Kaj ženske vidijo na starejših moških?

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.118
3.594
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik zmerni_radikalec pravi:
minimalna starost partnerja za resno zvezo = tvoja starost / 2 + 7
maksimalna starost partnerja za resno zvezo = tvoja starost *2 - 7
Po teh tvojih formulah, bi 30 letnik moral imeti partnerico staro med 22 in 53let. To si ga konkretno mimo pihnil.
Meni se zdi optimalna razlika +/- 5 let, še pogojno sprejemljiva razlika pa +/- 10 let.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.467
-8.395
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Denar, moč, karizmo.

Ali pač značaj! 25-letniki so danes froci, ne vedo, kaj bi sami s sabo, nič, kaj šele, kako se babe lotit.

To, legenda! Razloži tej smrkariji kako se babe lotit.
Tako da jo stalkaš. Pobec to obvlada
evil.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.973
9.653
113
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Denar, moč, karizmo.

Danes je dovolj le eno od naštetega. In sploh ni nujno, da je to denar.

Ni tako malo deklet, ki rečejo: s sovrstniki pravzaprav nimam kaj početi. In pravzaprav imajo prav...
Kaj lahko 22-leten mulc brez službe nauči 20-letnico in kaj ji lahko nudi?

- Ko seksata, on zdrži največ dve minuti.
- Ko je treba plačat večerjo, zbereta za burek in si ga delita.
- Ko je treba poleti na dopust, on ****** babici kakšen prstan in ga "pretopi".
- Za mobilc da mulc brez problema 600 evrov (če jih na nek način spraska), njej ne more enkrat mesečno kupiti niti nekaj za 30 evrov.

In še najbolj pomembno: kaj ve tak mulc O ŽIVLJENJU, o njegovih pasteh? In kakšno je njegovo sicer minimalno, a vendar potrebno znanje psihologije? Nikakršno!

Sratka, neizobražen, nekulturen mulc, ga ga zanimajo pravzaprav čisto nepomembne stvari: dober mobilc, žur, itd.

Če pa kaj ne ve (ne ve mnogo pomembnih stvari, ki nekje spadajo v spološno izobrazbo), pa gre vprašat strica gugleta...
Kako priročno.

Še dobro, da smo v mojih časih tisto, kar smo vedeli in je bilo NUJNO potrebno, nosili v glavi. Ker so bile enciklopedije v vsaj 12-ih debelih knjigah in bi jih morali naokrog voziti s triciklom.

Tricikel pa je (da ne bo treba guglati) tista naprava iz petdesetih, šestdesetih, sedemdesetih (pa še od prej), ki ima, si morete misliti, tri kolesa. Ne, ni avto! Avto ima praviloma štiri...
evil.gif


Če ne dobi za f.kat, pa so posledice praviloma take:

sej ne, da določenih stvari nimaš prav, ampak zakaj bi tak mulc sploh imel punco. To je za takega motnja.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.973
9.653
113
Sicer se pa precej grdo posplošuje, ker ta pojava, da gredo mladenke na starejše ni nekak pogost, vsaj v moji okolici ne. Pa še ta razlika je prece zrelativizirana. Ce gre en 50 letnik s 30 do 35 letnico ni to nobena tragedija, verjetno že oba vesta kako pa kaj.
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ne razumeš.

Če je žensko s moškim zaradi "daddy figure" potem je to bolano, pa če je razlike 5 10 50 ali -20 let. Torej da partnerja primerja s očetom, očetovo vlogo, hkrati pa hoče seks z njim. To je zrelo za psihiatra.

Ne razumeš.
Skoraj vsaka punca PODZAVESTNO primerja z očetom svojega, po letih enakovrednega fanta. Temu se dekle praktično ne more izogniti.
Včasih išče v fantu podobne lastnosti, kot jih ima/je imel oče: odločnost, samozavest, itd., včasih pa fant zaradi podobnosti oz. s podobnimi slabimi lastnostmi, kot jih ima/je imel oče (pijača, grobost) odpade.

S takimi stvarmi se psihiatri praviloma ne ukvarjajo. Razen na posebno željo. Samoplačniško. 50 - 80 evrov za 45 minut terapije.

Podpis (pod večino tega kar si napisal, tudi že prej)!

