Kako shranit QR kodo na telefon

krava

Majstr
5. sep 2007
3.586
288
83
www.kacnje.eu
Sam sem iz spletnega portala zVEM na telefon shranil PDF verzijo potrdila, ki ima pač tudi kodo QR. In to je to. Običajno zadošča, da pokažeš PDF, če pa želijo skenirati, pa s prstom povečaš. Ni potrebe po nobeni dodatni aplikaciji, niti po fotografiranju prej natisnjenega potrdila - če seveda imaš dostop do zVEM, česar pa znanci OP nimajo.
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Ena od možnosti je tudi da daš iz zVem portala izvožen PDF v spomin telefona. V mapi v možnostih od dokumenta izbereš da ti da bližnjico na domači zaslon. Tako imaš PDF vedno pri roki.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Roko na srce. Kolikokrat do sedaj ste pa dejansko morali kazat QR kodo, da jo tako nujno rabite pri roki.
Meni se je to do sedaj zgodilo 2x. Enkrat pri vstopu na en filmski festival in enkrat ko sem šel v avstrijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

nostra

Pripravnik
22. sep 2007
139
4
18
Prosim, če lahko nekdo prilepi povezavo do aplikacije za branje NIJZ Covid QR kode - za preverjanje PCT pogoja.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Men v aplikaciji zvem noče poskenirat kode. Oknce je in tista rdeča črta utripa. Pa vsake tolk je videt rumene pikce kot da skenira ampak po minuti je isto...