kam vezat diplomo v LJ?

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
so mi priporočali secom v šiški. 9 eur na izvod, pa še barvno lahko pri njih nekaj sprintam. po moje bo. bomo vidli. sicer pa hvala in lp.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Citat:
Uporabnik suicidal pravi:
38 ali 39 strani

A ni tole ful malo za dimplomsko nalogo (odšteješ še kazalo, vire, izjavo, iopd pa si nekje na 30 strani samega teksta). Sej mora imeti že seminarska naloga minimalno 20 strani.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Citat:
Uporabnik suicidal pravi:
38 ali 39 strani

A ni tole ful malo za dimplomsko nalogo (odšteješ še kazalo, vire, izjavo, iopd pa si nekje na 30 strani samega teksta). Sej mora imeti že seminarska naloga minimalno 20 strani.

Jah, nekateri faksi imajo diplomske malo bolj zahtevne od seminarskih, zagovore pa ob pivu in cigareti na vrtu kake gostilne. Kaj češ? Jaz imam recimo dva zagovora in še diplomski izpit iz celotne snovi študija v enem šusu.
uf-1.gif
Diplomska pa 95 strani.
 

magnum

Pripravnik
31. avg 2007
230
3
18
Lp.

Fotokopirnica v Tobacni. Kaksno leto nazaj sem dal 2000 SIT na izvod - zelo lepo vezano, globoki tisk nasovnice in tudi na hrbtu.

Srecno, jZ
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.568
2.417
113
Jaz sem tukaj na borštnikovem trgu dal svojo vezat, je bilo 8 jurjev pred dvemi leti za 4 izvode. Dobiš naslednji dan.

Imeli so pa tudi opcijo "urgentna vezava"
hysterical-1.gif
je pa malo dražje.

http://fotokopiranje.net/
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Citat:
Uporabnik suicidal pravi:
38 ali 39 strani

A ni tole ful malo za dimplomsko nalogo (odšteješ še kazalo, vire, izjavo, iopd pa si nekje na 30 strani samega teksta). Sej mora imeti že seminarska naloga minimalno 20 strani.
B2, višja strokovna, pravil si nisem jaz zmislil. če bi zahtevali 100 strani, bi jih pa pač toliko napisal. meni je vseeno.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Da ne odpiram nove teme. Na obrazcu za prijavo diplome moram vpisat delovni naslov diplome in končni naslov diplome. Kaj je pa razlika
confused-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Imeli so pa tudi opcijo "urgentna vezava"
hysterical-1.gif
je pa malo dražje.
Kar reži se. Jaz sem moral imeti 4x (100 strani + 26 načrtov) t.j. cca 3 cm debeline vezane iz popoldneva v dopoldne. (nisem bil jaz kriv). Urgence sicer nisem rabil, ker so imeli še ravno čas, je šlo pa na tesno.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Priporočam Kaktus na Borštnikovem trgu. Imel sem težave s printom (je*ene pismenke), pa so mi šli zelo na roko, naredili dobro in poceni. Plačal sem 50 EUR za 9 barvnih laserskih printov, 273 črnobelih in vezava treh nalog. Tudi niso računali dodatnih vrstic teksta na platnici (tako kot v Zvezdi Danici). Papir je veliko bolj kvaliteten (na otip bolj gladek), cena pa nižja. Čeprav sem zgoraj omenil Zvezdo Danico, jo lahko zdaj mirno odsvetujem, saj so zelo nevljudni in nimajo pojma kaj narediti, ko diplomska na njihovih kompih izgleda drugače kot na tvojem domačem. Kaktus pa same pohvale, pa še kavomat imajo!
aplauz.gif
 

Enik

Pripravnik
19. sep 2007
159
0
16
Ljubljana
Secom..meni so tam zrihtali, ugodno in profesionalno..sicer je že skoraj dve leti od tega..po mojem se ni kaj dosti spremenilo..Lp