časa...kilometrina kot mod......vsekakor pa lepo od tebe da si to opazil!

Mi je pa smešno da manj ko se pojavljam pisno po kanalih bolj me napadate!

1x sem kao premalo aktiven.....drugič sem s5 preveč "trigger happy".......počas se bo treba odločit! :p

Ampak dejstvo pa je......da endvatri je bolje dojel pravila v tem peskovniku od tebe......ne žali več uporabnikov direktno kot to počneš občasno ti.....in to mu tudi daje neko določeno prednost pred tabo!!! (tweete tudi mislim da sem uspel porihtat (tema kamor jih mečem)...če ne jih pa še bom! )
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
123 skoraj z vsakim prispevkom žali večino uporabnikov, saj žali njihov intelekt. Je pa res da se ne bocka z moderatoji in se ne žali nad njimi tako kot nekateri, ampak je tiho ko dobi po p... . Ne vem pa kaj je njegov doprinos tukaj na forumu, da ne faše že enkrat trajnega.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Kamele0N Ti dejansko misliš, da vrhunsko moderiraš? Motiš se. Ena bistvana sestavina ti manjka.....objektivnost in konstanten kriterij. Aja, pa zgledi učijo. Ne morš nekomu brisat posta...v čveku.... in mu napisat spam, med tem ko sam natrosiš v isti temi vsaj 5 postov, ki so triktrat hujši spam.

Žalil in užalil pa še nobenga nisem, še najmanj pa Cappya. Sam ti si pač pograbil priliko, ker ti grem na jetra. Si pa upam trdit, da sem dal temu forumu dost več vsebine, kot ti, sicer ne v čveku, tam na pivovarski in gurmanski sekciji pa definitivno. 123 ima pa prednost pred mano samo zaradi ene same stvari, ideološko sta si simpatična in tega ne moreš skrit, žal.

Apollotove nasvete si preber, dec ti je povedal točno tako, kot je, sam ti si seveda zignoriral in začel brit norca, kot vedno. Selektivno brisanje in tipka ban nista moderiranje.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.711
113
Kamele0N A javno objavim, kakšne pišeš nazaj na reporte? Šotori pa to. Spravljam screenshote tvojih cvetk vse od marca. Dejstvo je, da nisi zrel za moderatorja. Kdo je kam dobil kajlo nima veze. Žalitev je žalitev. Tvoja pravila. Kot moderator moraš bit objektiven.
Fantje, res, mal ga poučte, kaj moderiranje sploh je.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Joj kalbo si ena navadna jokica ki iščeš pozornost tu gor! Pišem tvoji stopnji primerne odgovore! Ker ti imaš očitno občutek da si še vedno vrtcu in da se bomo kregali za vsako narobe postavljeno ločilo....grd pogled....younameit!

Da bo bralcem jasno......trenutno me poskuša jahat ker sta se bizi in tomi zmerila IQ v temi.....o JJ protestih? En je bil debil...drug pa idijot.....in sedaj me že 2 dni jaha naj ju banam.....LoL

Mislim model.......nekaj v tvojem lajfu ne štima da si se odločil jahat moj lulček! Čimprej poštimaj to preden gre kaj v organ! Kot sem ti napisal....žena...sodelavka....ljubica.....nek nov hobby!

Resno!!!