Covid-19 Kako sem se kratkočasil skupaj z korona viruSsom!

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
daj 1 pameten razlog zakaj?
Ker je po naravi diktator in mu je to v užitek. Hinavec pač. Poglej samo koliko demokracije ima v lastni stranki. Se je v zadnjem letu kje kdaj oglasil kak njegov poslanec (res jih je precej debilov v njegovih vrstah, pa jih je v času opozicije nonstop pošiljal pred kamere, sedaj so izgubili vse pravice do samopromocije)?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Obup in osamljenost pogosto prežene že samo objem. Tega se zavedajo tudi v eni od italijanskih bolnišnic, kjer bolnikom s covidom-19 in njihovim svojcem omogočajo varen stik med dolgotrajnim okrevanjem. Na okvir vrat so pritrdili plastično ponjavo s posebnimi rokavi in nastal je oddelek za objemanje. Pobudnika sta zdravstvena tehnika, ki sta ugotovila, da videoklici niso več zalegli in da so pacienti postajali vedno bolj potrti. Zdaj sta poskrbela za nepopisno srečo, saj ganjeni svojci ne zmorejo ustaviti solza.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in ynos

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ker je po naravi diktator in mu je to v užitek. Hinavec pač. Poglej samo koliko demokracije ima v lastni stranki. Se je v zadnjem letu kje kdaj oglasil kak njegov poslanec (res jih je precej debilov v njegovih vrstah, pa jih je v času opozicije nonstop pošiljal pred kamere, sedaj so izgubili vse pravice do samopromocije)?
Jp, poleg tega pa samo pogledas, kdo je njegov novi minister za zdravje. Aja, ga ni :valjamse:
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Saj tudi prejšnji ni bil ... je bil "skriti agent globoke države", ki ga slučajno osebno poznam :evil: ...
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Znanec je tudi hotel v hrib.
Ko je na 3/4 stopnic se moral usesti, je to zamisel začasno opustil :). Vsaj približno se je sestavil šele po dobrem mesecu :(.
 
  • Žalosti me
Reactions: p4pe

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
Sem opazil, da so mi vse pekoče omake nepekoče pa azijske jedi imajo vse kr nek čudn okus.
Pa kava je vsa švoh tudi kava črna in grenka kot čustva do moje bivše mi ne potegne, da bi moral vsuti toliko sladkorja, da žlica stoji pokonci.
O alkotu pa rajši nebi.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N in p4pe