Kam na obalo za prvomajske? (mlada družina)

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ne razumem neodgovornosti stršev,
otrok, star par mesecev, nikakor ni fizično sposoben prenest nadpovprečnih obremenitev v vozilu. zakaj tvegat?
ko pa je enkrat na cilju me pa zanima kako razmišljate o zdravstveni oskrbi in kaj če kaj rabiš?

ja ja..vse je fajn če je ok. če se zalomi pa letiš nazaj k janša, al kaj.

in zakaj sploh malenkostno tvegat za en prvi maj, za 4 dni..
Drži. Lahko pa (kot smo videli v Rusiji) tvojo hišo zadene meteor.

Chill out, pač na svetu še obstajajo normalni starši, ki otroke kam peljejo (brez varnostnikov, karantene itd.)
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.796
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
otrok, star par mesecev, nikakor ni fizično sposoben prenest nadpovprečnih obremenitev v vozilu.

sprasujem se.gif
Al kaj bi bilo tako nadpovprečno obremenjujoče za otroka ki spi ali se dere v mirujoči lupinci? Če si sam skuliran bo skuliran tudi otrok. In obratno. Če se v skladu s slovensko folkloro stara dva uro pred odhodom na smrt skregata in se potem še tri dni mulita pa verjamem ja da otrok rabi najmanj potujočo lekarno in tri dohtarje da preživi "popotovanje" do fažane. Seveda ne pozabit da nikjer na svetu razen v sloveniji (še to ne povsod) ni ne lekarn ne dohtarjev, zato pamet v roke, pa ne z dojenčki hodit v odročne kraje tipa haloze, prekmurje, trenta, kamoli čez mejo.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Hehe,true that! Eni tok komplicirajo,da glava pece....pol pa tak froc odraste pa vs zategnen pa nesposobn k starci,pa nc mu ni prov.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Softi, saj gremo v Istro, ne v Afganistan
grin1.gif



Sem rezerviral eno malo bolj "na nivoju" zadevo. Itak zarad froca ne bova zunaj jedla stejke in pila koktejlov, se takoj prišpara 100+ EUR...
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Mene pa zanima kje na Hrvaskem je za prvi maj ze kaj zivljenja. Ne mislim nekih zurev ampak tako, da se da zvecer na sprehod in nekaj pojest pa da nisi ravno sam.
smile-1.gif
Bi sel za ene 5 dni pa me malo zanimajo predlogi. Bil kdo v Makarski za prvi maj?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Novalja je tudi polna za 1. maj. Makarska je v tem terminu še prazna, je bil sodelavec lani, je rekel, da turistov ni bilo, gostilne zaprte.

p.s. nekam hladno kaže okoli 1. maja tudi na morju. Jaz še kolebam.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Novalja je tudi polna za 1. maj. Makarska je v tem terminu še prazna, je bil sodelavec lani, je rekel, da turistov ni bilo, gostilne zaprte.

p.s. nekam hladno kaže okoli 1. maja tudi na morju. Jaz še kolebam.

Lani sem bil v Novalji pa se mi je zdela bolj prazna kot polna. Mogoce zato, ker sem bil pred tem v Sibeniku in je bilo precej ljudi. Pase mi malo morja ampak ne vem kam bi sel..
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Rovinj je dolgočasen in prazen za prvomajske.

Po eni strani pa fajn, da si v miru ogledaš zelo lepo mesto.
zmaga.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Mi smo bili lani Aprila v ROvinju v hotelu in je bilo dabest. Lepo 20 min peš do centra Rovinja z vožičkom pa tak fajn mir. Pa še bazen so mel v hotelu pa smo se mal kopal.
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
51
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ne razumem neodgovornosti stršev,
otrok, star par mesecev, nikakor ni fizično sposoben prenest nadpovprečnih obremenitev v vozilu. zakaj tvegat?
ko pa je enkrat na cilju me pa zanima kako razmišljate o zdravstveni oskrbi in kaj če kaj rabiš?

ja ja..vse je fajn če je ok. če se zalomi pa letiš nazaj k janša, al kaj.

in zakaj sploh malenkostno tvegat za en prvi maj, za 4 dni..

Tu ni nobenega tveganja. In kar se tiče poti... Otroku je v lupinici udobno. Naša je spala do Paga. Tako, da so VSA kompliciranja popolnoma brez veze. Eni raje otroku ponujamo uživanje, drugi pa ga imajo zaprtega doma, v sterilnem okolju do svojega ne vem katerega leta:)
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.483
1.052
113
Kaj bi pa predlagali za izlet z eno nočitvijo z majhnim otrokom? Slovenija ali zelo bližnja okolica? Bazen ni nujen...
 
Nazadnje urejeno:

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
KSZ

Glede na napovedi naših obmejnih policistov me bolj skrbi kako bomo v času praznikov prišli iz Slovenije na Hrvaško, če bodo res stavkali na način, o kakršnem se piše zadnjih par dni!
 

Trupl0

Pripravnik
21. sep 2007
211
16
18
Gottschee
Glede na to, da bo lepo vreme in mesta prazna bi jaz raje šel na kakšen kratek izlet....Bled, Bohinj, Ptuj, Volčji Potok itd.
Otroku je vseeno kje je vama pa bo odgovarjalo nekje, kjer ne bo stresa in preveliko ljudi.
Poleg tega se ne ukvarjaš z gužvo na avtobahnu, meji in skupinah pijanih mladostnikov, ki so prišli žurat na "morje"