Kakšen backpack nabavit?

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
sej sem si ga danes ogledal in ga grem jutri kar iskat....zdi se mi kar dober material, zelo velik... za 83eur je super, če mi zdrži par potovanj pa bo zmaga.

A vi svoje backpacke kaj zavijete v polivinil ko ga daste v prtljago kadar letite z letalom? Ključavnico je treba verjetno obvezno dat gor? Moram še kaj narest preden ga dam v prtljago v primeru, če backpack ni čisto poln?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Zavijem ga s plastično folijo za živila, ki je moja obvezna oprema za potovanje. Pač da se trakci ne zatikajo v avtomatskih sortirnikih nekje v globokih podzemljih Dubajev, Kairov in podobnih kočljivih vmesnih postojankah.
Ključavnica pa ne vem, kaj ti bo, itak carina preverja, kaj imaš notri. Če najdejo kaj sumljivega (pa tudi če se izkaže, da to ni), ti jo bodo pač polomili in odprli prtljago. Meni so jo doslej še vsakič odpirali. Zato se jaz ne bi sekiral. Vrednostne zadeve imaš vedno s sabo v ročni prtljagi.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
ja sej, za 83 je dober bargain. čudežev pa ni za pričakovat, slej ko prej začne zadrga za tamal ruzak srat.
jaz nic ne zavijam, dam un pokrov čez hrbtišče, ki je itak vgrajen in fuknem.
s ključavnicami tudi ne pretiravam, kakor se spomnim. mi jih pa se nikoli niso odprli.