Kaj kupiti

SimonS

Pripravnik
25. feb 2012
332
7
18
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik luci4a pravi:
Lenovo, HP, Toshiba, Asus, MSI - kaj kupiti?
HP. Apple je tudi dober. Ne poslušaj pa čenč, ki bi ti prodale Tromostovje.

Ne da se mi na dolgo bluzit. Delal sem na večih računalniških firmah kot serviser, pa tudi kot prodajalec. Garancija/popravilo 90% HP.
Večina serije ProBook. Tam je blo vsega. Od tiste plastike na zvočnikih, ko je sama odpadala. Do 1 dan starega,ko je sicer disk šel k vragu, ampak je trebalo zaradi butaste zasnove razdret cel prenosnik (tipkovnica dol,zgornje ohišje dol, matično ploščo dol, trackpad dol in tam se je skrival jebeni disk). Serije 4xxx. Vsak dan vsaj po en prenosnik z napako System Fan Error. Serijsko crkovali ventilatorji. Popravilo 100€, ker budale od dobavitelja niso hotele poslat samo ventilatorja, ampak komplet hladilna rebra + ventilator. Na Ebayu smo naročili za 25€ na lastne stroške, dobili pa enak ventilator, ampak zrcaljeno narejen. Itd.

Za zadnjo leto ali pa dve se bom pa zadržal, ker ne delam več na servisu, pa je mogoče slika zdaj drugačna. Lahko povem, da so napako glede dostopa do ramov in diska popravili. V nekaterih primerih se da celo spodnjo ploščo kar na dva klipna odpret, kar je pohvalno. Pa tudi kvaliteta ohišja je boljša, vsaj v trgovini kaj sem gledal ni več tistih zmazkov, ko si se ga samo taknil, pa je cela plata od zvočnika fkraj padla.

Torej, če lahko kdo potrdi, da se je HP v zadnjih dveh leti izboljšal glede pokvarljivosti, ni problema. Imajo veliko izbiro in cenovno so konkurenčni.

ED: Evo, malo udarim po tipkovnici, pa je že roman napisan.
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno: