Kako se soočate s tem, da je imela vaša punca več spolnih partnerjev

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.954
-1.446
63
Samo take ženske nekak niso zaželene za stalno zvezo oziroma tudi ko se enkrat ustalijo, je to sam blamaža. Še vedno rade dajo.
Hočeš rečt, da ženskarji so pa dober ulov za bejbe, ker so izkušeni?

Vsak/a, bi rad partnerja/ko, ki je izkušen/a, vodljiv/a, lepo vzgojen/a... povrhu pa seveda devica/devičnik.

Mene ne moti, da je imela moja partnerka, s katero imam otroke in sva skupaj več kot 15 let, prej resno zvezo, tudi kako avanturo. Tudi jaz sem jih imel. Najin odnos ne temelji na tem, ko je jaći, ampak na medsebojnem zaupanju. To pa pride z leti :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
428
236
43
Otroc, za nazaj ne morš nč spremenit,raj merkite za naprej:fredi:
 
Nazadnje urejeno:

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.439
5.455
113
Ni vazna cifra prej, vazna je bolj potem in hoces noces neke silne korelacije med prej in potem ni. Vsaj ne take, kot bi jo radi prikazali.

Samostojna zenska se bo tipu zahvalila za sodelovanje, cim ga bo imela dovolj, pa cetudi je sama. Kaka bolj labilna bo menjala, ko bo vedela h komu gre naprej. In ne bo sla zaradi novega, ampak zaradi trenutnega. V obeh primerih je pa prislo do tega, ker ima trenutne veze poln kufer in je premocno zaskripalo, ne zasrbelo. Razloge je za iskati doma, ne drugje.

Seveda so ljudje, tako enega kot drugega spola, ki obljubijo tovrstno zvestobo s figo v žepu, ampak se mi zdi, da ko enkrat pride do odlocitve skupnega zivljenja in druzine, so pa vendarle v manjsini.

BTW
Nesigurnost in obcutek ogroženosti, na to tematiko i šire, sta pa jako neprivlacni. Pri vseh resnih problemih, ki še bodo v neki zvezi (vsaki zvezi), da se zatakne tu... to normalna zenska, s tako ali drugacno cifro, obvozi.
 
  • Haha
Reactions: ales85 in sandra

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kaj je tukaj za fantazirat. Če je odpiralcu teme že sedaj problem kaj še bo.
Ker gre se sam zanj ni njo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.439
5.455
113
OP je en infantilnez. Ce je najstnik, je vprasanje razumljivo, ker niti ne more iti za dedca in takrat.so te zadeve jako vazne. Ce ostane ali ostaja na tem nivoju, bo pa vedno problem. Zdaj mi pa ti povej, kol casa bi zdrzala z dedcem, ki utruja s forami, ko njega se v zamisli ni bilo in ki jih ne mores spremeniti, cetudi bi hotela (ce ze bi hotela, ker njemu mogoce odgovor ni vsec). Nikoli ne bi bila dovolj OK... To pac gres pol, ne mores dobre volje pa cajta zgubljati na takmu, premakniti se pa nikamor ne mores.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.368
341
83
Ljubljana
Se prav vidi da je za zapisanim zadaj ženska. Nalijmo si čistega vina: Moški in ženske si nismo enaki in nikoli ne bomo. Feminizem (sodobni), kateri se bori za enakost na vseh področji je total bulšit.

Če ima tip preferenco, da želi žensko katera ni bila čez XY tipov, je vitka, inteligentna, ubogljiva, lojalna... Je to mizoginija.
Če pa ženska želi tipa, ki je sexy, ima veliko denarja, je čez 180, dobr avto, 20 cm v hlačah, je pa to "svobodna izbira".
Meni to nobena bejba ne bo prodala. Če si cipa si cipa... To ni nič narobe. Vsi fantje imamo radi cipe. Ampak taka se je sama odločila za to svobodno gibanje po penisih bodo tudi posledice. Sploh ko bo hotela resnega tipa. Ženska s tem zgubi na vrednosti.

Jaz se strinjam z to izjavo: ANDREW TATE

In pri dvojnih merilih se pri ženskah lahko vidi to tako. Ženska ko jo vprašaš vedno postane defenzivna in napadalna, ko jo vprašaš s koliko moškimi je spala. Zakaj? Ženska globoko v sebi ve, kaka je njena vrednost in kako jo obdržati. Zato vedno lažejo ali pa postanejo nervozne.

Isto s tipi. Tipi vedno lažejo. Ampak navzgor. Zakaj? Ker več kot imaš žensk pod seboj, večjo vrednost imaš.

Ženske se ne zavedajo: Lepih žensk je VELIKOOOOO
Uspešnih, lepih, bogatih tipov je pa zelo malo.

Da je ženska dobila svojo vrednost, se je samo rodila, je pač lepa in je tam.
Da je moški dobil svojo vrednost, je mogel trdo delati, se žrtvovati, biti hiperuspešen, visoko uspešen, inteligenten, močen....
Kaj ima večjo vrednost: Kamenje ali diamant?

Ko to poveš,, se povprečna ženska vklopi, ker ona misli da ji je tak tip dosegljiv. (Če si se vsedla nanj, še ne pomeni da ga lahko dobiš).
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.204
1.822
113
Zanima me vaše doživljanje tega, kar piše v naslovu. Zadeva seveda samo dekleta, na katera ste čustveno navezani.

Kako shajate s tem, da je vaša ženska pred vami bila intimna z že večimi spolnimi partnerji? Vas to kdaj moti? Si mislite, da vas med vajinim odnosom z drugimi primerja in se ji dogajajo flash-backi bivših? Se dogajajo flash-backi vam, v katerih jo vidite z drugimi? Ste mogoče nemirni, da ima zaradi večjega števila bivših seksualnih partnerjev znižan prag za vstop v intimo z novimi in bi vas prevarala, zamenjala?

Imate kakšne meje, katere stvari v njeni preteklosti glede spolnega obnašanja ne bi tolerirali?

Tule bi bilo zanimivo vedeti koliko si star. Da se da lazje razpravljat.
In ali je ona tvoja prva punca/ženska.
Tekom spoznavanja se pride tudi do teh tem kjer ti bo cca jasno, koga je inela in koliko oz. kako ona sprejema/dojema tovrstne zadeve. Potem boš pa sam presojal koliko te moti slišano in ali boš v stanju prebavit.

Kar se mojih izkušenj tiče je najbolje podorbnosti okoli tega izpuščat ker je stvar preteklosti in se pozanimas in hkrati poveš toliko kot se ti zdi da je potrebno vedeti s tega podorčja (da se odkljuka tudi to).
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.641
14.352
113
a6q7zeq_700bwp.webp



a5xX0691_700w_0.jpg
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tukaj so tudi otroci, ki pravijo 22 letni učiteljici ta stara. Nekaj takih je očitno tudi na forumu. :aplauz:
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Glede same teme bom rekel samo to: dvakrat v življenju sem imel devico. Ni nobeno veselje ali posebna izkušnja. To je treba vse ulaufat, pa pokazat, tudi prave samozavesti še ni. Za casual zadevo je bolje imeti kakšno solidno natrenirano, za redno zvezo pa ni problem, če jih je bilo že par prej (pri tistih z višjimi številkami so seveda potem tudi drugi problemi).

Temo je sicer po moje res odpirala ena, ki jih je imela nekaj več, zdaj jo pa skrbi. Morda celo upravičeno, a kaj čmo, svet je pač tak, da ne gleda enako na oba spola. Pri meni je sicer pri tem tudi razlika, ali je ena imela pač več zvez, ki niso uspele (in se je tega skozi leta nabralo 10-20+, ali pa da gre za eno, ki gre vsak vikend z drugim. Sam nisem nikoli tako delal z ženskami in bi tudi težko gledal tako.

Glede let pa verjemite, če znaš razumeti, da se z let nekaj mora poznati, pa če si tudi sam podobnih let, ni ovira, so hude babe tudi pri 40+, 50+. Samo manj jih je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Kamele0N
19. nov 2022
12
5
3
Sami izkušeni tinejđerji ;)

A kaj si pa ženska misli o tipu, ki ima za sabo 30 avanturic, je pa za drugo temo? Ženska mora biti zvesta do groba, moški se pa izgovarjajo na nagon? Dajte no, že zdavnaj smo preskočili te evolucijske fore pa to.
Da je dober ključ, kateri odpre mnogo ključavnic, katere so pa slabe, če jih odpira več ključev

"Evolucijske fore pa to" je očitno preskočila živina, saj bika na pašniku res prav nič ne briga, koliko jih je fasala krava pred njim