Kam peljat za vikendpaket?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Torej vsi znalci tukaj gori, prosim za nasvet, kam peljat deklico ki sem jo na novo spoznal za vikend oz. tam za 3-4 dni v sredini septembra? V Istro ravno ne bi silil, nekaj južno v 3pm pa se tudi ne bi vozil za nekaj dni. Torej dajte priporočat kakšne "pametne" destinacije? tnx
 

tincelj

Pripravnik
1. okt 2008
430
0
16
obalca
midva greva z mojim v Bovec. poceni apartma, nobene gužve, pa en dan mal hribolazenja, drug dan soteskanje, tretji dan pa na en izletek. ne vem, zakaj bi rinli drugam, ko pa je pri nas tako lepo...
 

tincelj

Pripravnik
1. okt 2008
430
0
16
obalca
če sta se na novo spoznala, se pa ja bosta mal stisnla
smile-1.gif

in jima ne bo več mraz.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.272
6.467
113
pri taščici
Nekam kostanj in gobe nabirat, da vidis zakaj jo bos lahko ponucal in ce kaj zna.
wink-1.gif
Imas namen izlezavat(in kar se se pocne v postelji) ali se preganjat tako in drugace po okolici? Bo to za njo presenecenje ali se bosta uskaljevala? Koliko se upas zapravit?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Torej vsi znalci tukaj gori, prosim za nasvet, kam peljat deklico ki sem jo na novo spoznal za vikend oz. tam za 3-4 dni v sredini septembra? V Istro ravno ne bi silil, nekaj južno v 3pm pa se tudi ne bi vozil za nekaj dni. Torej dajte priporočat kakšne "pametne" destinacije? tnx

Čim bližje, npr. Rogla je kar ok za "spoznavanje", da se lahko tudi hitro proti domu obrneš.

Lahko se pojavi namreč kakšna skrita napaka in je vožnja domov mučna.

Na Rogli se malo šetata (boš videl če je lena), najameš jacuzzi za 2 privat in vikend paket je zaključen.

primer:
http://www.rogla.eu/si/poletje/ceniki/ceniki-poletjejesen-2011/romantika-za-naju/na-rogli/
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Aja malo sem se nerodno izrazil... opcija je samo morje, letos bi še rad videl morje, zaradi obsega dela nisem mel časa tak da bi kar izkoristil in združil zadeve. Torej prijetno, pa še na morje bi šel malo pogledat
wink-1.gif
Sicer pa bom tudi Roglo in te zadeve pogledal ampak vseeno ne bi hodil ravno nekam, pol ure od doma...
 

trigga

Fizikalc
24. jul 2007
1.787
0
36
Otoki v kvarnerju (Cres, Lošinj, Krk)? Iz LJ do Krka imaš cca 2 uri vožnje (150 kilometrov). Greš čez most -> ni zezanja s trajekti. Zdaj je že kar mirno, voda je še super, ozračje se tudi segreje tja do 30 stopinj. Lahko se prej dogovoriš, lahko pa greš tudi na blef - zdaj je veliko apartmajev praznih, v hotelu pa 100% dobiš prostor.
Plaže so ravno dovolj polne da nisi sam, ampak je vseeno dovolj fraj da si več kot na komot kamor koli se daš.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Se strinjam, Krk je super za vikend variante. V Baški zna zdaj ful pihat, tko da bi se tega konca izogibala. Mesto Krk je meni osebno the best ... Zelo prijetno in lepo mestece pa še kar nekaj lepih plaž je. Zdaj septembra je zelo lepo dol, ker ni folka.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Sva že dva k bosta to naredla
wink-1.gif

Jst sm dobu ap za 5 oseb / 22€ nočitev v Portorožu
cheer.gif


ken vejt...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik trigga pravi:
Otoki v kvarnerju (Cres, Lošinj, Krk)? Iz LJ do Krka imaš cca 2 uri vožnje (150 kilometrov). Greš čez most -> ni zezanja s trajekti. Zdaj je že kar mirno, voda je še super, ozračje se tudi segreje tja do 30 stopinj. Lahko se prej dogovoriš, lahko pa greš tudi na blef - zdaj je veliko apartmajev praznih, v hotelu pa 100% dobiš prostor.
Plaže so ravno dovolj polne da nisi sam, ampak je vseeno dovolj fraj da si več kot na komot kamor koli se daš.

ti si cel mirno... sem prišel ta vikend dol in v kampu glavotok in ježavac nisem več našel parcele za šotor...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Citat:
Uporabnik Sheriff pravi:
Sva že dva k bosta to naredla
wink-1.gif

Jst sm dobu ap za 5 oseb / 22€ nočitev v Portorožu
cheer.gif


ken vejt...

Čakaj malo, če prav razumem si deliva apartma v Portorožu?
evil.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Se strinjam, Krk je super za vikend variante. V Baški zna zdaj ful pihat, tko da bi se tega konca izogibala. Mesto Krk je meni osebno the best ... Zelo prijetno in lepo mestece pa še kar nekaj lepih plaž je. Zdaj septembra je zelo lepo dol, ker ni folka.

Ja kaj zdaj mala? Kam greva? Baška ali...? Nabaševa vsak svoj novi bicikl pa pičiva
smile-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
Zakaj bi sploh rinu na morje takrat?

Pejta raj romantiko špilat v Thermano (ful lepo), mal savnice, bazenčki, đakuzi, masažice... ovo-ono pa bo
grin1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Zakaj bi sploh rinu na morje takrat?

Pejta raj romantiko špilat v Thermano (ful lepo), mal savnice, bazenčki, đakuzi, masažice... ovo-ono pa bo
grin1.gif

Ma saj pravim, nisem še letos vido morja niti od daleč pa bi vseeno rad so malo pogledat, čist druga klima pa to... Sicer pa ja, toplice so tut OK...