Kako do nedostopne punce?

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Škorci, vrabčki, čebelce, al kakorkol vam že lahko rečem, v glavnem, alterci, povejte mi prosim, kako Vi pristopate do navidez nedosegljivih žensk? Torej do takšnih, ki dajejo vtis ali da imajo fanta, ali pa da so čisto nedosegljive. Na zunaj, seveda. Recimo, da imate en očesni stik z eno navidez nedosegljivo lepotičko. Kako se ji približate? Če se ji sploh.
evil.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.446
1.378
113
Pozabil si: mobisuxsovci
evil.gif


Če ima tipa: po moji etiki finger weg
wink-1.gif


Če sprašuješ o pecanju: niti slučajno ne poskusi postati njen (najboljši
grims-1.gif


Prava pot (ki ponavadi vedno uspe) je, da jo pecaj tako, kot so tebe punce. (No, le ne pozabi, da si dec
stupid-1.gif
). To je vse.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Kot do vsake druge. Če sam deluje nedostopno, pol ne bi smel bit problema...če bo kliknil med vama, okej...če ne ji pač nisi všeč. Če je pa res nedostopna sorta, je pa itak wannabe, zasedena,...glupa, in tle škoda izgubljat čas. Moje mnenje je, da je najboljše pristopit do nasprotnega spola tak kot si, tko kot ti najbolj leži...pol pa, če riba prime prime, če ne greš pa dalje. Življenje je prekratko, da bi se trudil z osebki, ki bi se radi igali s tabo...raje jim kupi lego kocke
smile-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Zadnič mi je ena razlaga eno čudno teorijo. Da jim je treba dat znamenje, da si jih opazil in potem ignorirat. In baje jih to pol full žre, ker ne vejo zakaj jo ignoriraš in zakaj ti ni zanjimiva. Kako je pa to v praksi me pa ne vprašat!
wink-1.gif
 

madam_orange

Pripravnik
25. jul 2007
388
0
16
oranžna cona
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Zadnič mi je ena razlaga eno čudno teorijo. Da jim je treba dat znamenje, da si jih opazil in potem ignorirat. In baje jih to pol full žre, ker ne vejo zakaj jo ignoriraš in zakaj ti ni zanjimiva. Kako je pa to v praksi me pa ne vprašat!
wink-1.gif

Men je to vse tok butast
cool-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Hja meni je to tud simpl k pasul. Samo v realnosti pa eni tolk komplicerajo.... Nevem zakaj bi se šel neke igrice, če ti je nekdo všeč. In pol se tovčeš po glavi, ko vse skupaj propade. Ne vem pa zakaj bi mogu moški vedno pokazat, da mu je nekatera všeč. Dejte hudiča ženske nazaj nek konkreten namig. Ne pa da si malo drugače popravite lase in to naj bi bilo to.
 

madam_orange

Pripravnik
25. jul 2007
388
0
16
oranžna cona
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Hja meni je to tud simpl k pasul. Samo v realnosti pa eni tolk komplicerajo.... Nevem zakaj bi se šel neke igrice, če ti je nekdo všeč. In pol se tovčeš po glavi, ko vse skupaj propade. Ne vem pa zakaj bi mogu moški vedno pokazat, da mu je nekatera všeč. Dejte hudiča ženske nazaj nek konkreten namig. Ne pa da si malo drugače popravite lase in to naj bi bilo to.

Podpis!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Une, ki zgledajo najbolj nedostopne, so navadno zelo osamljene in jih je najlaže zapeljat... Samo pogum zberi in navali. Zanimivo je tudi to, da so tiste punce, ki se rihtajo ko prasice, navadno v sebi zelo nesamozavestne in z ličili, parfumi in oblekami zakrivajo svojo nesamozavest. Kar napadi in boš presenečen....
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Uf...pravo vprašanje, na katerega ti lahko jst odgovorim. Moški mi vedno očitajo, da delujem ful nedostopna
uf-1.gif


Še nasvet, kako: imej jajca, pejt do nje, bodi izviren. Zagotovo te ne bo odje*ala
cheer.gif


videz vara
grin1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Kot so ti že ostali svetovali, v akcijo, bodi to kar si in predvsem brez panike, da ne izustiš česa neumnega. Izogibaj se pick-up line-ov...
Drugače pa ta tema že obstaja tukaj.
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Zanimivo, da kokoši praviloma nimajo poguma, da bi pristopile, potem se pa zgražajo, če tip pred tem spije dva pira.
 

madam_orange

Pripravnik
25. jul 2007
388
0
16
oranžna cona
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Zanimivo, da kokoši praviloma nimajo poguma, da bi pristopile, potem se pa zgražajo, če tip pred tem spije dva pira.

Zgražamo se nad takim kot si ti! Misliš da ti na obrazu ne piše kakšen odnos imaš do žensk, no pa sej tebi niti pisat ni treba, nam kr sam razložiš da smo kokoši!
bonk.gif
..pol pa še dva pera prej...patetično!
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ne pišem o vseh ženskah, ampak o podtipu kokoši. Glede na tvoje razburjenje sklepam, da se kar sama uvrščaš med njih.
grin1.gif
 

madam_orange

Pripravnik
25. jul 2007
388
0
16
oranžna cona
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Ne pišem o vseh ženskah, ampak o podtipu kokoši. Glede na tvoje razburjenje sklepam, da se kar sama uvrščaš med njih.
grin1.gif

Se ne uvrščam, glede na to pa da si napisal da so to ženske, ki se bojijo pristopit, bi bile lahko katerekoli.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.266
2.500
113
v lokalni ostariji
klosar: do NEDOSTOPNE prides s desanko zvecer (sanje vse prenesejo)

drugace pa: ali je res nedostopna (se tako tudi obnasa, vsakega odpika) ali je samo zelo lustna pa ti nimas jajc pridt do nje...

kr ce je nedostopna v pravem pomenu besede (ti klosar nikol ne bos prisel do katarine zeta jones pa ce se se tok matras) ti res ostane samo drk...

imas pa veliko punc ki delujejo "nedostopno" ker so lustne... pa se deci ne upajo pridt blizu,... tu imas pa vec sans...