jebela cesta tipi !

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
CebelicaMaja ampak ti resnicno ne dojames dolocenih stvari. Ljudje s podobnimi znacajskimi lastnostmi, zahajajo ponavadi na ista mesta. Tako, kot je na Metelkovi določen tip ljudi, je recimo v Asu v Ljubljani večinoma določen tip ljudi. In komur paše hodit v Asa se pač ujame z ljudmi, ki zahajo v tak lokal. Sicer ne vem iz kje si, ne vem kam zahajaš tako da govorim na splošno. Mogoče pa oddajaš signale, ki "odgovornim" tipom niso povseči in jih ne privlačiš. Glede na tvoje pisanje, sklepam da si dokej dominantna ženska in to ostaneti samo dve možnosti. Al najdeš copato, ali pa dominantnega moškega, ki bo imel zelo dobre razvite komunikacijske sposobnosti in te zabil do nafte in boš kot pes zraven njega. Tako kot na forumu verjetno tudi v realnosti uveljavljaš svoj prav in vsak, ki te malo drezne udariš nazaj in ne ostaneš dolžna in vrneš z dvojno mero. Včasih je pa treba mogoče tudi nekaj požret in veliko folka te zanalašč dreza, ker se takoj razpizdiš zarad brezveznih stvari. Več ne bom pisal, ker te v živo ne poznam in itak boš zdej celo štalo nardila zarad tega. Kar dej si duška, da ne bo komu stresomer počil, ko bo meril stres.
smirk-1.gif



Bom pa še nekaj dodal glede tehničnih pregledov. Dokler bodo moški s tako lahkoto dobivali, se ne bodo kej dosti trudili. Zakaj bi se trudil z neko zvezo, če lahko pa naslednji vikend z neko drugo naivno žensko opravlja tehnični pregled. Potem pa stokate kakšni debili so moški.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:

Bom pa še nekaj dodal glede tehničnih pregledov. Dokler bodo moški s tako lahkoto dobivali, se ne bodo kej dosti trudili. Zakaj bi se trudil z neko zvezo, če lahko pa naslednji vikend z neko drugo naivno žensko opravlja tehnični pregled. Potem pa stokate kakšni debili so moški.




problem je, da se zenske premalo potrudijo. noge narazn, pa mislijo da je to to. ni res. tip mora dobit vse, kar se mu mota po glavi pri tistem. ko dobi vse in se vec, bodi brez skrbi, da se bo konkretno potrudu, da to obdrzi. problem pa je, da morda zenska

ne uziva pri teh zeljah. tako da je potem spet odvisno od kompatibilnosti, ali si za skup ali nisi. ko ded najde zensko ki mu pocne kar pac hoce in da ona ob teh zadevah enako uziva, je to TO. gorovim kar se tice "tehnicnih pregledov" --> seksa
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Ja jaz pa ne hodim v lokale z namenom okarakterizirat sebe. Pač grem kamor mi tist trenutek paše pa nikjer ne piše da mora bit to glih v sloveniji ane, dejmo bit enkrat za spremembo mal odprti pa gledat v širino ne sam to našo čikn ane čiknboy. Drugač pa si spet mimo brecnu. Grem jaz raj v službo neki prečekirat pol pa z enim na sprehod
smile-1.gif





majč
 

qbm

Pripravnik
1. sep 2007
160
0
16
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Pol greš pa na pjačo z njo in se treseš kaj ji lahko poveš in česa ne, ter kako se lahko obnašaš in kako ne. Ker ene imajo rade to, druge spet nekaj drugega.

Napaka da ji ni para
evil.gif
, če se ji trudiš ugajat ona to takoj opazi in izpadeš bednik v njenih očeh.
 

mcbesty

Zelenc'
16. nov 2007
3
0
1
Citat:
Uporabnik qbm pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Pol greš pa na pjačo z njo in se treseš kaj ji lahko poveš in česa ne, ter kako se lahko obnašaš in kako ne. Ker ene imajo rade to, druge spet nekaj drugega.

Napaka da ji ni para
evil.gif
, če se ji trudiš ugajat ona to takoj opazi in izpadeš bednik v njenih očeh.

se čist strinjam s tem. če se neki pretvarjaš, potem ponavad izpadeš totaln luzer in verjemi to se opazi že na daleč. bodi to kar si, ker slej kot prej sam sebe potunkaš v svojih"igralskih sposobnostih"
bonk.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
maja,
glede 4. točke...
zavedati se moraš tega, da se kar nekaj moških uspešne in odločne ženske dobesedno ustraši.
jaz osebno ne morem biti s pasivno žensko, enako kot ti očitno ne s pasivnim moškim...

l.p.
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Cebelca, najd si enga pa ga mal zajeb.avi... Ugodno vpliva na duso in ego
evil.gif


Med tem filanjem ega si pa najdes ksnga resnga, pa je. Ponavad je zmer tko, k se s kom zafrkavas spoznas ksnga super tipa.
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Js hocm zenski sam pokazat da se naj ne sekira tok zarad tipov in naj jih smatra za uzivancijo, ne pa da se dejansko sekira...Maja k bo tapravi se najdu, bos ze vedla to...In tkrt ti bo zadnje na misel prslo sprasevat na forum kaj in kako...
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
Cebelca, najd si enga pa ga mal zajeb.avi... Ugodno vpliva na duso in ego
evil.gif


Med tem filanjem ega si pa najdes ksnga resnga, pa je. Ponavad je zmer tko, k se s kom zafrkavas spoznas ksnga super tipa.

in ko zase najdeš tega "super tupa" , se vanj zaljubiš,... čez dve noči ugotoviš da te je on imel zgolj za eno črtico v petih ponovitvah.
in seveda, za isto dejanje si ti bila đekica, ki si je tešila svoj ego, supertip je pa kar naenkrat šovinistično izkoriščevalsko moško prase, a?

res si biser... ne vem, rekel bi da se življenjska sreča na tak način težko najde...
verjamem pa da se eni zadovoljujejo tako, drugi pa drugače...

dvomim, da ti je to cilj in smisel partnerstva. razen, če si "črna vdova"... potem mi oprosti moje pisanje...

l.p.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ynos, mogoce bi pograbil steklenico in se odpravil do macke, da jo ozemljis in naucis lepega vedenja ter ji podas popotnico za zivljenje. Pac je se mlada, naivna in sovrazna do nas normalnih.

premisli.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.315
3.746
113
davorinm.wordpress.com
Leta niti niso razlog za zmedenost. Poglej kakšne naš Majč piše. Še najbolj smešno mi je potem brati, da moški ne znamo zresnit in da ne vemo kaj hočemo...in da ženske čustveno (glede vez) prej dozorijo kot moški... Ta zadnja je še posebej fletna. Realnost pa popolnoma obratna.


Neko nenapisano pravilo pač.Izkoriščevalne cipe se nimajo kaj pritoževati nad moškimi..., tako kot se izkoriščevalni kurbirji nimajo nad ženskami.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
sj to je blo ib bo skos. če boš reku da so ženske pametnejše in hitrej odrastejo od tipov ali karkoli v korist žensk bodo ploskale, ko pa rečš obratno boš pa prasc
bonk.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Mater tuki ste sami teoretiki ki stalno nekaj pametujete in nabijate kako naj nekdo nekaj naredi.

Dejte se že zmenit in se pokavsat jebovas, ne pa da morm brat 100 postov samo v tej temi, ker me en dan ni blo za PCjem. Vas je kar nekaj ko se tkole virualno rajcate.





Torej akcija! Č'belca je že napol na vrhu, samo še požgečkat jo mora en heroj kot je ynos ali podobno, in že bo nov potres v Sloveniji.



Dovolj teoriziranja. Čas je za realiziranje.
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
Cebelca, najd si enga pa ga mal zajeb.avi... Ugodno vpliva na duso in ego
evil.gif


Med tem filanjem ega si pa najdes ksnga resnga, pa je. Ponavad je zmer tko, k se s kom zafrkavas spoznas ksnga super tipa.

A tko k ti si probala z dizzyem pa ni ratal, k je takoj dojel, kam mačka taco moli?
confused-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Ti pa nis normalna, tko da zj jaz tebe predlagam za pepčko leta. To mi pa še na pamet ne pride kar si ti predlagala, nikol nisem in ne bom tega delala, ker tud noben tip men tega ni naredu PIKA


Mislim podn!




majč