Samo še moj komentar k podzavestni primerjavi, ker si (recimo) ravno že odprl to tematiko. Namreč, ne bi rekel, da se dobesedno primerja, ampak se nezavedno išče podobnost z enim izmed staršev. Ženske (v končni, zreli fazi ...) iščejo podobnost s svojim očetom, moški pa (v končni, zreli fazi ...) iščejo podobnost s svojo materjo. Na prvem mestu gre tu za iskanje vizualne podobnosti oziroma ustreznosti (ljudje smo konec koncev najprej in v veliki večini vizualna bitja), potem se vklapljajo vsi ostali zavedni in nezavedni filtri (beri: tudi in predvsem izkušnje iz preteklosti). Čeprav, morda je slednje vendarle bolj očitno pri moških. In ni nujno, da na koncu po pomembnosti vizualnost sama še vedno ostane na prvem mestu ... Zakaj bi bilo to bolj očitno pri moških? Odgovor je spet vprašanje - katera oseba pa je tista, ki jo človek po rojstvu vidi prvo oziroma jo gleda največ časa v dneh, ki sledijo? Mama, seveda. (Ja, Ojdipov sindrom in Elektrin kompleks zagotovo nista bila iz trte izvita!) Zato se vam njene obrazne poteze najbolj vtisnejo v spomin, v podzavest. To se da relativno hitro preveriti in potrditi, če vsakdo pri sebi pomisli, katere osebe so mu/ji v življenju res in iskreno bile všeč, neustavljivo privlačne, brezčasno lepe, brez enega samega zadržka (tudi po globljem racionalnem premisleku) ... Ali pa - v katero smer so vizualno limitirali vaši partnerji ali partnerice? ... No, ta debata se lahko zelo, zelo razveja, zato bodi z moje strani toliko dovolj.
wink-1.gif


Aja, še to, če sem malce promiskuiteten, kot se reče z lepo slovensko besedo
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
- Ko seksata, on zdrži največ dve minuti.
- Ko je treba plačat večerjo, zbereta za burek in si ga delita.

Kaj lahko 22-leten mulc brez službe nauči 20-letnico in kaj ji lahko nudi?
Zelo malo besedičnega dolgočasja in obilo svežega semena na vrhu polovice bureka.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.823
1.731
113
Eni zdaj tak govorite kot da je opcija samo 22 ali 50 let na izbiro. Res je da so 25 letniki vecinoma se otroci, ampak zato ni treba saltat na 50, ker so okrog 30 in gor ze cisto ok pubeci. Sam poznam samo en tak primer ko je tip skoraj 20 let starejsi in to je klasicna "daddy issues" zgodba. Starsa locena, fotra ni bilo. O privlacnosti pri 50 in vec ze tezko govorimo. Sem zasledil eno raziskavo, kjer je pisalo da se za mlade zenske privlacnost moskih tam okoli 40 zakljuci.
Potem lahko sklepamo da gre se samo za materialen vidik
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
1
18
Zg. Gorenjska
ksz

Imam jih 26, sem poročen, imam sina, žena je leto starejša, z univerzitetno izobrazbo. Imava službe in vse kar se tiče resnega življenja po vaše. Kar se mojih kolegov tiče so več ali manj na istem..

Kam hudiča potem spadamo oziroma iz kje smo padli če je vse tako kot pravite?!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.230
5.519
113
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
- Ko seksata, on zdrži največ dve minuti.
- Ko je treba plačat večerjo, zbereta za burek in si ga delita.

Kaj lahko 22-leten mulc brez službe nauči 20-letnico in kaj ji lahko nudi?
Zelo malo besedičnega dolgočasja in obilo svežega semena na vrhu polovice bureka.

Ko ne voli vruc burek...moze da ga duva
grin1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.836
371
83
Matr se komplicira, kot da bodo starejši/mlajši vse babe pokradli. Saj je dovolj/preveč samo ena.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.973
9.653
113
valda nebi, gravže že na ekranu, kaj šele v živo. Bi pa lahko kera druga. Čudi me tvoj izbor. Pa tudi res, daoni dve nista ravno starejši od mene.
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
540
6
18
Iz lastnih izkušenj: Imam jih preko 40, pa ni nobena redkost kakšen poželjiv pogled od več kot 2x mlajše in še zelo čedne po vrhu.
 
Nazadnje urejeno: