Je v Logatcu, cesta v drevoredu še vedno tresoča?

Smjs

Fizikalc
9. dec 2007
1.399
4
38
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Da pa niso zrihtal ceste je pa moje osebno mnenje zaradi divjakov, ker bi jih potem veliko žgalo ko budale najbrž. Pa sem se zmotil.
redface-1.gif
Če misliš, da je divjanje po ravnini za motoriste zanimivo, se krepko motiš. Ok, razen za tiste, ki se bojijo ovinkov.

Potem se jih pa veliko boji ovinkov. Še več takšnih zajcev jih je pa potem od Logatca naprej (pred ridam). Čim je malo ravno rohnijo.

Ko zrihtajo ta drevored bodo po omejitvah vezili samo še kolesarji.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.598
-208
113
hehe... mi se tud načela držimo... sicer z avtom...

mah, če bi hotl obvarovat lipe, bi lahko cesto dvignili za ene 15cm, pa okoli dreves bi mogl narest dovolj prostora, da korenine nebi dvigovale asfalta... vglavnem, kjer je volja je tudi pot...

ni mi pa jasno zakaj krožišče tam?? ja kdaj ful gužva al kaj??
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Jap - v rushhour je kar jajc priti preko ali se vključiti. Zmagovalna pa je, ko imaš še kakšnega "počasneta" (beri: refleksi ko crknjen konj - rabi na levo in desno 2 km fraj ceste, da se spravi preko ali da se vključi) pred sabo - stojiš tudi po 10 minut preden se kam premakne.
uf-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Pa sej ta cesta je utrjena, rabi samo plast asfaltat. Smer proti Vrhniki, torej na koncu tega drevoreda je asfalt položen in če se ne motim je direkt na kocke dan, zgleda, da so v času Tita še znali delat ceste.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Da pa niso zrihtal ceste je pa moje osebno mnenje zaradi divjakov, ker bi jih potem veliko žgalo ko budale najbrž. Pa sem se zmotil.
redface-1.gif
Če misliš, da je divjanje po ravnini za motoriste zanimivo, se krepko motiš. Ok, razen za tiste, ki se bojijo ovinkov.
Sej z avtom je isto. Kekci bi te na ravnem najraje posilili, pridejo ovinki pa nikjer več nikogar. Jeb.a je le, če mu rata it mimo po ravnini.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Danes bova s kolegom z Amperama poizkusila priti iz Ljubljane do Kopra samo na baterijo in bomo šli po stari cesti.

Nekaj me zanima, ker se ne spomnim dobro - če se pri Kozini priključim na avtocesto - tam je ta velika cestninska postaja - se po avtocesti tam cesta samo še spušča ali se tudi kaj dviguje?
Ker še od časov, ko sem imel R6, se spomnim, da se po stari cesti, proti Črnem Kalu še najprej dvigne, preden se začne spuščati, pa še po Črnem Kalu je še kar dolga do Kopra in se tudi vozi po ravnini in malo navzgor..

Ampera zna regenerirati zaviralno energijo in če se od Kozine do Kopra avtocesta res samo spušča in nič ne dviguje, potem bi bil ta odsek bolj optimalno peljati po avtocesti.

Mnenja?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Danes bova s kolegom z Amperama poizkusila priti iz Ljubljane do Kopra samo na baterijo in bomo šli po stari cesti.

Nekaj me zanima, ker se ne spomnim dobro - če se pri Kozini priključim na avtocesto - tam je ta velika cestninska postaja - se po avtocesti tam cesta samo še spušča ali se tudi kaj dviguje?
Ker še od časov, ko sem imel R6, se spomnim, da se po stari cesti, proti Črnem Kalu še najprej dvigne, preden se začne spuščati, pa še po Črnem Kalu je še kar dolga do Kopra in se tudi vozi po ravnini in malo navzgor..

Ampera zna regenerirati zaviralno energijo in če se od Kozine do Kopra avtocesta res samo spušča in nič ne dviguje, potem bi bil ta odsek bolj optimalno peljati po avtocesti.

Mnenja?
Mislim, da se samo spušča.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Jup, AC se zgolj spušča, stara cesta je pa tudi gor in ravnina.
Čeprav na nekaterih odsekih boš bolj malo regeneriral, ker je precej položno.